Re: Мій гараж

toni73, Без поняття, ніяких надписів нема на рамі/вилці. 95% шо німець, але підсиділ 24,0(такі вроді на бельгійці/французи тільки ставили)  .

Re: Мій гараж

Да, видно много немецких черт. Но не могу отделаться от впечатления хорошего самосбора. Наверное, ещё давно и не у нас в стране.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Розібрав вже його. Рама і вилка походу хромоль. Рама з чашками рульової і каретки 2.4 кг важить. Вилка 1кг, але в неї корона важка — сплошний кусок сталюки.

З кареткою біда, один з клинів був криво забитий не тим боком і не до кінця, посадочне місце на валу помяло капітально, прийдеться міняти. На виносі хром обліз(. Педалі китайський хлам, ну то не проблема в мене їх хватає. В ободів профіль цікавий похожий трохи на чайки, але вони без зацепів, можливо на голландця їх перекину під шини 37-40мм (обода 22мм). Ну і поки в роздумах про трансмісію, вибираю між сінглом, планетаркою 3-кою і соплями 1х5 або 1х6.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Рама і вилка походу хромоль

img/bl не бачив я досі євро-хромолевих фреймів зі штампованими дропами. Нормальний хай-тен. Кожен поважний виробник, що не економить на трубах не буде економити на дропах 5-10% від вартості готового фрейму, так заведено.
Фрейм мого бельгійського туринга разом з вилкою 3 кг важить, дропи теж штамповані  img/bk

Re: Мій гараж

img/ag Хромоль в нашем деле — вроде позолоты. Толку никакого, но приятно  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

kisa пишет:

вроде позолоты. Толку никакого

Позолота антикор, декор  img/bk  А хромоль тільки душу зігріває і

Spoiler

потенцію піднімає  img/bj

Re: Мій гараж

Та мені все одно впринципі, при виборі рами спочатку на геометрію дивлюсь, потім на вузли, а потім вже на сплав сталі.

Spoiler

Був в мене фрейм бельгійського діаманта на columbus cromor — турист туристом, вот в нього трохи ідіотська геометрія була, зад мягкий перед дубовий, колеса так і не зміг на нього підібрати на жорстких 28/32мм трясло майже як на шосер, а на мягких 35мм він повз і тоже трясло капітально, ше й ростовка замала була, задовбався посадку підганяти, короче продав його рік тому.

Re: Мій гараж

Короче колеса на ньому точно не рідні. В ободів явно профіль під втулочний тормоз, і зібрані не правильно(малюнок в 3хреста ніби норм, але біля отвора на камеру шприхи під кутом ідуть, видно шо самосбор, я коли тільки вчився колеса збирати тоже промахувався так пару раз img/ah  ) Задня втулка походу взагалі дешманська, ніяких знаків фірми, від ренака похоже тільки барашки, тріщотка китайська. Тормоза rasant (ГДР), динамо тоже гдрівське. Короче швидше всього то діамант або міфа..

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Короче швидше всього то діамант або міфа..

Чим воно було у минулому житті мало кого цікавить  img/bk  Давайте концепцію майбутнього цієї заготовки, з деталями.

Spoiler

Бо за постійними перемінами у Ваших поточних проектах малореально вслідкувати  img/ag   До речі, як там "Україна" поживає?  img/hitry 

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, Та Україну вже не чпаю, багажник тільки поставив. З тим німцем Хочу Знать, ше не визначився, поки деталі в порядок привожу. Буде турист/циклокрос на одинарних алю ободах і 32-35мм шинах (Хочу Знать які краще, схиляюсь до 35мм бо їх в мене ціла куча валяється). Руль стандартно дорожній перевернутий (всі інші не признаю  img/ag ) . Можливо на торпеді або  планетарці 3-ці або соплях 1х6 .

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

на торпеді або  планетарці 3-ці або соплях 1х6 .

Куди їздити ним плануєте, по якому рельєфу?

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, приблизно 70% асфальт,  30% легке бездоріжжя

Re: Мій гараж

Похоже, концепция Железяки  img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Навколо Львова є кілька горбочків, тому якщо катаєте у фітнес-режимі, то сенс у передачах є. Але на таку раму я би вліпив планетарку "Сакс 7", а не соплю. У планетарки 3ш завеликий діапазон між передачами, щоб рекомендувати її для туризму.
Для відпочинково-прогулянкового вело-туризму по рівнинній території України передачі не потрібні.

Re: Мій гараж

Та Сакс 7 то 2 мішка цементу на багажник, ну її. Навіть 7 нексус не такий тугий.