Re: Крокодвір

LjAlex пишет:

Мостик под пайку?

Спершу спробую зробити прихватки аргоновою. Якщо буде ідеально тонкий шов, то заварю  img/bm Якщо буде грубо — то запаяється срібновмісним.

Spoiler

З пайкою значно складніше мені знайти виконавця, а висилати раму перевізниками до когось з колег (хто вміє паяти) порахував нерентабельним (не вартує вона такої честі  img/bk ) . 

Re: Крокодвір

Я писав раніше, що хват за слони мені не зручний, а верхній і нижній комфортно. Вуаля:
Крокодвір Крокодвір Крокодвір Крокодвір Крокодвір

Як бачите, без тюнінгу не обійшлось — кочерги розгаховані на короткі барани і на короткі китайські долоньки (СанРайс), довелось розгинати і підганяти початкове положення. Руль туринговий Аванті, перегнутий на кшалт рандонерського.   Сьгодні накатав по таких стежках і асфальту 48 км, ергономіка  img/bb

Re: Крокодвір

img/bf
Один шаг до https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=2093#p2093   img/hitry

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

я менял местами  кочерги.... пробовал гнуть обломал...

Добавлено: 27-09-2018 21:32:29

вы грели ?

Re: Крокодвір

kisa пишет:

Один шаг до

Мабуть ще ні — сьогодні дуже швидко виходило гальмувати зі всіх можливих хватів, в т.ч. з верхнього поздовжнього.   Мені подобається.    Це буває важливо на гравійних і лісових стежках, коли несподівано коряга дорогу перетинає, чи 2-3 метри супучого піску, а ти валиш під 25-30 км/год. у нижньому хваті, банні теж не всюди зробиш.

tork, у цих кочерги місцями не міняються конструктивно.

Добавлено: 27-09-2018 20:41:20

Гнув на холодно, це ж китайський алюмінь  img/ap

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, по фото вижу меняются... феншуй чуть чуть нарушается но меняются...
я тоже гнул на холодую переборщил наверное img/ag

Re: Крокодвір

tork пишет:

по фото вижу меняются

Ану ще раз уважно придивіться  img/lupa

Spoiler

Не міняються  img/bl

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

швидко виходило гальмувати зі всіх можливих хватів,

Если подгнали-угадали,  img/bs
В конце концов, Вы не по мегаполису (для которого та "моя" примочка) катаете.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, вот уважаемый я так делал
https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 619#p58619
, но может есть тонкости не настаиваю...

Добавлено: 27-09-2018 22:09:50

вот потом  колегам показывал
https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 204#p59204

но  у вас получилось по вашему, это хорошо возьму на заметку img/bv

Re: Крокодвір

tork, кажу ж Вам, що ці не переставиш місцями. Якщо пробувати таку перестановку, то кочерга стає так, що не реально нею гальмувати (тоді треба сильно перегинати , без нагрівання точно би не вийшло).

Spoiler

Воно продається на блістері зі знятими кочергами, я сам їх прикручував і ставив по різному — працює тільки у такому варіанті.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

без тюнінгу не обійшлось

img/ay
Не думали корпуса тормозных ручек в обмотку, кожу, резину упаковать, чтоб еще и хват за слоны был?

Re: Крокодвір

LjAlex пишет:

чтоб еще и хват за слоны был?

CustoмBicyclь пишет:

Я писав раніше, що хват за слони мені не зручний

У мене є ручки "Тектро 340", але якось не змогли прижитись на тих баранах, що я мав у наявності.

Spoiler

Думав продавати їх, але не вигідно — проїхав з ними менше 50 км, стан ідеал, а щоб продати то ціну скидати на половину від нових. Почекають ще на "анатомік", можливо на якомусь проекті приживуться  img/bn

Re: Крокодвір

Удобство хвата за "слоны" сильно зависит от длины выноса, ширины и высоты руля. На пару см ошибиться — и уже хват становится неудобным.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Крокодвір

А тут или настраивать руль под хват за слоны, или нормально  img/ae  img/ag
Но повторяю, Петро не в мегаполисе по пробкам гоняет по диагонали через пять рядов ползущих машин, на его маршрутах  может и за слоны имеет смысл. Хотя я на туринге в походах пока ни разу не заскучал по слонам.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

Розпочав процес притирання колодок вже у сутінках і закінчив би ще сьогодні, але раптовий рясний дощ не дозволив  img/bk
Крокодвір

Spoiler

Це "Химера", якщо хтось не зрозумів Крокодвір