Re: Мій гараж

Розібрався нарешті які вели лишити,

Мій гараж

Вот такий стартон В-555, чіпати мені його вже влом, Хочу Знать як буде на арчерівській трійці їздити, зараз максимум на роботу на велі їжджу. Просто то колесо на фіксовтулці краще на олімпійку переставлю, якось з довгого стартона не дуже мені фікс подобається. Впринципі такий і буде тільки лівий шатун нормальний до пари треба найти.


Всепогодній/зимовий вел зібрав таки на рамі німця, а то задовбався я вже його продавати (постійно то покупець передумає, то клята НП не хотіла відправляти через бесплатно доставку з ЛОХа через велику об'ємну вагу), короче рішив таки собі його залишити

Мій гараж

Велосипед чисто утилітарний всепогодній сітібайк, заморочуватись лінь з ним, мб ше багажник і фару поставлю, ззаді торпеда стоїть, покришки: задня мішлен 31-32мм з дорожнім протектором, передня циклокросова швабра 33-34мм.

Ну і Україну понятно лишаю, любимий вел все таки. Олімпійку колись дороблю зараз вже неохота з нею возитись, та і пару з/ч не хватає їй, хочеться екстремальний жорсткий фікс зібрати з неї. Мінськ Хочу Знать толку мені з 2-х дорожників ноль, та і місця тупо немаю, я не впевнений чи 4 вела вийде тримати мб один прийдеться в село відвезти img/ac .

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Розібрався нарешті які вели лишити,

Надолго?  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh, каждый раз захожу в вашу тему и чувство дежавю  img/ag
Снова в последний раз все меняете  img/bm

Re: Мій гараж

Ну як мінімум до весни точно нічого міняти на велах не буду, холодно вже img/cold  гайки крутити,   img/ag.

Spoiler

Сам незнаю чому вічно хочеться шось міняти, манія  img/ag , впринципі з компом в мене колись та ж історія була, захопився, вічно апгрейдив розганяв, спалив процесор один раз  img/as  img/ag

Re: Мій гараж

Вот знов казав шо нічо не буду вже робити того року, але Львів капітально засипало снігом, а їздити маршрутками неохота, тому заморочився  складанням чисто зимового велосипеда.

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Вот такий вот "Вінтер раннер" вийшов, досить впевнено їхав на ньому і по снігу і по льоду, на розтанувшому снігу тільки деколи трохи  заносило. Барабанна фіксовтулка нарешті пригодилась, тормоз в ній правда ніякий, але як додатковий може бути. Руль правда задалеко трохи стоїть, прийдеться і руль і винос міняти та як ці нестандартних розмірів  img/ac .

Re: Мій гараж

img/ay Даже цвет зимний — самый заметный на снегу.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Да цвет красивый! И крылья ему идут!  А у нас сухой асфальт, и 6 тепла)

Re: Мій гараж

Переїхався на роботу 7км, норм їхати було впринципі, тільки передача все ж зажостка для зими, особливо коли заднє колесо в снігу забуксує. Попробую 42/18 поставити, думаю якраз норм йому буде.

Re: Мій гараж

46\18 .. 42\18
ноги мож и почуют разницу, но для езды по снегу это одинаково

надо хотя бы 42\21 (при этом длина цепи будет без измен)

Re: Мій гараж

Maxim_Sedimg/bt Макс, любитель каденса, перестань всем подряд парить свои пустые педали img/ae
img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

На 42/21 в мене ноги відваляться img/ag

Re: Мій гараж

не отвалятся: тебе не на рекорд крутить, а по снегу ездить

всего две задачи:
1) доехать
2) целым

Добавлено: 05-12-2017 11:13:16

kisa пишет:

перестань всем подряд парить свои пустые педали

Костя, по снегу 10+см педали не пустые

топтать придётся со взмокшей спиной

Re: Мій гараж

На передаточном числе ~2 педали пустые всегда, хоть в болото въезжай. Проверено  img/ag

Re: Мій гараж

Так в основному їздити прийдеться по розтанувшому снігу і хляпі, сніг з глибиною більше 5см то від сили 5-10% дороги.

(05-12-2017 12:49:32 отредактировано Veksha)

Re: Мій гараж

Согласен с Maxim_Sed, сам езжу всю зиму на работу с передачей 38:22 или 40:23, правда только по тротуарам  img/ah
Господа! Исправлено: зимой в моих условия мне комфортна передача в 1,47 раза ниже летней.

Не стоит дружить с людьми, у которых нечему научиться. Вот поэтому у меня так мало друзей. Джеймс Уотсон