Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

основна проблема — шия

img/bs тому я досі без лежака. На "важкому" турингу мультибар-метелик і на дальному хваті можу їхати дуже довго (руль практично на рівні сідла, посадка по типу "глибокої трекінгової" ). Думав лежак ставити на райзер іншого велосипеда, але поки обійдусь довгими двоххватовими рогами (на днях приїдуть і влаштую їм тестування).

Re: Моя вєло хата

CustoмBicyclь пишет:

Цікава у Вас робота, колего

Мне тоже нравится. img/ag

Евгений76 пишет:

не вилітає?

Тут проблем нема, тримає добре.  img/ay

Re: Моя вєло хата

Евгений76, я у такому підфляжнику, як у вас на фото, тримаю пляшку Моршинської Спорт 0,75. Чудово тримається, навіть на жорстких ямах жодного разу не випала. Довго одну пляшку не використовую, максимум на 3-5 поїздок, потім нову купляю. А купив був здуру металеву флягу — мало того, що важка, то ще й соска дуже незручна.

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Моя вєло хата

Использую пластиковые бутылочки от минеральной воды 0.5...0.6л примерно. Но помещаю бутылку в держатель пробкой вперёд так, что узкое место горла бутылочки зажимается между прутьями держателя.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

По улице ходила большая злая крокодила ©
В світлі розмов на форумі про колеса для довгих СШ, не втримався.
І так, те що стане з часом псевдоретрошосером з 20-х років. Все звісно ще утрясеться, з'явиться задній томоз, рама поміняє колір. Але основні елементи на місці. Колеса — обода подвійні пістоновані Алеса чи щось подІбне, схожі тільки веймани стоять на Реактивному (фото нижче для контрасту, взагалі вілсети в них подібні). Покришки 28 мм Семперіт, австрійські, якось львівяни їх з італії багато привезли, скрізь торгували. Рама СШ з "дивної" передолімпійської серії 78 рік. Вилка туристовська.
Проїхав як видно з епіграми по вулиці, 100 метрів туди і стільки ж назад. Такі сподобалась поведінка в міру рєзвий, не ватний. В порівнянні Реактивний трохи спокійніше, більш вал'яжний, ближче до туриста.
Враження перші, обкатка і основні враження ще попереду.
Моя вєло хата

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Опа-опа. А прикольный силуэт img/ay 
Наконец-то на практике эта вся теория мягких шоссеров отработается img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Ну я на своём мутном СШ на двойных ободах и 23резине гоняю токо так. Очень нравиться накат, — крутанул один раз а он прёт и прёт img/be . Когда ставил на денек вилсет от туриста, то почустовал только что разгон тяжелее и накат хуже, а ямы на дорогах так же ощущались+—. На 100метрах дороги ничего не понять толком, мнение может не соответсвовать реальности, это как еффект плацебо. img/bk
img/bu А вообще все эти сравнения рам,колес и т.д. так сложно даются, что хоть бери с закрытыми глазами тестируй.

Re: Моя вєло хата

Ну от, Трайдент обростає вагою ніштячками.
Не подобається мені робота ЖПС, іноді добре, а іноді на роботу 3,3 км, а назад 7,4 км, при тому, що дорога одна і та ж.

Моя вєло хата

Пляшка і підфляжник на підході.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

З вєлокомпом цікаво їхати, коли стоїть задача крутити по максимуму своїх можливостей. Дивишся на цифру і кажеш собі, дурня, ти можеш швидше. Тим більш цікаво, що миттєву трохи усереднює і показує з запізненням 5-10 с. Ну це мій так.
Це я свої тренувальні 20 км проїхав, туди середня 28,7 км/год, по компу, а назад не знаю, бо китайці стяжки підсунули  img/at  тому назад комп приїхав в кармані.

Ну і в страві похвастаюсь, сьогодні одну ділянку пройшов з 6 загальним з 84 і першим з 30 цього року. Загалом вже нижче 20 місця не опускаюсь. Може то і собі на якусь сотку заявитися?

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

img/ag И тебя спорт заразил. Уже не стыдно из своего гаража  в Крокоспорт наведываться img/ag . Правда, голоса у Артёма и Лёни после вчерашнего какие-то.. вялые до сих пор  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Є трохи  img/ah
Якесь воно заразне. Мене поки спасає відсутність напарника, і 11t зірки ззаду.
А, ще фляга в дорозі.

Ну і щоб не робити в гаражі філіал крокоспорту, скажу. Це чому я так поїхав? А тому, що з допомогою колеги Bob
  img/az  отримав змогу замінити шарики в задній втулці і трищотці на калібровані. Не те щоб старі були сильно погані, але ці краще.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

img/ay  а я велокомпы поставил для учёта пробега только, ну для технической статистики, интерес механический и социально статический..... один иногда зависает обнулять приходится, вот засада.

Re: Моя вєло хата

Евгений76, давайте ссылку на свою страву  img/beard. А насчёт звезды 11 даже мыслей нет. Чем больше езжу, тем выше каденс, но на 13 звезду почти никогда сейчас не переключаюсь, почти всегда 48х17, и только выше 35км,час 48х15. А раньше часто ездил 51х13 и считал что так быстрее всего img/bk

Re: Моя вєло хата

img/ag Спарцменские понятия о каденсе — они такие img/bs
img/ap  img/ae

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Мабуть я ще не прокачений спортсмен. Каденс ніяк не підніму. Зараз завдяки фіксу краще, а раніше взагалі ногі забовтувались при 30 обертах.

Посилання з компа, післязавтра. Завтра поїздка по цікавим місцям. Поки автобусом.

Добавлено: 19-06-2018 22:45:06

kisa, підколюй, підколюй. Будеш ще сам з цигаркою в зубах за нами ганяти.

Я рухаюсь, значить я існую!