Re: Планетарки

murabel пишет:

важно точно настроить переключение, и всё будет

stas_mk пишет:

Как понять что переключение не четкое? 

img/as Зараз почнеться!  img/aw

Re: Планетарки

CustoмBicyclь, ваш гумор останнім часом все важче і важче розуміти  img/bw

Re: Планетарки

img/ag stas_mk,Да Вы всех смешите таким трепетным отношением к неубиваемой железяке со зверским ресурсом img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Планетарки

stas_mk, все що Вам треба зробити, на що Вам вже відповіли:

Пафнутий пишет:

Натяжение тросика манетки настраивается на третьей скорости.
Просто выбрать провисание, не до звона.

Періодично контролювати натяг троса, більше тут нема що обговорювати  img/bk

Spoiler

Питання актуальне тільки при використанні для планетарок фрикційних манеток, для Вас не актуально

Re: Планетарки

Аааааа

Ну ок, я думал что-то делаю не так  img/bk

img/thank

Re: Планетарки

Думаю ничего критичного, но всё же спрошу.

Планетарка Sachs torpedo 3 выдавливает смазку с левой стороны (там где тормозной рычаг), из под круглой крышки.
Допускаю что лишнее выдавится, а сколько нужно останется. Верно?

Смущает то, что уже езжу пару недель, и оно все равно выходит  img/bw

Re: Планетарки

друзі може хто зустрічав, чи зустріне манетку до Sachs pentasport 5 на 2 ланцюжка. дісталась втулка гарна на вигляд за помірні гроші, як на даний час, навіть обидви ланцюжки в наяності як нові. розібрав всередині теж все красиво і живе. але на жаль не було до неї манетки. почав шукати тільки й поняв ті що можна знайти до р5 на один трос з клік-боксом не підходять. я вже навіть не відмовився б від поламаного екземпляра з якого можна випиляти робочий.

Re: Планетарки

дядюшка_зуэ,
Найти такую родную манетку почти нереально, но можно использовать две отдельные фрикционные на  img/bg

Re: Планетарки

Пафнутий, це сама проста відповідь, отримати її можна навіть не задаючи питання,особливо у нас. я взагалі по цій причині довго не хотів зв'язуваться з планетарками і сьогодні теж вагався забирати її чи ні. можна звичайно заюзати в режими трьошки і без колхозу. але хочеться зробити красіво без кроілова.

Re: Планетарки

дядюшка_зуэ, у мене на "Родстері" п"ятірка Арчер з аналогічною системою перемикання, її рідна манетка подвійна (індексна) на вигляд як старі шосейні нарамні на хомуті.  Зробити таку конструкцію зі старих шосейних фрикціонів елементарно https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 772#p89772
Можна поставити і роздільну конструкцію: на правий ланцюжок манетку від планетарки-трійки, на лівий ланцюжок окрему фрикційну манетку.

Re: Планетарки

CustoмBicyclь, я тільки поки що не розумію за яким принципом працює штатна манетка пентаспорта5. зовні один ричажок, зсередини два важеля рухають троси правої і лівої сторони, для положень 2,3,4 рухається правий трос для 1,5 лівий і все? між собою внутрішні важелі не пов'язані? такий саме алгоритм застосовується для двоманеточної схеми. чи є якісь особливі комбінації, які зустрічаються на схемах перемикання. просто тримати постійно під контролем на ходу в якому положенні має бути права манетка аби лівою ввімкнути 5-ту передачу я не буду тим більше шо рано чи пізно це закінчиться недовмиканням і виходом з ладу нормальної втулки через недосконалий механізм перемикання

Re: Планетарки

дядюшка_зуэ, я Вам гарантую, що рідну одноричажну манетку окремо не знайдете, вони і на Ібеях рідкість. А якщо знайдете, то за її ціну можна буде купити повний комплект нової "Срам Супер7".
Тому у Вас тільки один шлях: дорога справжнього кроковода.

Spoiler

Такі втулки без робочої манетки знаючі люди не хочуть брати навіть за 100 грн  img/bk

Re: Планетарки

CustoмBicyclь, план-мінімум ця втулка все одно виконає незважаючи на те що дісталася мені вчотири дорожче проти знаючих нехотящіх людей і не отримавши навіть неробочої манетки при цьому

Re: Планетарки

дядюшка_зуэ пишет:

між собою внутрішні важелі не пов'язані?

нет
Планетарки

дядюшка_зуэ пишет:

зовні один ричажок, зсередини два важеля рухають троси правої і лівої сторони, для положень 2,3,4 рухається правий трос для 1,5 лівий і все?

короче — кое что прояснилось.
Передачи 3 с одной стороны и две с другой. Умножение дает шесть — но не так все просто — их пять img/ab

Там где две — умножитель. Там где три соотношения 0.78 1.00 1.28
При включении умножителя 0.78 превращается в 0.68, а 1.28 в 1.50. 1 остается 1 img/ab Итого
0.68 0.78 1.00 1.28 1.50

Если невытянутые тросики с каждой стороны считать за передачу 0, выдвинутый на один щелчок — 1 — два — два, то получим схему:

передача умножитель — соотношение
0 1 — 1.5
0 0 — 1.28
1 0 — 1
1 1 — 1
2 0 — 0.78
2 1 — 0.68

Итого, если мастырить манетку руками — то умножитель должен быть вытащен только на 1 и 5 передаче.

Длина выбираемого тросса 3 миллиметра на щелчок с каждой из сторон

Re: Планетарки

3мм это 7ск Шимано манетки, еслищо (ну, точнее 2.9)