Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Нет, это как раз нужное штатное положение спицы. Откуда взялась разница — я расписал.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Купив цього місяця 188 шприх з нержавійки. 150 шт взяв у Саші — всі правильні (бренди "De One"  і  "SUS").  Також з Харкова  добрав 38 шт  бренду "SLE" — виявились неправильними. Що я маю на увазі під правильними і неправильними? Пояснюю: шприхи від Саші всі мають короткий загин голівки і при збиранні колеса на алюмінієвих втулках чи старих Саксах і торпедах шайби під голівки не потрібні бо шприши щільно пристають до фланців.  А от нержавійка SLE має згин довший на цілий міліметр  img/as , це треба по 3 шайби під головку  img/as  (одна шайба м2 має товщину 0.3мм.)

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

img/ai Отак.
Я ещё удивился, что это у него нерж другой марки. Теперь понимаю — неспроста. Рядом Виталики, если им что-то не нравится — хоть святых выноси  img/ag  У киевлян прямо развлечение есть на Куренёвке, постоять рядом и послушать, КАК они бурчат (мягко говоря) на то, с чем работают img/ag

А их клиенты на сборку колёс спицы покупают у Саши...

Так что чуть что не так — у него воот  img/bq  такая дырка в голове будет от их претензий  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Мой вариант, чем соединить две противоположные спицы в вышеописанном методе расчета длины спиц. Не было резинки под рукой img/ab
Комплектация и сборка велосипедных  колёс.

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Резинка на моих фото — колечко от велокамеры с вырванным соском.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Коллеги, а в чем смысл соединять две спицы резинкой? Наверно я чего-то пропустил, может мне тоже такое надо?  img/ah

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Пафнутий,
https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 426#p51426
И там ранее, и там далее...

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

img/bb
Передмова

Spoiler

Вчора перебирав і ОКВПешив вілсет з середнього євро-туринга родом початку 90х років (вілсет дістався мені майже на халяву). Втулки шімано 50 серії, шприхи нержавійка безіменна, ободи одинарні Рігіда 622х17. Звернув увагу на стійкий сірий наліт та тонку плямисту ерозію на деяких шприхах заднього колеса, розчинник не бере — тільки дрібний шліф-папір. І тут я згадав про магніт від ПК приводу  img/bm . Так от: нержавійка то воно нержавійка, але магнітиться. Шприхи з переднього колеса чисті, але теж декотрі (не всі) магнітяться. Трохи розгублено я пішов до пачки у котрій чекають установки біля двох сотень нових нержавіючих шприх і з трепетом у серці підніс магніт  img/ai
Частина шприх притягнулась до магніту і незалежно від виробника чи партії покупки (більшість куплені у Саші). Тільки SLE з по-дешманськи довгими загинами голівки не примагнітились жодна.  Уточнення: всі шприхи з тих, що примагнітились, втричі (суб*єктивно) слабше магнітяться від звичайної оцинковки. Тобто виробляють нержавіючі шприхи з різних сплавів, навіть один виробник бодяжить з різних сплавів 

Суть

Spoiler

Наскільки впливає на стабільність налаштувань шприхового набору ситуація, коли шприхи з різних сплавів?  Обумовимо що в колесі всі шприхи натягнуті сильно, рівномірно і набір майстровий  img/bm

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

CustoмBicyclь,
Спицы должны в колесе по-любому быть одинаковые. Тут к гадалке не ходи.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Riverdaleimg/bs я теж так думаю, але уви і отнюдь. Їздило рівним до мене і в мене кривим не буде  img/bk
Хто має колеса на нержавіючих шприхах і пробував їх магнітом?!

Spoiler

І тут всі кинулись шукати магніт  img/ag

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

CustoмBicyclь,
Нержавеющие спицы DT Swiss  Champion так то магнит берёт, давно отмечено  img/ag .

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Spoiler

Зараз прийде колега Пафнутій і розрулить з тими магнітами  img/ag 

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Нержавеющие стали, в зависимости от того, аустенитные они или мартенситные, могут проявлять магнитные свойтва.

Diesel power

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

img/ai

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(25-04-2018 07:24:19 отредактировано NOT)

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Eclipse пишет:

Нержавеющие стали, в зависимости от того, аустенитные они или мартенситные, могут проявлять магнитные свойтва.

Именно Такъ™.

Посему — магнетизм нержавейки — известный фактический факт.

«Нержавейка» — огромный класс сплавов, в основном из трёх групп:

хромистые (они как раз магнитные), с подгруппами:
• полуферритные (или мартенисто-ферритные);
• ферритные;
• мартенситные.

Хромоникеливые (немагнитные), с подгруппами:
• аустенитные;
• аустенитно-мартенситные;
• аустенитно-карбидные;
• аустенитно-ферритные.

Хромомарганцовоникеливые (немагнитные), с подгруппами:
• аустенитные;
• аустенитно-мартенситные;
• аустенитно-карбидные;
• аустенитно-ферритные.

Такие дела.

«Зелёная Леди» • ЗИФ В-21В (1969 г.) | «Лисапетка» • ХВЗ В-555 (1971 г.)
«Чёрный Грач» • ХВЗ В-120 (1961 г.) | «Безымянный» • ХВЗ В-39 (1971 г.)