Re: Крокодвір

Зробив повноцінний тест-драйв: 34 кілометри різного асфальту пролетів на одному диханні  img/ai Надмірної жорсткості не відчув, у 12% підйомчик на 120 метрів виїхав неочікувано легко без вставання з сідла (передача 52/17), на прямій хочеться вищої передачі. Як не дивно, але до сідла претензій нема  img/bn

Spoiler

Треба пошвидше розібратись з тим клятим рульовим, тоді позитивні емоції зашкалять  img/ag

Re: Крокодвір

В мене таке було коли вилку якось ...хм, як би то сказати... несиметрично стискав ексцентрик, з часом вона стала... ну з виду рівна, і по ниткам голою рівна, а колесо в ній стало стояти не по осі, в одному з дропів трошки вище, якшо правильно, якшо втоплю в дропи — колесо стає ледь-ледь косо, і теж був завал вправо... придивіться...

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, а телепортатор на каких колесах?

Re: Крокодвір

LjAlex, https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 362#p59362

Spoiler

М1 CFX, 3 хрести нержавійка, високий фланець спереду і німецька червячка ззаду, шини Мітас 24 мм. по факту, на 7 атм

Добавлено: 30-10-2018 20:22:31

alonso_forgotten, грішу на нижній конус, трохи поїжджу і подивлюсь як на ньому доріжка зформується.

Re: Крокодвір

Петро, а Вы поверните конус, пересадив его на штоке  градусов на 90 img/af

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa, є така думка, але почекаю появи доріжки для переконання.

Re: Крокодвір

Прийшла коробочка з фурнітурою кроковода  Крокодвір
Поруч з двома видами заклепок із збільшеною голівкою поклав стандартну для порівняння.  Брав на пробу для ремонту чепрачних сідел, але мабуть замовлю "меблеві" болти м5 з нержавійки, оскільки люмінь має властивість писати по штанах  img/bw

Re: Крокодвір

Нормально. У меня на трофейном такими заклёпками шкура присобачена. Понравилось — и конструктивно  хорошо, и нет того бедняцкого вида, как с обычными алюминиевыми вытяжными заклёпками, ну с обычной головкой. Жаль, в Металвизе медных таких нет. .

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

Тепер до тих шайбів ще треба упаковку одинарних ободів скачати...
Але в упаковці 5 ободів, уніцикла ще не маю, тому треба дві пачки ободів качати  img/bm

Re: Крокодвір

img/bw Незадача
img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь,
Часом і одне колесо зібрати приходиться  img/work

Re: Крокодвір

shvorak, то Ви кажете, що можна купити тільки 5 ободів, а не 10  img/bw
Але тоді я не зможу прилаштувати всі свої втулки img/ac   Дружина регулярно протирає кришталь, а я тоді буду змушений  на полиці втулки протирати  img/bm

Spoiler

img/ag

Re: Крокодвір

Я б 5 брав img/rolleyes
Втулки не прокиснуть.

Re: Крокодвір

Сьогодні відкрив "сезон середніх дистанцій" — катнув 50 км, з них 38 км лісовими дорогами. Тому їхав Химерою, котра на таких дорогах як риба у воді.
Крокодвір Крокодвір Крокодвір Крокодвір Крокодвір

Велосипед підтвердив спроможність концепції, тому після легкого пілінгу-надфілінгу отримає новий лук з полімерного покриття.

Spoiler

Який би йому колір вибрати, щоб до концепції. Оливковий 6003 чи хромовий зелений 6020  img/bw

Re: Крокодвір

Оливковый военным отдавать будет  img/doubt

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.