(17-04-2017 13:12:17 отредактировано Oleksii Kovalenko)

Тема: Уманський гараж

Хочу розповісти вам мою велоісторію. Все почалось з дідового Мінська, який по тодішній моді був мені завеликий.

Уманський гараж

Стиль їзди на ньому був дуже небезпечний для репродуктивних органів, тому через страх залишитись без внуків, батьки купили мені псевдогірського велосипеда.

Уманський гараж

Він був одношвидкісним, але тоді виглядав досить круто...

Саме з цих велосипедів почалось моє захоплення модернізацією велотранспорту...



Я захопився катанням на велосипеді в США, проживаючи в м. Форт Коллінс. Прекрасне місце з безліччю велодоріжок і гарною природою.

Уманський гараж

Після повернення додому стало питання купівлі велосипеда. Скачок доллара знецінив мої збереження на його купівлю і Pride Bullet, залишився лише мрією...

спочатку я їздив на свому ашанчику, а пізніше пробував перетворити Мінськ в Path Racer.

Проте проект ретро мінська плавно стих, по причині відсутності грошей, ідей та кривої рами...

Re: Уманський гараж

І ось в пошуках рами я наштовхнувся на цікавий екземпляр: голландський Romein 59 ростовки... уявляєте який я був радий зі своїми 1-88 зросту...

Уманський гараж

Це голандський бренд Спарта, який випускає велосипеди і до сьогодні, але була в них якась серія Ромейнів (Римлянин), чому і навіщо не знаю...
А так він виглядав в оригіналі:

Уманський гараж

Особливістю велосипеда є рама, яка зроблена з одного шматка труби, зігнутого в трикутник

Уманський гараж

Після цього були довгі пошуки концепції і підходящих запчастин, тому що я намагався мінімізувати бюджет кожного велосипеда, майже всі деталі — це результат численних поїздок до велобариг та барахолок.

Уманський гараж

Уманський гараж

Re: Уманський гараж

img/bi
Лёш, а чего ты с Римлянина замок не убрал? Толку с него..
Хде грипсы? Красивый получился.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Уманський гараж

Интересная рама, симпатично.

Люблю велосипеды

(17-04-2017 22:41:56 отредактировано Oleksii Kovalenko)

Re: Уманський гараж

Пізніше добавив обмотку на руль та сідло LEPPER

Уманський гараж

Уманський гараж

Уманський гараж

Ось опис комплектуючих:
Рама: голандський Romein
Система: Стальна, ноунейм
Ободи: одностінні алюмінієві обода по 75 грн (75+75=150 грн)
Покришки: Schwalbe ROAD CRUISER KevlarGuard 42-622 28x1.60 700x40C (200+525=725 грн)
Шприхи: Зпереду оцинковані шприхи Mach, по 2 грн за шт (2 * 40 = 80 грн), на задньому колесі нержавійка DT SWISS Champion 5 грн за шт + 2 грн за ніпель (7* 40=240 грн)
Втулка передня: алюмінієва, індійська, точена дісталась мені від пана Aleksei Dmytren. За що йому щира подяка!!!
Задня втулка: торпедо МВЗ
Гальма передні: Невідома модель, виробник Weinmann, купив на блошиному ринку за 20 грн.
Ручки гальм: Weinmann
Винос: японський SR

Re: Уманський гараж

img/ag  img/bs Вспомнил.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Уманський гараж

Зараз велосипед виглядає ось так

Уманський гараж

Сідло в стадії реставрації та ремонта,  добавив крила,  думаю щодо удосконалення світла

Уманський гараж

Re: Уманський гараж

А твоё самопально обтянутое седло как себя показало? Уж очень выглядит круто, когда новое.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Уманський гараж

Я його обдер,  бо попросив друга (займається шкірою) обтягнути, а він приклеїв повністю шкіру, в результати  дубове і вигляд не дуже,  зараз думаю як зробити гарно

Re: Уманський гараж

передняя хорошо с задней перекликается по виду.  img/bf

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Уманський гараж

Сподобалась фраза пана  Констянтина (Kisa) :"В велосипеде принципиально не употреблялись детали дороже 100 грн ".
У мене лише покришки дорогі)))))

Re: Уманський гараж

img/ag  То давно было. Сейчас и в 150 трудно уложиться, минимум для нормального пристойно выглядящего в городе  вела к 200 подбирается  img/ac

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Уманський гараж

Зайнявся переобладнанням мого старенького коня, потрапили мені в руки цікаві колеса, планетарка на задньому з дисковим чи роторним гальмом, і динамовтулкою на передньому. основна проблема в ростовці, яка трішки маловата, але з 28 колесама велосипед почав нагадувати дорослий агрегат. Вирішив замінити передню вилку на щось довше, результат на фото, каретка піднялась на 32 см від землі, що викликає стурбованість геометрією, що порадите?

Уманський гараж

раніше виглядав ось так
Уманський гараж

Re: Уманський гараж

Керованість як?
В поворотах сильно нахиляє?
Якщо ці два фактора влаштовують, то можна їздити.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Уманський гараж

Действительно, что у тебя та каретка жрать просит? Женя дело говорит img/bs  Коллега Фруктовый Гусь тоже имеет опыт замены колёс с детских на 28, отзывы самые положительные.

Ггг У тебя с такой кареткой голова на уровне второго этажа получается  img/ag (кто не в курсе — Алексей рост имеет весьма богатырский img/bm )

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.