(20-09-2022 16:18:11 отредактировано Sedoy-K)

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

vis3641,

та дамка, що "ЗИФ 21В" з Пензи (1959-1964) або ПВЗ 21В (1965-1974).

Але ніяк не В-133, оскільки з заднім крилом, з якого знято цей катафот, є в парі переднє крило, а в ньому є отвір під гальмівник типу "поршень" (чи "штамп"). На В-133 переднього гальмівника вже не було.

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Sedoy-K, скорее пвз-21в. из Пензы.

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Не знаю, куди втулити, тому покажу тут, яким чином кріпиться цей катафот (для історії):

Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Отже, одним кінцем вставляється в прямокутний отвір у крилі, а інший кінець притискається фігурною пластинкою (дещо відігнута), яка кріпиться гвинтом М5. Ще один круглий отвір — парний для кріплення "вусів".

Зображення цього вело (з http://velosov.blogspot.com/2013/02/21.html ):
Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации.
На ньому інший за формою катафот (немає "чубчика"), але теж, мабуть, не скляний.

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Представленный на рисунке поздний ПВЗ 21-В имеет задний световозвращатель другой формы, нежели обсуждаемый.

Не стоит дружить с людьми, у которых нечему научиться. Вот поэтому у меня так мало друзей. Джеймс Уотсон

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

В моєї мами був такий як на фото ЗИФ В-21В , катафот еліпсоподібної форми.
   

Spoiler

З дитинства запам'ятався як дуже надійний. А дорослі скаржились на дуже незручне сідло під вагою від 60 кг і більше — гуляло і перекошувалось в боки . На "velosov" пише до 100 кг. максимальне навантаження, але пружини сідла явно не на таку вагу розраховані.

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Sedoy-K, немного криво выражаюсь.
21-в был мамин, и крыло с отверстиями под защитную сетку с таким катофотом я хорошо помню. (сетку не помню).

в-133 брал в работу, и тоже катофот в руках держал. (сломал).

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

vis3641, насправді цей катафот мені не потрібний і не цікавить.
Просто раніше такого ніде не бачив, а тут — держу в руках два старезних крила з одного вела, і бачу таке диво. Ось і вирішив обнародувати, як то кажуть, для історії.

Щодо інших моделей, ніж дамки 21В з Пензи, то все може бути. По-перше, тому, що неканонічна комплектація бувала на всіх велозаводах. По-друге, до нас з тих давен може дійти змінена під час експлуатації конструкція. По-трете, це може бути перехідна модель, по-четверте, ...

Те, що Ви саме такий катафот тримали у руках, і він був з В-133 — це доказ 100%. Тобто він ставився і на В-133 від ПВЗ. Хоча б і у відносно короткі періоди. Далі інших варіантів не проглядається.

Коли я у #7 368 заперечував, то мав на увазі саме мій екземпляр, прив'язаний до конкретної пари крил (переднє — з отвором під гальмівник типу "поршень"), яка не могла бути з В-133.

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Добрый день. Вал каретки длиной 140 мм, посадочный диаметр под шатун 16,0 мм. Маркировка отсутствует. Похож на советский?
Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

img/bs

Ещё и добротно так сделан. У меня есть подобный, маркированный аж АМЗ.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Атигский машиностроительный завод (АМЗ) был недалеко от меня — в 70 км. от Екатеринбурга. Видимо оттуда некондицию и спёрли в советские времена. Поэтому без маркировки. Как пишет "Областная газета", сейчас на территории АМЗ выпускают тапочки и ёлочные украшения...

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Попал в мои руки вот такой динозавр.
Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации.
ГАЗовский Прогресс. Полностью комплектный за исключением более поздних шин.
Помогите определить год выпуска. Удалось обнаружить номера только на задних дропах.
Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации. Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации. Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации. Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации. Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации. Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации. Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации.
Делал фото в гараже, на улице сегодня целый день то льет то моросит дождь. Пожалел я старика, не стал выгонять на улицу под дождь.

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Dread, на подседельном узле нет выбитого чуть сбоку года? https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 25#p235825 (внимание на последнее фото)

Делай правильно и не делай неправильно © Лао-цзы

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации.
Уважаемые коллеги! Помогите пожалуйста определить детальку. Есть у меня коробочка с  велохламом. И там был такой хомутик(Я и не знаю как он ко мне попал). Я так и не придумал куда его ставить. По диаметру чётко садится на рулевой штырь. На одной стороне надпись АЗЛК. На другой Ц2р , может это не от велосипеда вовсе?
Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации. Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации. Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации.Помогите определить  велосипед, раму, детали. Без регистрации.
Спасибо!

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Это крепёж для зеркала

Не стоит дружить с людьми, у которых нечему научиться. Вот поэтому у меня так мало друзей. Джеймс Уотсон

Re: Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации.

Опа на! Точно! Как я сам не догодался! Благодарю! img/thank