Тема: ХВЗ Спорт В-542 72р, ХВЗ Турист 88р, ХВЗ Турист Дамка 93р

Доброго дня, шановне товариство!  приймайте ще одного новачка до гурту.
Захворів велосипедами всерйоз не так давно - з цієї весни.  як кажуть,  десь клацнуло всередині і я знайшов таки своє хоббі. давно не був нічим так захоплений. придбав перед карантином у діда на Бортничах туриста 88р,  з доволі практичною метою-на роботу їздити. перебрав,  перефарбував,  почав крутити педалі. радий як слон був,  але не вважав  себе за когось дотичного до кроководства. але ось у вересні підвернулося зразу два веліка, Спорт і Дамка, і я їх купив у одного й того ж хазяїна, і стало зрозуміло що захоплення велосипедами це не просто так. тому хочу публіці на огляд виставити свою конюшню,  по мірі руху проектів виставлятиму їх поточний стан. буду вдячний за критику,  поради,  пропозиції,  мо підкажете по стилю як правильно зробити, є пара запитань.
Ну,  з Богом!  img/be

5

Re: ХВЗ Спорт В-542 72р, ХВЗ Турист 88р, ХВЗ Турист Дамка 93р

турист 88
був такий
ХВЗ Спорт В-542 72р,  ХВЗ Турист 88р, ХВЗ Турист Дамка 93р
став такий

3

trempel, насколько смущает натяжение задней тормозной рубашки. Тормоз нормально работает?

треба десь пізніші фотки знайти,  вже переробив той косяк) дійсно,  руль погано повертався img/as

1

trempel, Як тут у нас кажуть, добро пожалувати в стаю.
Турист сподобався, дуже рідко люди минають етап подвійних посилених ободів на турист, перед поверненням до рідних чи аналогічних.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

добро пожаловать! img/kefir
img/ay

trempel, добро пожаловать в стаю!
Мы стараемся велосипеды фотографировать при дневном свете. img/hitry

1

актуальний вигляд на сьогодні - ХВЗ Спорт В-542 72р,  ХВЗ Турист 88р, ХВЗ Турист Дамка 93р

загалом старався зберегти хвзшні деталі,  але деякий китай таки присутній.  сідло і задня трещотка і ланцюг.    при переспицюванні коліс поставив  задню втулку з алюмофланцем і різьбою, і на неї непогано накручується 5 зіркова ноунейм трещотка 14-24 зуба.
присутній апгрейд у вигляді дитячого сидіння і наскоро скручених з металобрухту підножок, знімаються за пару хвилин,  якщо їду на роботу,  то знімаю.
це мій перший проект, і мав за мету зробити просто вел,  який би просто переміщав би мене і мою доньку з точки А в точку Б, і йому це успішно вдається.

2