Re: Операція - "Реставрація".

Зате всі від нього в захваті.

Я рухаюсь, значить я існую!

Доброго дня товариство.Дякую всім хто відкликається на мої не раз дитячі та нав'язливі запитання та наполягання.  не було змоги приділити часу реставрації у зв'язку з "розкопками" на городах  та щоденній роботі. Тож останнім часом зависав по сайтах в пошуках деталей. надаю для підтвердження фото завдяки яким вдалося визначити марку велоcипеда та приблизний вік: торпедо- Операція - "Реставрація". , вигляд дуже зблизька- Операція - "Реставрація". , під написом торпедо проглядається "28-" , і фото втулки з інтернету-Операція - "Реставрація".

напис серійного номера на підсиділі - 225:Операція - "Реставрація".
Тримач для карбідної лампи: посилання для визначення-Carbidlaternenhalter Orig. GÖRICKE, gebraucht mit Patina, s. Bilder, orig. 10-30er Jahre, Montage am Steuersatz. Ideal zur authentischen Komplettierung eines Fahrradoldtimers vor 1945 , те що було на велосипедіОперація - "Реставрація".

додаю посилання(щоб і собі не загубити) по втулках torpedo http://www.militaerrad.org/das-ordonnan … edo-naben/ . та фото сторінки з сайту - Операція - "Реставрація". .

також фото з сайту продаж Операція - "Реставрація". (щоб не загубилось).

illiberg30 пишет:

пробовал затянуть этот хомут посильнее- ехать страшно. Руль сперва не повернешь вовремя, потом он сам  возвращаться в ноль не хочет.

img/bw Может туда масла капать надо как-то? Помимо аккуратного обращения..

taras.sharan пишет:

по втулках torpedo

img/thank  img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Доброго вечора шановні форумчани. Давно не писав оскільки всі дні від останнього поста просиджував на сайтах продаж, як наших так і німецьких. На німецьких, щоб побачити які оригінали до Goricke, на наших у пошуку саме таких( ціни на німецькому ібей конкретно кусючі) і нарешті вдалося на олх серед різних оголошень "велозапчастини" після переписки із продавцем( з проханням пошукати в гаражі) замовити і отримати  заднє колесо потрібного мені профілю, ще і з робочою втулкою торпедо з номером 51 на ній,Операція - "Реставрація".
. також замовив у нього велику зірку із шатунами, ну приглянулась вона мені. буде заміною на час пошуку оригінальної.Операція - "Реставрація". , Операція - "Реставрація"..На шатуні в ромбі вгадуються букви FZ, третю дізнаюсь після очищення( а може підкажете з якого велосипеда  img/thank ). загальна ціна 450грн
+ пересил - 75 грн. до речі в нього досить багато ретродеталей та 2 німецькі рами( фото скидав мені на вайбер, на олх лише загальні фото),   даю посилання тут https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/zapcha … EgVMA.html
   Тож тепер в наявності два задніх колеса. обод новішого в майбутньому перейде на переднє( рідний передній обод теж на 36 спиць, реставрації не підлягає, тому що сильно гнутий). в процесі переговори з іншим продавцем за руль та передню вилку( при отриманні теж скину фото). Процес пошуку триває, а то за піскоструй виставили ціну 400грн за раз.

1

Так, зараз на олх дуже важко знайти щось раритетне, особливо для такого вела. Я вже навiть Ренак 80-90 рр. не можу знайти. Удачi в роботi над велосипедом!