Тема: Операція — "Реставрація".

Доброго здоров'я шановні форумчани. Декілька тижнів тому підняв тему щодо визначення рами знайденого на горищі велосипеда. Нагадую був знайдений велосипед на горищі в тестя, тобто фактично отримав як придане за дружину. Із слів тестя цим німецьким велосипедом користувався його батько, який їздив ним на роботу в м.Ходорів(Львівська обл.) на роботу, працював на "електровні". Завдяки небайдужим форумчанам( добре що є добрі люди), правильним посиланням у правильному напрямку( тобто вивчати німецькі каталоги) було встановлено що це  GORICKE, номер на підсиділі  — 225.( згідно одного з каталогів — рік продажу приблизно 1915- 25рр). Задня втулка  — torpedo, 1928р виготовлення. Також на це вказувало кріплення фари на якому було вибито літеру "G"( на одному з німецьких аукціонів знайшов подібну з ціною 49 евр і вказуванням марки велосипеда).  Тож такий початок історії.

Добавлено: 12-05-2020 21:42:46

фото того що знайдено( а процес грабунку гаража тестя триває):
Операція — "Реставрація". ,Операція — "Реставрація". ,Операція — "Реставрація".
  і сідло:
Операція — "Реставрація".

5

Re: Операція — "Реставрація".

Удручающее состояние  img/as
Лобовой удар хороший был по видимому

(12-05-2020 21:17:35 отредактировано taras.sharan, причина: помилка написання)

Re: Операція — "Реставрація".

В наявності повністю рідне заднє колесо із втулкоюОперація — "Реставрація". , переднє — лише обвід, і той без втулки. До речі чи зустрічались Вам передні втулки на 36 отворів. Ще під час пошуку інформації було замовлено втулку Renak — 1924р, як донора до рідної(ціна 199 грн. сайт об'ява, продавець з м.Дрогобич.) Операція — "Реставрація". . сьогодні прийшла з олх карбідна фара за 1тис.грнОперація — "Реставрація".

1

Re: Операція — "Реставрація".

очень очень интересно.

Re: Операція — "Реставрація".

Так є вмятина на верху рами біля руля. потрібно прикласти руки. думав споттер допоможе. До речі вийшов на свого краянина(допоміг kisa), ви його маєте добре пам'ятати  — Бегущая Черепаха, просив допомогти порадами( не відмовив). Передає усім хто його знає ВЕЛИКИЙ ПРИВІТ.Є організатором у Львові  "Батяри на роверах", тож можна побачити ретроколорит.

2

Re: Операція — "Реставрація".

з робіт поки що розібрав нарешті каретку. Вона наскільки я розумію "томпсонівська(мінська)" під клин. Маю сумнів чи рідна.Операція — "Реставрація". . Ага і фото кріплення фари Операція — "Реставрація".

Re: Операція — "Реставрація".

зараз в очікуванні закінчення карантину, щоб почистити раму піскоструєм. Також шукаю шильдик та передню гальму. Бо,  порадившись з Бегущая Черепаха, вирішив зробити хоча і не повну реставрацію( рідних деталей точно усіх не знайду в тестя), але принаймі з  комплектуючих того часу 1915- 30рр та німецького виробництва. Тому що людина придумала велосипед для того щоб їхати, а не використовувати його в якості меблів.

3

Re: Операція — "Реставрація".

taras.sharan пишет:

втулки на 36 отворів

https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 97#p152097 там все предоставленные передние втулки имеют 36 отверстий под спицы . 1 — я точно от Салюта .

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Операція — "Реставрація".

Добро пожаловать в стаю img/kefir
Интересный проект намечается, всячески приветствую. Думаю, один увлекательный момент — эти вот раскопки, Вам уже понравился img/ag  А впереди ещё работа, тоже увлекательная.

taras.sharan пишет:

Бегущая Черепаха
ВЕЛИКИЙ ПРИВІТ

  img/bo  img/br

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Операція — "Реставрація".

ну так. як прочитав в одному з відгуків: проводити реставрацію потрібно повільно, щоб не нашкодити. тож продовжуючи пошуки інформації потроху шукаю замінники, а ще розширюю коло спілкування та однодумців.

Добавлено: 13-05-2020 13:35:06

Навідне питання — хто проводив витяжку рами автомобільним споттером, як результат?

Re: Операція — "Реставрація".

Про витяжку рами ні разу не чув.
Чомусь не вірю у задовільний результат.
Для велорам є класичні способи ремонту.
По рихтовці є ціла тема, а вм'ятини заварюють, якщо рама дорожна, або запаюють. Дорожну теж можна паяти, просто напівавтомат в більшості випадків доступніше.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Операція — "Реставрація".

Евгений76 пишет:

Для велорам є класичні способи ремонту.

img/bs https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?id=105 И сильно не рекомендуется отходить от того, что там на пожелтевших страницах нарисовано. Уже отклонялись img/ap Но у Вас больно экспонат уникальный.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Операція — "Реставрація".

дякую за пораду. добре працювати вже по чужому досвіду. наступати на граблі не хочеться.

Re: Операція — "Реставрація".

Система Харьков? Какая ширина Каретки?

Re: Операція — "Реставрація".

параметри рами( основу малюнка взяв на Кроководі)Операція — "Реставрація". , внутрішній діаметр каретки — 40,5мм, довжина вала каретки — 136 мм, діаметр посередині  — 19,3мм, на клинах — 16мм. зовнішній діаметр втулки — 40мм, вона без різьби.Операція — "Реставрація".

Добавлено: 14-05-2020 18:19:14

ширина каретки в рамі — 63мм, діаметр 40,5мм