Re: Планетарки

Arioh пишет:

загнутими на 1 чи 2 передачу.

img/ag  img/ay
Вспомнил — я тоже...  бггг загнул на вторую.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Планетарки

Продовжую з планетарками експерементувати. Все ж 5-ка сакс трохи тугіша за 3-ку. Від крайніх передач толку мало особливо від 5-ї (сама важка типу), на 2,3,4 передачах різницю в кпд порівняно з 1,2,3 передачами в трійки, не сказав шоб було дуже замітно, наїздив десь біля 200км на пятірці (асфальт/бездоріжжя 50/50). Поки в плані легкості ходу так получається:

Сакс3/Арчер3 > Сакс5 > Нексус7 > Срам7. Інші поки не пробував. Інтересно ше б з 3-кою нексусом порівняти сакс. В арчера сподобалось наприклад, шо передачі в момент переключаються, сакс в тому плані трохи тугий (скоріше всього справа в більш жорсткій пружині в арчерів) ну і чуть менший розброс між передачами (0,75 1 1,33) в сакса (0,73 1 1,36) в шімани вроді (0,73 1 1,364).

Re: Планетарки

Arioh пишет:

Інтересно ше б з 3-кою нексусом порівняти сакс.

Що там порівнювати- Сакс 3 значно приємніша у всіх відношеннях від Шімано 3.  У шімани туга третя передача і незрозуміла модуляція гальм (ніколи не знаєш коли заблокується колесо  img/bk )

Re: Планетарки

CustoмBicyclь, до гальм у Нексус-3 звикаєш з часом, для мене зараз це вже не проблема. А от неефективна третя передача — так, трохи псує враження. Я її використовую тільки на спусках або по плоскачу, коли вітер у спину img/ab Більшість часу їду на 2-й.

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Планетарки

murabel, в цьому і різниця- до гальм Сакса звикати не треба. У мене дорожник з ш3 передача 38/20, тоді на третій з накачаними до упору колесами ще можна їздити (навіть пробував 38/19 — зразу чути падіння КПД на 3 передачі  img/bk ).

Re: Планетарки

CustoмBicyclь, 38/20? img/ai  У мене на Горці зараз 46/20 (трохи розкатаюся — 19 поставлю), перша передача — щоб рушити з місця і вилізти на не дуже круту гору, друга — їхати по рівному (80% часу), третя — з гори (гравітація компенсує падіння ККД).

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Планетарки

У меня на одном рабочем веле с 26" колёсами стояла шима трёшка, как раз с 38/20. Это было в стоке из магазина.

Re: Планетарки

На сакс трійку 48/21 поставив, якраз норм, На трасі по прямій на 3-й впринципі реально їхати коли вітру нема (вел короткий дорожник, шини 36-37мм) по місту в основному на 2-й їжджу, нема толком де розігнатись. В тої третьої передачі взагалі таке враження шо чим вона злобніша тим менше втрату кпд відчутно  img/bm . З 42/20 і 46/24 пробував їздити, фігня повна була, вел не їхав, ноги відвалювались

Re: Планетарки

Сегодня выгулял Сачс трешку.
Надо ли говорить, что внутри всё было вылизано идеально и все шарики откалиброваны микрометром? Что применялась только расово верная смазка Тотал-2? Что цепочка, тросик и переключатель были нулячие?  img/ag

Такого звукового оформления поездки у меня не было еще никогда. Втулка бодренько и молча докатила меня до Украинки и тут началось...
Она периодически визжала, пищала, гремела, стрекотала и шипела. Причем всё это происходило на всех скоростях попеременно. Я реально боялся, что все это сейчас развалится и я пойду 8 км пешком. Потом также внезапно все прекратилось. Но вскоре началось заново.
Я проехал всего 40 км и концерт периодически возобновлялся.
Посмотрим, что сумрачный германский механизм выкинет дальше. Не буду пока разбирать, я уверен что внутри все нормально, только ведь собрал. Не могло там за 40 км ничего сломаться, оно ядерный взрыв переживет, такое всё массивное.

Кто-нибудь имел подобный опыт с этим механизмом?

Re: Планетарки

murabel пишет:

CustoмBicyclь, 38/20  img/ai ?

murabel пишет:

У мене на Горці зараз 46/20 ...  третя — з гори

Нема гір, третя по прямій з каденсом до 100 і навіть в невеличкі підйоми. Нащо мені була би та третя, якщо на ній тільки з гори їхати  img/bk

Re: Планетарки

У мене про трійки Сакс найпозитивніші враження. Не чекайте катастрофи- розбирайте, промийте бензином і роздивіться з лупою деталі — може бути тріщина в котрійсь яку не видно неозброєним оком (особливо уважно огляньте муфту перемикання).

Spoiler

Пафнутий, невже Ви підхопили той самий вірус, що вражає втулки колеги Івана  shvorak ?!

Re: Планетарки

CustoмBicyclь,
Все возможно, буду наблюдать её дальше.  img/lupa
Хороший стук наружу выйдет  img/hitry

Re: Планетарки

Пафнутий пишет:

только расово верная смазка Тотал-2

Неужели и потроха ею же?
А как же трансмиссионка?
А как же залипание собачек от консистентки?

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Планетарки

Riverdale, В Саксах собачки рідко залипають — конструкція така (форма собачок, пружина)  img/bk
Сакси трійки навіть на літолі їздять, але не взимку. Найсхильніші до залипання собачок Штормі-Арчери —  стандартні пружини там з павутинки ( я робив саморобні з дроту від боудена перемикання передач — трохи голосніше тріскотіли, але качнув у втулку 15 мілілітрів "NLGI 0"  і притихли).

Re: Планетарки

Riverdale пишет:

А как же трансмиссионка?
А как же залипание собачек от консистентки?

Вось, дарэчи, так.
Пафнутий, Вы мазалі ўсе трыбухі адной і той жа змазкай?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".