Re: Велосипедная астрономия - звёзды, системы, и что их связывает - цепи.

sturgeon, если эта система родная фрезерованная, то она изготавливалась из сплава В95. Он сварке не подлежит от слова "совсем". Если литая - то возможны варианты. Но силумин с высоким содержанием кремния также "совсем"..... А если она левая - зачем брать неизвестно что?

Я так думаю, що раз на старих фінських велосипедах, та мається на увазі американка, вгадав?  img/rolleyes

Монолітніше не придумаєш))) Мінуси - в наших краях із запчастинами дуже напряжно, тільки низькоякісний шлак, самому щось сильно не придумаєш на коліні... Ну і для мене особисто мінусом є їх вага, але з точки зору утилітарної - це може бути і плюс. Якраз колупаю такий велосипед зараз, видно що їздили на ньому багато, але мінімально доглядали, тож в каретці тільки мастило замінив і відкалібрував кульки в сепараторі. Були популярні такі рішення в 60-70 на заході завдяки масовому випуску по замовленню компанії Швінн, але на щастя далі БМХ і дитячих велосипедів їх поширення в наш час не пішло.

1

Сейчас на некоторых велосипедах Electra используется. Вал каретки одно целое с шатунами для кого плюс для кого минус.

1

До речі так, саме з цієї крузерної стилістики ноги і ростуть))) Плюс - не треба інструментів, майже голими руками розбирається. Тож для легких покатушок цілком може бути. Але судіть самі - водозахист і навіть пилозахист толком відсутні, можливість часткового ремонту непередбачена, зміна Q-фактору та всяке інше за що любимо квадрат - нема. Тож чисто нішеве рішення для доволі обмеженого переліку задач, на мою думку.

Vognick, эксплуатация выявить. Пока все устраивает, но выглядит странно. Ну и педали "американские" - это не есть гут.

Гражданин

Коллеги, такой вопрос. Кто-нибудь ставил на Ласточку/Орленок для ребенка "взрослые" шатуны (165-170 мм)? Оно вроде и несложно попробовать самому, но я хочу поставить систему от Ромета (165 мм), а там звезда несъёмная, т.е. каретка меняется полностью и нужно ставить чашки под 6,35 мм. Если вдруг кто-то пробовал такое - ваш опыт сэкономил бы мне немало времени img/ab

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г.
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Уралёнок: "Уралец" (рама) + "Орлёнок" (вилка) + "Салют" (обода) + СШ (руль)

Я ставил, рычаги 170, всё хорошо. Описано в теме «Орлёнок в золотой ниве». Дочери 9 лет, велосипед ей нравится, заменил задний переключать на  шимано TZ50,  для более легкого включения

ek, Спасибо, тогда буду пробовать.

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г.
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Уралёнок: "Уралец" (рама) + "Орлёнок" (вилка) + "Салют" (обода) + СШ (руль)