Re: "Моя велоконюшня"

Ашаны гревелы винтажные?  img/bj

Добавлено: 27-07-2020 13:50:56

Посмотрел статью img/ap Будем считать — тоже винтаж.

Spoiler

Не смешно  img/ac А так красиво начиналось два года назад — ашаны выгоняли из радиуса 100 метров от экспозиции, чтоб фото не поганили. И скатились в выездное велодно img/ac А всё из-за того, что не притащили вовремя Хижняка в правильную компанию.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar пишет:

Кстати, Вика

img/ba

Re: "Моя велоконюшня"

"Ніщо на цьому світі не вічно", навіть ролікі з Алі  img/ag
"Моя велоконюшня"


Нижній ролік., перший раз цепок з нього злетів на підйомі коли їхали спокійний об'єм разом з Артемом.
Спочатку спуск, а потім не дуже довгий, але крутий підйом, виїзжається з накату на ногах. (Мотор включається, тож потужність там чи мала)
Тільки став на ноги, включив "двигун" як відразу таке відчуття що цеп злетіла. Став дивлюсь, а цепок пішов мімо нижнього роліка. Поправив та й поїхав далі.
Майже забув про це, але на днях теж саме, треба було форсануть при обгоні фури на Окружній, при "навалюванні" знов теж саме. img/am  Поправив доїхав додому.

Зняв ролік і прозрів. img/ai
Поперше я його погнув, а подруге вирвався запресований пром. підшипник зі свого місця. Коли ставиш на місце бовтається, бо корпус добряче деформований. img/as
"Моя велоконюшня"

Поставив інший майже такий самий. Проклацав всі передачі і зрозумів, як я ухайдохал цей ролік.

"Моя велоконюшня"


Коса передача, не рекомендована для цівільного використання, але для "фізкультури", коли навалюєш в гору дуже ефективна, хоч і вбиває трансмісію. В данному випадку не витримав ролік, спочатку погнувся, а потім взагалі вирвався підшипник. Працював з 2018 року, скільки проїхав точно не скажу, але багато.
Подібні роліки, мені подобаються тим що завдяки відсутності жодного люфта забезпечують дуже чітке перемикання.


Але, я всежтаки вирішив нижній ролік поставити рідний Campagnolo, саме нижній (Lower)
Бо різниця між верхнім і нижнім є img/bs
"Моя велоконюшня"


Завтра планується десь 160 км, тож випробую як буде працювати така схема.
Верхній ролік алю на промі, нижній рідний пластіковий кампа. Сподіваюсь що на декілька років про це забуду.

2

Re: "Моя велоконюшня"

Нижний ролик заведомо делают с люфтом, дабы он немного компенсировал искривление цепи.

Diesel power

1

Re: "Моя велоконюшня"

Eclipseimg/bs
Так, але не завжди

Re: "Моя велоконюшня"

Пластиковый умнее. Вот та железяка с промом — это для тех, кто видит совершенство в наворотах  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: "Моя велоконюшня"

Всетки шарикизаролики виноваты оказались Default/smile А куда это ты 160 намылился?

Re: "Моя велоконюшня"

kisa, подивлюсь як буде ходить, може згодом і верхній оригінальний поставлю. img/bs

artem4ik19,
Об'ємчик з Каденсом катну. img/ah

1

Re: "Моя велоконюшня"

Eclipse,   img/ay
Влучна думка стосовно невеличкого люфта на нижньому ролику.
Верхній залишив на промі він без люфту, та забезпечує чітке перемикання, а нижній трохи з люфтом, компенсує роботу на косій передачі.
Так і залишу. img/bs
Проїхав 100 км в трен режимі і ще 20 на розслабоні.
Працює ідеально

Spoiler

"Моя велоконюшня"

Re: "Моя велоконюшня"

Переключатель зачетный. Прадед Деорки по моему. Мне нравится как он работает. И выглядит бомбически. "Моя велоконюшня"

Re: "Моя велоконюшня"

Zaharych,
Так, на  "Географі" стоїть звичайний перемикач Sora (тільки зняв маркіровку) на 8 шв, працює без нарікань.

А вище розповідав про основний шосейний вел. Colonnello,  там  Campagnolo (як мінімум не гірше)

2

(14-08-2020 10:21:39 отредактировано leonyar)

Re: "Моя велоконюшня"

Чим вище навантаження, тим швидше  проходить, так би мовити "природній відбір"
Вчора навалив,  трохи "повставав на ноги"

Spoiler

"Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня"


На фінішу помітив вісімку сзаду.
Ось результат:"Моя велоконюшня"
Шпиха не витримала.  img/bk
Тож треба частіше навалювати щоб вибраковка нового вілсета пройшла скоріше.

2

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar пишет:

чаще наваливать

img/ay и перепаять спицы чтобы нагрузка равномернее передавалась

Re: "Моя велоконюшня"

ded_gambit,
В мене дещо інша думка.

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar пишет:

інша думка.

?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.