Re: Моя вєло хата

Меня стремает само нарушение целостности карбоновой детали. Которая всё-таки одним куском выпекается. Хотя да, это ж не кристалл img/ag И часто детали обрезают после изготовления — это заводская операция.
Ладно, успокоил img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa, випікається так, а лакується потім окремо. Задача лаку, окрім естетики, не дати волозі попасти в структуру деталі. Там на це мало шансів.
Ну і часто деталі роблять в декілька прийомів.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Євгеній76,

Насчёт влаги и подсела — внутри подседельной трубы как раз есть большая вероятность попадания влаги в структуру карбона, стоит или придумать что-то гидрофобное или проводить регулярные инспекции на предмет осмоса.

Ещё лак защищает смолы от ультрафиолета, это точно не нужно внутри подседельной трубы.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

2

Re: Моя вєло хата

Снимаю шляпу! Проект очень серьезный. img/ay.
Извините за нескромный вопрос  img/ah  А каков приблизительный бюджет проекта?

1

Re: Моя вєло хата

Dread, дякую.
Цікаве питання. Основні витрати відбувалися 1,5-2 роки тому, по моїм відчуттям близько 10 тис. грн, що на той момент 370 у.о. Пізніше підрахую точніше, навряд чи вийшло за 400. Причому левову частку відібрали колеса з покришками.

Я рухаюсь, значить я існую!

2

Re: Моя вєло хата

Є в нас така традиція, на свято Трійці на підлозі має бути лепеха. Це так би мовити Всеукраїнська. А наша сімейна — це їздити за нею з дружиною на роверах в сусіднє село.

Ну от, поки на службі перерва, вирішили традицію не зраджувати. І легких стежинок ми теж не шукаємо.

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Цікаво, скільки зірочок це було б на Париж-Рубе.
Велосипеди витримали, ми теж.

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

12

Re: Моя вєло хата

Євгеній76, успокоили меня. Я думал у меня только сильно поношенные детали внешне. Обычно смотришь проекты всё как новое.

Куплю ранний "телескоп"

Re: Моя вєло хата

img/ay
Двухтрубная img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

jordan777, двухтрубний так і задумувався. Фарбування навіть в планах немає. Дана поїздка — його середа існування, вузькоспеціалізований спортивний снаряд. Сьогодні перевіряв кермо, бо попереднє визнав непридатним для активної рульожки. Це кермо краще, але потрібно продовжувати. Це я знаю як зробити.

Я рухаюсь, значить я існую!

2

Re: Моя вєло хата

Євгеній76, дорога конечно  img/bb сегодня по такой проехался на своём, проклял всё  img/ap
правда давление в колесах не снижал — короткий был участок.

Жить километрами, а не квадратными метрами ©
Страву с велом использую редко

Re: Моя вєло хата

y4po4mak, задумка даного апарату якраз і полягає, щоб в гонці він максимально добре почувався на такій дорозі, грунтовках і хорошому асфальту.
Сильно не гнав, бо дружина зі мною їхала, але і її велосипед добре себе показав.
На Шоколад потрібно додаткову розпорку на заднє крило, бо при активній їзді тарабанить.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Моя вєло хата

Женя, можно подробней про двухтрубного?

Diesel power

1

Re: Моя вєло хата

Eclipse, мабуть пора, хоч в минулому році трішки показував.

Передісторія цієї історії почалася 26 травня 2019. Угораздило мене записатися на невеличкі аматорські змагання Рівно100. 100 км по дуже різним дорогам. Від дуже хороших до їх відсутності приблизно в рівній пропорції. Власне прокладена траса була МТБшніками, цим багато сказано, правда і категорія шосе була.
При підготовці до змагань я цього всього не знав, довго думав, що взяти, Фенікс чи Фаворит? Ультралайт, Горинич і Птах відпадали, так як фото попередніх років я бачив.
Вибір був за Фаворитом.

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата


Проїхав не погано, не в числі перших, але і не останній.

Сам дух змагань мені сподобався. Почав продумувати плани на майбутнє, хто ж знав, що потім буде карантин, а потім війна.
Потрібен велосипед, який буде їхати швидко по всім поверхням — відповідь була давно: паф-рейсер.
Тут став в нагоді фрейм України В-120, 68 рік, з пізніх, який вже майже рік чекав своєї долі. Купив, бо було дешево і рядом.

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Іронія долі, до дому Україну привіз Фаворит.

Звісно для паф-рейсера потрібні легкі обода. З широкими  алю, завжди було напружено. На відомому симпозіумі у вересні 2019 завдяки камраду Олегу, ака murabel отримав обода прямо з Куреньовки, також завдяки камраду Володимиру, ака Bob там же отримав  СЗ на органи. Забігаючи вперед, його частини вже на трьох роверах, і це ще не кінець img/ap

Моя вєло хата

По задумці спереду мала бути барабанна втулка, а ззаду планетарка Сакс на три передачи. Проїхати звісно всю дистанцію можна і на синглі, що я і робив, але на передачах це буде ефективніше, читай швидше.

Моя вєло хата


Отакий макет на чужих ще колесах.

Все ж були побоювання, що стандартна дорожня рама буде м'яка на швидких ділянках. Тому з появою в минулому році повноцінного газозварювального поста вирішив раму підсилити. Спочатку думав другу трубу пустити дугою, але не було чим гнути, та і довжина була в обріз.
Під підсилення була припаяна основа і потім сама труба.

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Також пропав всі мостики.

Моя вєло хата       Моя вєло хата

Вилку спочатку думав підсилити двома додатковими трубками в стилі американців першої половини ХХ ст., але потім зупинився на зовнішніх та внутрішніх накладках біля корони.

Моя вєло хата

Проводку трансмісії зробив у стилі Чемпіона

Моя вєло хата     Моя вєло хата

Систему підігнав Іван, ака shvorak, з якогось німця. Це принципово, бо хотів залишити клин (каретка рідна) але з контактними педалями, а перерізати на сталі ще той геморой.
Фарбувати було відверто ліньки, тому це все стало ще і ратлуком. Обробив весь метал льняною олією, вже рік ржа не прогресує.

Моя вєло хата

Випробовую, підбираю кермо.
Власне і все. Чекаю нових змагань.

Я рухаюсь, значить я існую!

13

Re: Моя вєло хата

Євгеній76 пишет:

думав другу трубу пустити дугою, але не було чим гнути,

Ну и правильно. Мне именно на этом проекте нравится именно дабл топ тьюб,  а не бридж (прастихоспаде за такие слова img/ap )

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Вах! Красота! img/ay

1