Re: Гараж в квартирі

img/bj И тут Оста.. Ивана понесло img/ag  img/ay
Вот теперь вижу, что освоился, велосипеды потихоньку множатся. Ага, жду, что получится.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

shvorak,
Красивая пташка  img/ay

Re: Гараж в квартирі

Альбатрос

Хотілося  від  велосипеда  легкості і щоб передач не більше однієї а ще вінтажної естетики. Купив заготовку Ромета Альбатроса, в час випуску котрого, на початку 70-х, завод виготовляв до мільйона велосипедів в рік.

Прагнув використати максимум оригінальних деталей. Відмив від бруду і музути раму з вилкою, рульову, винос, краба, каретку, систему, педалі, гріпси і рубашку троса. Полірнув гальмівну ручку.

Колеса вже мав. Зібрав їх за кілька днів до покупки, ще не знаючи для чого. Задня втулка, як виявилось ПВЗ, передня — Майлард. Ободи одинарні, покришки Кенда 28 мм.

Збирав все з нетерпінням, до і після роботи, від покупки до фінальних штрихів, на весь процес, пішло чотири дні.

Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Гараж в квартирі Гараж в квартирі

11

Re: Гараж в квартирі

Виглядає файно, і не скажеш, що фарбі за 40 років.
Як рулиться? Цікава геометрія, з німецькими коренями, а вилочка до прямої ближча.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Гараж в квартирі

Иван, мои поздравления с Поехалом и проектом вообще img/ag
Хороший получился, и очень в твоём стиле. И уррааа, нормальный подседед, а не убогий чёрный хомут, как раньше img/bm  img/bj ,  Меня только удивило, почему руль не баран. Чисто по эргономике, ибо по виду тебе удалось как-то этот руль так вкорячить, что велосипед выглядит всё равно динамичным, боевым img/ag .

Не слишком ли бодается тормозная ручка? Я б ниже опустил. Хода её хватает, в руль не упирается?

Spoiler

Цепь подтяни img/ar

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

Керування приємне якраз з широким хватом керма. Гальмівна ручка випростана і добре працює не впираючись в гріпсу. На ходу велосипед комфортний і динамічний.

1

Re: Гараж в квартирі

Гараж в квартирі

Моделюю.

Re: Гараж в квартирі

img/hitry
Но рометовский вынос ни по красоте ни по геометрии как-то не лезет.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

Передній покришці тісненько біля болотника.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Гараж в квартирі

Иван же говорит — макет. Там обе покры просто лежат на колёсах сейчас.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

Гараж в квартирі

Є підходящий, тільки наведення краси потребує. Оскільки ржа глибока то можливо фарбування. От думаю, як краще пофарбувати його, систему і ще декілька дрібниць без доступу до порошку?

Re: Гараж в квартирі

Шатуны даже порошком нечего красить — вытрется штанами. В системе только звёзды красить можно.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

Какой короткий Ралей!

Diesel power

Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

От думаю, як краще пофарбувати його, систему і ще декілька дрібниць без доступу до порошку?

Я бы вынос в лимонку закинул. Потом сверху олифа+воск 50/50 по весу (рецепт, правда так себе, т. к. олифу использовал магазинную с растворителем и отвердителями). Натереть, нагреть деталь до текучего состояния состава, убрать излишки. Дать затвердеть.

Re: Гараж в квартирі

А можно подробней технологию и назначение?

Diesel power