Re: Мій гараж

BukaSD, Поки важко сказати, тільки тиждень їжджу на ній. Порівняно з класичними кубіками розганятись і їхати в гору трохи важче. Впринципі для бруківки чи сильно розбитих доріг норм, а для більш менш пристойного асфальту / грунтовки більше подобаються кубіки(Cst traveller / Kenda) 40-41мм шириною.

1

Re: Мій гараж

Переїхався перший раз цього року на чомусь помимо дорожника з 50мм шинами.

Велосипед —  'Лис'
Сінглофікс, має два режима 50/18 фікс для плоскача  і 50/19 фрівіл для холмистої місцевості.
Впринципі готовий, тільки фрівіл на 19 докупити треба(зараз тимчасово на 16 стоїть), і задню покришку вже пора міняти. Задній тормоз не бачу сенсу ставити все одно з таким річем ше й по ободі з нержавійки толку ноль з нього буде, ну і я частіше в режимі фікса їжджу ніж сінгла.

Мій гараж

Мій гараж

Взагалі зараз дуже рідко займаюсь велосипедами. Тупо не хватає часу(.

8

Re: Мій гараж

Купив якусь древню раму сьогодні, це Прогрес? Рік вроді 59.

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Система французька з колгоспно забитими обломаними клинами, походу намахатись добре прийдеться шоб їх вибити.

Spoiler

Поки незнаю шо буду з нею робити (мб паф рейсер), якщо комусь потрібна під реставрацію можу уступити, але тут з з/ч тільки гола рама і підсиділ

Re: Мій гараж

Схоже на ХВЗ "Прогресс"

1

Re: Мій гараж

Arioh, ага, похож на мой В-110 1949 года, с тем отличием что на моем мостик из целиковой трубки, а тут полутрубка. Рама очень отзывчивая на педалирование, рекомендую на паф img/ab

1

Re: Мій гараж

img/thank . До нього ж вилка від України 70-х років впишеться по геометрії?

Re: Мій гараж

img/bs
От Украины впишется. А  от Минска может хуже держать прямую.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Шатуни виявились привареними до валу з обидвох боків  img/as , ледве зняв.
З одного боку шатун прокручувався, так шо тупо полив його маслом і зтягнув з вала підваживши ключом на 22. Лівий заварений намертво, так шо прийшлось його знімати разом з кареткою.

Мій гараж

1