Re: Крокодвір

kisa, подозреваю что никто Химеру военным отдавать не будет, у них она не приживется и сбежит. Кормить не умеют.

CustoмBicyclь, из двух вариантов первый больше для ..овен подходит, да и если будут сумки и прочее навесное — из военного снаряжения можно выбрать полностью в цвет и в тон. Зеленый хромовый оставьте заборам и крышам.
А светлые оттенки, например 1019 desert storm, не нравятся? 

Spoiler

это я смотрю на баллончики с краской и раздумываю, во что бы красил я такой проект

Everything's gonna be just fine!

Re: Крокодвір

Bob пишет:

если будут сумки

img/bs
Маю 2 отакі Крокодвір  (ранець ГДР)
До них і олива і пустельна буря підходить  img/bw

Re: Крокодвір

CustoмBicyclьimg/ay
но к штрихтарну больше светлая рама подходит, на чистой оливе смотреться не будут — нет контраста. промоделируйте цветами.

Everything's gonna be just fine!

Re: Крокодвір

Bob, треба буде глянути на 1019 у каталозі мого маляра, бо у різних виробників дусту відтінки різні.

Контраст трохи чорні і алюмінієві деталі добавлять, я ж не буду його в камуфляж повністю фарбувати  img/ab

Re: Крокодвір

мож 6015?

Re: Крокодвір

6015 у мене асоціює зі старими ГАЗ-53 і Шишигами, занадто мілітаристично.

Re: Крокодвір

https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 142#p84142
Обкатую/тестую паф-рейсера потихеньку. Вилку треба розгинати — трейл вийшов до 3 см, без рук валиться в сторони.  З передачею на диво не можу визначитись: стоїть 46/18, по гладких дорогах їде і розганяється легко, навіть по газону з низькою травою легко їхати. А от проходити акробатично між корягами в поворотах на лісових стежках, балансувати між ямами розбитого асфальту проситься передача 46/20. Крейсер на хорошій дорозі виходить 25-26 км/год, каденс 80 можу тримати довго, думаю його передача 46/20.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь,
Не набридне ногами мотиляти?

Re: Крокодвір

shvorak, 80  нормально, навіть 90 можу якийсь час тримати. Комфортно і вільно 65-70, але це не оптимально з точки зору енергозатрат на дистанціях більше 25 км. Думаю для дорожника на таких товстеньких шинах треба оптимізувати енергозатрати. Та й дороги йому світять не шосейникові  img/bk

Re: Крокодвір

По моему опыту на дорожник и легкодорожник вне асфальта оптимально 46-21, на асфальте 46-19. Обусловлено мягкостью рам и тем, что на такой технике гнать не нужно. На В-39 и ЗиСе я легко держал 27-28км/ч в течении часа и 30-32км/ч полчаса по асфальту, и 25-27км/ч в течении 70 минут на смешанном маршруте разбитая грунтовка/асфальт, специально проводил тесты. На тяжёлом гравии иногда хотелось передачу и полегче.

Spoiler

Тесты проводил для сравнения с А, увы А оказался быстрее за счёт почти одинаковой скорости на асфальте и грунте.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Крокодвір

Riverdale, там одношвидкісний фрівіл, а вони бувають 16, 18, 20, 22, 24 зуби, парна кількість через два зуби. Тому буде передача 46/20.

Re: Крокодвір

https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 168#p81168

CustoмBicyclь пишет:

Розпочав процес притирання колодок

Не судилось їх притерти — каліпер потік. Нагадаю, що це китайська гідравліка Ares за 400 грн комплект , клон шімани.

Spoiler

При чому напевне майже відразу почав соплити з-під поршня і  замаслились колодки, бо гальмувало неважно. Я подумав, що щось занадто довго колодки притираються і при ревізії зробив отак  img/ai Взяв я те "г...но" і повісив на цвяшок, подалі від очей  img/as   

На заміну поставив механічний каліпер за 100 грн від тогож виробника Ares в купі з гальмівною ручкою шімано для кантілеверів — і воно почало чудово гальмувати з непритертими колодками! Я так розчулився, що аж втулив 180 ротор і ...

... і прийшло до мене щатстя левелу "космос"  img/ag Чесно — такого чіткого і прогнозованого гальмування я не чекав від китайської дискової механіки бюджетного рівня. В силу цього завтра викладу модель того каліпера.

Spoiler

Ще неприємно був вражений недотриманням норм стандарту IS цим виробником. Кронштейн до вилки я варив під середину діапазону регулювань гідравлічного каліпера, а механічний  ледве вліз і тер зовнішньою колодкою до ротора. Довелось перехідник піддати напильникінгу і надфілінгу. 

Резюме: більше я на китайську гідравліку не куплюсь  img/bk  Китайська дискова механіка може гальмувати дуже добре.

Re: Крокодвір

Як обіцяв: каліпер "Ares MDA08" , отакий http://sks-service.org/Product/406544

Re: Крокодвір

Я давно приглядався до сідла Velo VL6067, в Україні такі не продаються, на Алі по такій назві пошук не давав результату. Напередодні фестивалю попросив колегу Олега Eclipse допомогти купити його у Москві і привезти в Україну, на що він одразу погодився  img/thank
На моє запитання як перевести йому у Росію гроші відмовчався, на запитання кому з наших фестивальників переказати щоб віддали при зустрічі віджартувався, щоб я не переймався. Фінансове питання не давало мені спокою, і тут Олег на мої доймання говорить, що дарує мені те сідло  img/ai 
В шоці я ще досі, і тому виношую план, як йому за це "помститись" по-кроководськи при нагоді  img/ag

Re: Крокодвір

img/ag Ещё ж к нему нужно приделать достойный велосипед img/ar
А сидуха да, приятная во всех отношениях — в руках держал img/bs

CustoмBicyclь пишет:

як йому за це "помститись" по-кроководськи при нагоді 

Это Олег серьёзно нарвался img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.