Re: Крокодвір

Євгеній76, змивка з будівельного магазину  навіть порошкову фарбу розм'якшує, а ці написи не хоче. В деяких випадках на анодуванні темні плями робить, а тим написам хоч би хни. При тому, що вони випинають над поверхнею. Може то якийсь стійкий полімер нагарячо приклеєний.

Re: Крокодвір

img/bn щось змінилося, або фарба, або сам засіб. Раніше все змивалося на ура.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Крокодвір

Євгеній76, купив іншого виробника змивку і змив.

Добавлено: 10-07-2022 21:33:57

Фінальний вигляд:

Крокодвір   Крокодвір

Крокодвір   Крокодвір

7

Re: Крокодвір

CustoмBicyclьimg/ay
коллега просто интересно у Вас какой рост? предположу что 1,90 и выше...

Re: Крокодвір

По відчуттях  до пафосного рейсера жодних претензій, чиста насолода від поїздки.
  А от зі швидким синглом є суттєвий негативний компонент : розкритикую рекомендацію використання червячних гальмівних втулок на таких велосипедах. Не гальмує адекватно при динамічній їзді — малий діаметр і площа гальмівних колодок.  Модуляції нуль при такій високій передачі трансмісії ( 3.06 ). Тиснути на педалі треба сильно, а момент блокування ніяк не прогнозований. Червячку я поставив найкращу — Sachs Jet , провів процедури за ОКВП, малий підшипник насипний. Проїхав менше 200 км і вже проблеми ( згадав Шворака з його червячками ) — від надмірних гальмівних зусиль одна гальмівна колодка пішла мікротріщинами, а шліци муфти зі сторони гальмівних колодок почали кришитись.
В малому підшипнику одній кульці стало зле, можна списати на брак, а можна на надмірні зусилля при гальмуванні, я за брак голосую.
Крокодвір  Крокодвір

Добавлено: 10-07-2022 21:50:25

tork, ноги довгі. Зріст 187 см., вага 78-79 кг.

2

Re: Крокодвір

img/ag Мне понравилось, как Вы волевым решением на пафе руль по-дорожному поставили img/ag По-спортивному оно реально только гонять хорошо, а ездить удобно именно так.

Про втулку... Я несколько поставил — все бегают. Именно Саксовские. Если бы Ваши претензии были только к их нежности, малому ресурсу — я б понял. Мол, нефиг ставить их лосям. Но всё остальное, хреновая модуляция вот эта  img/bk  Ничего такого сказать про них не могу. Что-то с Вашей не в порядке. Брак, ушатанная, кто-то раньше кривыми руками лазил, ещё что-то в этом роде img/bk

Добавлено: 11-07-2022 12:04:53

Фара с батарейками? Это я за кронштейн переживаю img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

Кстати, за кронштейн. Тоже подумываю насчёт фары, как минский кронштейн ходит под таким весом, я имею в виду батарейки/аккумуляторы?

Одна любовь, наполнена добром,
Повелевала сердцем и пером. ©

Re: Крокодвір

Минский оригинал img/ay
Под моей нелёгкой фарой он единственный, который ходит.

Добавлено: 11-07-2022 12:23:03

А, ещё такой довольно надёжный. Только его перетягивать на выносе нельзя.

Spoiler

Крокодвір

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

на пафе руль по-дорожному поставили

Саме так. Рама довга, для нормальної спортивної посадки треба би було ще винос задом-на-перед ставити  img/ag

Кронштейн фари з дроту 6 мм., залізний, заводський, британський.

1

Re: Крокодвір

Брак, ушатанная

не першої свіжості, але без явних дефектів, колодки чуть підтерті. Замінив кишки, подивимось як буде далі.
 
  Але наступний мій швидкісний сингл-телепортатор буде з ручним приводом гальм.

2

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, очень странно, задний тормоз на скоростных велосипедах с заниженной посадкой обычно и не тормозит, из-за разгрузки заднего колеса во время торможения передним, и скорее выполняет роль запасного. img/bk

1

Re: Крокодвір

Кирилл, після заміни начинки втулки на іншу ситуація трішки покращилась, гальмування більш плавне, але всеодно не комфортне.
Залишилось тільки ритмічне щолкання малого насипного підшипника на вивішеному колесі, на ходу не чути.

задний тормоз на скоростных велосипедах с заниженной посадкой обычно и не тормозит, из-за разгрузки заднего колеса

Тобто мало би блокуватись колесо при найменших зусиллях, незважаючи на передачу 3.06, але ж нема такого.
Та і не знаю я заводських швидкісних моделей велосипедів з ножним приводом гальм...

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

Тобто мало би блокуватись

img/bs
Ох, что-то с ней конкретно не то, с этой втулкой. По описанию, она работает хуже, чем китайская червячка на дорожнике Водан, прастихоспаде, который я недавно снова колупал соседу. Там после моей привычке к торпедам, я тормоз нашёл излишне резким. Не более сильным, а именно неожиданно схватывающим после плавной торпеды. Когда двигаешь педали назад, и ещё не ожидаешь срабатывания тормоза, он клац — и в юз с непривычки.  С эффективностью всё в порядке, и вообще никаких претензий.
И на ход она резче торпеды схватывает, что хорошо для лёгкого велосипед спортивного толка img/bk
А тут уважаемая фирма, и такое...

Добавлено: 15-07-2022 18:44:12

CustoмBicyclь пишет:

заводських

Заводы предназначены немного не для того img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa, я вже хотів замінити її на Quando kt-305 , а нема їх зараз в Україні. А чесну кетайську ставити не хочу — страшні з вигляду вони.
Маю планетарки Сакс 3 , то ж тяжкі заразюки — не вписуються в концепцію. Та і аскетизм не хочеться порушувати тросами/манетками.

что-то с ней конкретно не то

мінімальні потертості на всіх деталях , в корпусі де гальмівні колодки теж явної виробітки не видно і не прощупується. Тому грішу на таку поведінку внаслідок високої передачі. Для експерименту поставлю задню зірочку на 21-23 зуба і спробую як буде гальмувати

Re: Крокодвір

Да, вид у китайцев тот ещё, особенно после Сакса img/ag
Да так подумать, с высокой передачей Вы с большей скоростью прикладываете усилие, да и всё. Зато само усилие меньше.
Но попробовать стоит ради того, что может уловите какую-то закономерность, и это натолкнёт на понимание.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.