Re: Операція — "Реставрація".

Зате всі від нього в захваті.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Операція — "Реставрація".

Доброго дня товариство.Дякую всім хто відкликається на мої не раз дитячі та нав'язливі запитання та наполягання.  не було змоги приділити часу реставрації у зв'язку з "розкопками" на городах  та щоденній роботі. Тож останнім часом зависав по сайтах в пошуках деталей. надаю для підтвердження фото завдяки яким вдалося визначити марку велоcипеда та приблизний вік: торпедо- Операція — "Реставрація". , вигляд дуже зблизька- Операція — "Реставрація". , під написом торпедо проглядається "28-" , і фото втулки з інтернету-Операція — "Реставрація".

напис серійного номера на підсиділі — 225:Операція — "Реставрація".
Тримач для карбідної лампи: посилання для визначення-Carbidlaternenhalter Orig. GÖRICKE, gebraucht mit Patina, s. Bilder, orig. 10-30er Jahre, Montage am Steuersatz. Ideal zur authentischen Komplettierung eines Fahrradoldtimers vor 1945 , те що було на велосипедіОперація — "Реставрація".

Re: Операція — "Реставрація".

додаю посилання(щоб і собі не загубити) по втулках torpedo http://www.militaerrad.org/das-ordonnan … edo-naben/ . та фото сторінки з сайту — Операція — "Реставрація". .

Re: Операція — "Реставрація".

також фото з сайту продаж Операція — "Реставрація". (щоб не загубилось).

Re: Операція — "Реставрація".

illiberg30 пишет:

пробовал затянуть этот хомут посильнее- ехать страшно. Руль сперва не повернешь вовремя, потом он сам  возвращаться в ноль не хочет.

img/bw Может туда масла капать надо как-то? Помимо аккуратного обращения..

taras.sharan пишет:

по втулках torpedo

img/thank  img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Операція — "Реставрація".

Доброго вечора шановні форумчани. Давно не писав оскільки всі дні від останнього поста просиджував на сайтах продаж, як наших так і німецьких. На німецьких, щоб побачити які оригінали до Goricke, на наших у пошуку саме таких( ціни на німецькому ібей конкретно кусючі) і нарешті вдалося на олх серед різних оголошень "велозапчастини" після переписки із продавцем( з проханням пошукати в гаражі) замовити і отримати  заднє колесо потрібного мені профілю, ще і з робочою втулкою торпедо з номером 51 на ній,Операція — "Реставрація".
. також замовив у нього велику зірку із шатунами, ну приглянулась вона мені. буде заміною на час пошуку оригінальної.Операція — "Реставрація". , Операція — "Реставрація"..На шатуні в ромбі вгадуються букви FZ, третю дізнаюсь після очищення( а може підкажете з якого велосипеда  img/thank ). загальна ціна 450грн
+ пересил — 75 грн. до речі в нього досить багато ретродеталей та 2 німецькі рами( фото скидав мені на вайбер, на олх лише загальні фото),   даю посилання тут https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/zapcha … EgVMA.html
   Тож тепер в наявності два задніх колеса. обод новішого в майбутньому перейде на переднє( рідний передній обод теж на 36 спиць, реставрації не підлягає, тому що сильно гнутий). в процесі переговори з іншим продавцем за руль та передню вилку( при отриманні теж скину фото). Процес пошуку триває, а то за піскоструй виставили ціну 400грн за раз.

1

Re: Операція — "Реставрація".

Так, зараз на олх дуже важко знайти щось раритетне, особливо для такого вела. Я вже навiть Ренак 80-90 рр. не можу знайти. Удачi в роботi над велосипедом!

Re: Операція — "Реставрація".

прикупив для "роботи" передню втулку на 36 отворів, копана на позиціях ІІ світової, після 2-ох тижнів у солярі вдалося розкрутити : отримав втулку під відновлення та вісь фірми PUCH( тому мав надію,
що рама з тієї ж фірми, принаймі в інтернеті щось таке проскакувало) Тож до чого веду — стільки років у землі, а масльонка робоча, вісь із клеймом і втулку, після очистки, можна використовувати за призначенням. Вміли колись робити РЕЧІ. Операція — "Реставрація".  Операція — "Реставрація".

1

Re: Операція — "Реставрація".

taras.sharan, ну это для колекции только.  img/bk

Re: Операція — "Реставрація".

taras.sharan пишет:

Вміли колись робити РЕЧІ.

img/ag Если оно не 42-43 и позже годов. Там сплошной суррогат по материалам. А если примерно 37-38 года, то да, железяка хорошая. Но. Как там дорожки подшипников? От кислой среды на них появляются раковины. И если оно более полувека пролежало в земле, то могу только согласиться  с коллегой torkimg/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Операція — "Реставрація".

Если масленка выжила то мазали от души. Может и дорожки были в толстом слое загустевшего масла.

Re: Операція — "Реставрація".

доброго здоров'я.на рахунок стану додаю нове фото. Операція — "Реставрація".
всередині навколо осі був намотаний войлок, для захисту  шариків від болота. тож стан ніби норм, але якщо що, то токарний станок в допомогу. там захисні втулки зйомні, тож відкиснуть і прожену. якщо не вдастся- то таки буде в особистий музей. ціна і так була смішна — 45 грн, за втулку та дзвінок.Операція — "Реставрація".

Re: Операція — "Реставрація".

До речі на рахунок купленої зірки, після очищення прочитав FZTW, німецька марка. ось що нарив на німецьких сайтах( переклад з нету теж)— "В ході націоналізації (промислових) компаній з 1947 року та їх об'єднання в асоціації державних компаній компанія Hermann Weihrauch також була експропрійована і передана VVB IFA як фабрика нижнього кронштейна Зелла-Меліса. У 1952 році назву було змінено на VEB Fahrradteilewerk Zella-Mehlis, а в 1954 році — на завод запчастин для автомобілів Zella-Mehlis.
Компанія була в основному виробником кривошипів (кривошипів з прямокутним перетином) для велосипедної промисловості НДР, і в 1950-х роках свої велосипедні компоненти позначили ромбовидним логотипом та абревіатурою FZTW." на валу дата  -48, тож ніби збігається.Операція — "Реставрація".

1

Re: Операція — "Реставрація".

http://ddr-fahrradwiki.de/FZTW тут інформація по велодеталях, виготовлених цією фірмою з 1940-их рр, з фото  зірок( по роках виробництва), педалі та ін. та марки велосипедів на які це монтували. це для хоча б часткової ідентифікації німецьких велосипедів, коли немає шильдика та років виготовлення.

2

Re: Операція — "Реставрація".

Втулка больше похожа на музей ископаемых img/ag , но... Задавшись целью, спорта ради, можно и восстановить и отхромировать img/ag
Про FZTW будем знать  img/thank   У нас вообще мало инфы про заграничных производителей.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.