Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

У припадку радості зібрав сьогодні три колеса з тими шайбами, пучки пальців гудять

Мне тоже понравилась эта фраза img/ay
По доброму даже завидую,  img/bs
так как сам  последнее время технику только эксплуатирую, а творчеством заняться некогда  img/ak

Re: Крокодвір

Зацініть дезігн Крокодвір

Re: Крокодвір

у нас тоже беда с шайбочками м2 не где нет.... засада img/bn  img/ppc

Добавлено: 11-05-2018 01:47:12

CustoмBicyclь пишет:

зацените дезигн

img/ay красавчик Вы

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

Зацініть дезігн

Дизайн интересный img/bs, но чего то тут нехватает img/bn

Spoiler

ааа, понял, остального велосипеда  img/wd

Re: Крокодвір

LjAlex пишет:

чего то тут нехватает

Фрейм потребує перепайки заднього верхнього мостика і правки мале-е-есенького горба після лобовухи. Цей момент стримує прогрес проекту  img/bk

Re: Крокодвір

А так? Крокодвір

Re: Крокодвір

tork пишет:

у нас тоже беда с шайбочками м2

Они бывают в магазинах для рукоделия, типа Леонардо.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь,
Гламурно). Скільки часу на втулку пішло?

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

А так?

Колесо на стартон повышенной проходимости?  img/bj Дубово-липкое сочетание обода и шины.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(13-05-2018 23:04:17 отредактировано CustoмBicyclь)

Re: Крокодвір

kisa пишет:

Колесо на стартон повышенной проходимости?

Ображаєте?! На який стартон?!  img/bj  У мене два проекти в роботі: телепортатор і дорожник із закосом під англійця.  img/beard

Spoiler

Так, питання було зформульовано провокативно  img/bs  img/ag Це два різних передніх колеса. 

kisa пишет:

Дубово-липкое сочетание обода и шины

Той обод для дорожника висотою на 1 мм вищий від тих одинарних від Саші з куренівки (низькопрофільний), просто форма наближена до трикутно-трапецієподібної (сучасні чайки не доступні по ціні і вартості доставки з Ібеїв  img/bk ).

Re: Крокодвір

shvorak пишет:

Скільки часу на втулку пішло?

Чисто шліфування/полірування в дрелі до 30 хв. + розбирання і збирання втулки (барабанна на промислових підшипниках, телепортатор на насипних).

Re: Крокодвір

img/doubt Распросите Евгения 76 про поведение Феникса img/beard  Мне сразу колесо те колёса напомнило.  Или эти обода одинарные? А с посадочной шириной у них что?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa, шишки в кожного свої.
Фенікс чекає на чайкі. Верніше вже майже дочекався, тепер полагодити компресор, вибрати колір і  img/be

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокодвір

kisa пишет:

Или эти обода одинарные? А с посадочной шириной у них что?

Подвійні, посадочна ширина 24 мм.  Перед цим правив швагрові колесо зі стальним швелером- стальний швелер значно жорсткіший за цей подвійний алю, коли виводжу на станку колесо в "0" — на алюмінєєвому по звуку всі шприхи з рівномірним натягом (чверть оберту ніпеля сильно грає). А стальний не реагує на такі мікроповороти ніпеля  img/bk , зате після просадки хрестів губить налаштування, після 5 проходу монтажкою по хрестах я задовбався його протягувати  .

Spoiler

Одинарний алю від Саші має високий профіль і тонесеньку центральну частину- без шайбів під ніпелі шприхи сильно не натягнеш (я б не ризикнув), і для тяжких доріг я би його не рекомендував — делікатний. Мій подвійний чуть-чуть виший від того одинарного.

Re: Крокодвір

Нюню img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.