Re: Операція — "Реставрація".

дякую за швидку відповідь.  img/thank  тему вилки перечитав, нема там. закинув запит і туди. просто перечитуючи про німецькі велосипеди знайшов замітку про швидкозєм вилки для труппенфарада(щоб солдатам було легше, чи щось таке). подумав що це він.

Re: Операція — "Реставрація".

Насправді на форумі було декілька роверів з таким демпфером, доволі популярна штука до 30- х років минулого століття. Комусь навіть повезло, була повністю комплектна.

А взагалі реставрація чимось схожа на медитацію. Деталі вишукуються по крупинкам.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Операція — "Реставрація".

Операція — "Реставрація".

Куплю вилку на "рекорд"

2

Re: Операція — "Реставрація".

Я пробовал затянуть этот хомут посильнее- ехать страшно. Руль сперва не повернешь вовремя, потом он сам  возвращаться в ноль не хочет. Самое удобное в этой штуке- парковка. Переднее колесо стоит как тебе надо.
Хомут есть и на англичанах с 1910 годов.
Самый поздний из тех что у меня есть — на немце 50х.
Если хочется прикрыть дырку в рулевом стакане то можно похожую гайку заказать токарю или заказать на Али.

1

Re: Операція — "Реставрація".

illiberg30, так воно для парковки і придумано.

1

Re: Операція — "Реставрація".

Або коли велосипед — пасажир.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Операція — "Реставрація".

Есть мнение что демпфер- значит должен смягчать удары. Просто сильно не затягивать

Re: Операція — "Реставрація".

illiberg30, це  просто назвали так його на велосипеді. Мабуть через фрикційні рульові демпфери мотоциклів  img/bn

1

Re: Операція — "Реставрація".

illiberg30, а яким чином? По своїй суті, він в більшій чи меншій мірі не дає обертатися штоку, що ви яскраво описали.
Єдиний його плюс, який я бачу, коли дороги мостили з брусчатки, то колесо іноді могло отримувати бокові удари на стиках, що могло приводити до падіння. От саме ці навантаження демпфер і міг гасити.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Операція — "Реставрація".

На мото демпфер руля гасит шимми — автоколебания на скорости. На велосипеде это скорее приблуда для красивой парковки и транспортировки.

2

Re: Операція — "Реставрація".

CustoмBicyclь пишет:

так оно для парковки и придумано.

img/bs только для парковки и удобства ремонтных действий.... грамотная штучка.

(26-05-2020 16:48:55 отредактировано Torpedo)

Re: Операція — "Реставрація".

Цікаво знати за якими ознаками автором «операції» визначено що це велосипед саме Göricke та ще й 1915- 25рр.(!).  З огляду навіть  на маленьке фото залишків  велосипеда це викликає сумніви.

—« Задня втулка  — torpedo, 1928р виготовлення.»  Тож цікаво побачити втулку 1928 року img/lupa

—«…бажано відео. хомут кріплення знайшов, а як він "працює" з вилкою не знаю. Дякую.»
Бажано хоча б фото побачити де на вашому «Ґйоріке» «1920-х років»  отвір для цього демпфера. Дякую

—«Ще під час пошуку інформації було замовлено втулку Renak — 1924р,» -дивно, але ж  марка Renak зявилась лише на початку 1950-х років img/ab

1

Re: Операція — "Реставрація".

Torpedo,
ну да некоторым великам, коллеги  преувеличивают возраст... но не надо их ругать ... такое бывает

Re: Операція — "Реставрація".

Torpedo,
Это зарубежные коллеги модель подсказали, он не сам придумал.

Re: Операція — "Реставрація".

Torpedo, не всі правильно розуміють поняття "реставрація" .
Ваш рівень реставрації рідко кому до снаги.