Re: Мій гараж

Майже дозбирав б552, сідло тільки лишилось рідне попробувати відновити, та як пружинний брукс незручний з низькою посадкою, і купити задню покришку трохи ширшу в пару до передньої(передня на цьому ободі 26мм), цю з стартона поки зняв. Руль з виносом поставив тоже з стартона, а на стартон баран з харкова з стальним хвзшним виносом.


Мій гараж


Мій гараж

Це переднє колесо поідеї б на б552  краще  виглядало?

Хочу Знать правда нашо мені два шосера... Як дозбираю то може і продавати буду стартон трохи він задубовий мені та і по бруківці чи вбитому асфальту якось частіше приходиться їздити ніж по нормальних дорогах.

Re: Мій гараж

Как-то рама 552 сильно благородна по сравнениюю с дорожной сидухой (ну, это поменяете), с педалями этими и системой.. Это на европсевдошоссер дешёвый можно такое ставить. Здесь бы о дизайне подумать, как вот https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=5571#p5571

Руль я обрезал примерно так же, и поставил снала так же. Но потом удобнее оказалось его завалить вниз. Попробуйте — может и Вам так лучше будет  https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=621#p621

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

В мене з рулем якраз все наоборот получилось, спочатку вниз завалив, було незручно, шось неможу я в сильно наклонній позі їздити, Хочу Знать може через сколіоз. Педалі десь мав стальні, якісь древні шосейні шіманівські попробую їх поставити потім. Систему поки ту лишу, може з часом шось краще підшукаю.

Re: Мій гараж

Ну надо над видом подумать. Стильно же может получиться  img/bs Это +5 км/ч на ровном месте.

Добавлено: 07-04-2017 20:06:46

Мовчу вже, що на бруківці стильний велосипед має меньше трусити  img/af

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Мій гараж

Spoiler

Мій гараж

Вот такі педалі маю, ток на них напевно без тукліпсів не дуже зручно їздити буде

(07-04-2017 19:22:04 отредактировано Gagarins)

Re: Мій гараж

Дуже якiстни педалi, це shimano 105 aбо 600, якщо не помиляюся. 5 рокiв катаю (купив уживаних), без проблем. але туклiпси треба обовязково. незручно без них,

Re: Мій гараж

img/ai  img/ai  img/ay
Ну да, это такие педали, что туклипс — неотъемлемая часть.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

А до них реально зараз найти тукліпси? Рідні порвані просто, я ті педалі на базарі за 50 грн купив, не знав навіть шо вони сильно фірмові.

Re: Мій гараж

Скорее всего, что-то колхозить, конечно. ИМХО, к бесплатным ТАКИМ педалям — оно того стоит.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh,
реально, це по-перше (ебай, тощо)

по-друге — можна зробити отаких перехiдникiв:

Мій гараж

Re: Мій гараж

Я б систему рідну хотів лишити, вона ше й сінглова і довжина шатуна 170мм а не 165 як переважно на таких, клини впринципі з туриста можна зняти, вони там в нормі, але ці педалі туда не факт шо вкручу, не хочеться різьбу угробити. Памятаю колись буржуйскі педалі в радянські шатуни півдня закручував.

Re: Мій гараж

Систем с длинной шатуна 170 мм полно в продаже.

Re: Мій гараж

Думаю, во Львове проще укоплектовать вел красивыми старинными изящными железяками, чем в Киеве, например. Во всяком случае, ряд моих интересных сокровищ, прислан мне именно из Львова. А то действительно, комплектовать китаем такую раму...

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Дістав тут специфічний обід

Была у меня пара таких ободов, избавился от них побыстрее. Это ашановские обода от Headliner"а.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Мій гараж

Підігнали тут знайомі продавці з барахолки дамку дешево

Мій гараж

Фірма марс, ніколи не чув про таку. Поки Хочу Знать шо з нею робити, рама частино паяна частично варена, вроді більш менш якісна, колеса вейнман 27 img/ac, повезло шо зразу найшов нову покришку Continental Touring 32-630, ше й продавець віддав за 150 грн зі словами: "її і так ніхто більше не купить"). Назад напевно нормальне 28 колесо поставлю. Залня втулка якась мегакомбосистема з планетарки на 2 передачі трещотки на 6 зірокі і ручного барабанного тормоза. Був приємно вражений вагою — десь 13,5-13,8 кг без сідла. Якшо зняти купу лишнього хламу яким так люблять в Європі обвішувати ровери, то мав би досить легкий сітібайк получитися. Резину напевно 32 на неї саме краще поставити. Камера 28 ж мала б підійти поідеї на 27 колеса? Короче швидше всього буде телепортатор для фігової погоди/зими та і мама на ньому їздити буде деколи, поставлю підсідельний зажим на ексцентрику шоб швидко регулювати висоту сідла. Задню втулку поміняю на торпеду або червячку

Ше фото:

Мій гараж


Мій гараж

Фара жесть, прям цілий прожектор)