Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

Нам тоді було простіше. Хром був на міді.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

Евгений76 пишет:

Так от хром знімали соляною кислотою. Чим концентрованіша, тим краще.

Да, яндекс подсказал — 20% раствор соляной кислоты, температура 30-40 градусов. Долго и вонюче img/ai
Да еще и следить, чтоб после хрома солянка не стала сам обод жрать, а у меня там хрома половина...
Придется, видимо, покупать новый обод......

Только катая на велосипеде — понимаешь, какой все-таки Ростов маленький город : )
Ищу вилку и переднее крыло на МВЗ В-16
Ищу переднее крыло светло-зеленого.... да любого!!!! цвета на Спутник В-39

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

shvorak пишет:

А мені в одній канторі 750 сказали без лаку

Порошковой краской?

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

T-Rex,
Ага

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

Alex67, поверхность без хрома можно покрыть каким-то лаком, по аналогии с травлением печатных плат. Тогда солянка будет "есть" хром, но не тронет железо  img/bk

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

kisa, у мене в місті один "гаражний" порошковий маляр-піскоструйник, основна робота авто-ободи. Велосипеди фарбує, але дуже похабно: після піскострую бувають залишки фарби у стиках вузлів та містків, погано очищає раму від піску, порошку кладе товстий і нерівномірний шар, недотримується температурно-часового режиму, місцями дуже тонкий шар. В результаті бувають патьоки, раковини у фарбі на стиках вузлів, відтріскування фарби при легких коцках і самий шик то пісок запечений у порошку. Ціна у нього середня по Україні. Я у нього фарбував три вело-комплекти і кожен він доробляв після моїх зауважень (і я вказував тільки на явну халтуру, на окремі піщинки під покриттям і одиничні раковини не звертав уваги),  то тепер він не відповідає на мої дзвінки.

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

CustoмBicyclь, а с какой целью Вы написали сообщение? Отвести душу? Или коллег уберечь от этого горе-мастера? Если второе, тогда пишите идентификационные данные горе-мастера, типа телефон, адрес ФИО, как выглядит и другую на Ваш взгляд необходимую информацию.

P.S. Вообще, для таких сообщений неплохо было бы открыть отдельные разделы на форуме, типа "черный список" или "отрицательные отзывы".

Добавлено: 21-09-2017 20:52:38

shvorak, дофига конечно...

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

T-Rex,

Spoiler

добре коли є альтернатива і вибір. Кого я з колег вбережу, якщо у нас нема вибору. Душу я відводжу у сідлі, у лісі, на рибалці і т.д. Написав, щоб колеги були прискіпливими, тоді може будуть і хороші маляри. А у мене як виникне потреба у порошковій, то знову піду до тогож і знову буду "просити" якість

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

CustoмBicyclь,
Таких проблем можно избежать посмотрев работы мастера там же в мастерской или заказав прокрас пробника, например куска водопроводной трубы с уголком.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

CustoмBicyclь, простіше у Львів чи Київ з пересилкою озадачитися, думаю колегі не відмовлять допомогти. По грошам не більше буде і без головняка по якості.

З.І. Рівне не пропоную, бо досі не знаю контор з повним циклом. Зате знаю де мені раму-другу зроблять за дякую. Ну звісно в той колір, який є на складі.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

Riverdale,  одну вилку, два виноси, два рулі, болотники на складний аіст він пофарбував добре, а от зі всіма рамами і багажниками проблема, велосипедні ободи  навіть би не ризикнув там фарбувати. Литі авто-ободи для  лєксусів/бімерів/інфініті в нього добре виходять (ну на такому ніхто не ризикнув би халтурити  img/ag ). І як тут визначити якість майбутньої роботи?

Додано: 21-09-2017 22:00:19

Евгений76, на майбутні проекти так і думав, що проситиму у колег допомоги  img/bw

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

Вопрос к москвичам: кто где и за сколько денег красит велосипеды. Я пока нашёл конторку на Северянинском проезде, у них хороший выбор цветов (так сказали по телефону), пескоструйка + покраска рамы + вилки 2000 р.
Ещё есть одна мастерская рядом с Зеленоградом, они обещали покрасить за 1000 р., но у них нет пескоструйки, и выбор цветов на месте невелик, нужно заказывать краску отдельно. А как у вас?
В интернете попадаются цены и 3500 р., и 6000 р.

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

Евгений76 пишет:

А я взагалі акрилом сам фарбую. Гривень 50-100 виходить.

И пескоструите самостоятельно?

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

T-Rex, ні, що ви. В мене не мінізаводик. Знімаю стару фарбу змивкою, мию з милом. Рихлу ржу, якщо є, то залізною щіткою, наждачкою. Потім перетворювач ржавчини, іноді і в полості рами його проливаю. Рама стає липкою, чекаємо добу, хімія спрацьовує і липнути перестає. Пише, що можна відразу фарбувати. Я ж прохожу шкуркою 500-700 номером і сухою ганчіркою, все рама готова до покраски
Коли робив Фенікс то на рамі після такої обробки місяць активно катався. Нічого не ржавіло. Ну звісно, перестрахувався, перед фарбуванням ще раз перетворювачем пройшовся.


Доречі змивка порошок знімає аж бігом.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Велосипед и краска. Выбор цветов и придание их велосипеду.

Евгений76, выкладывайте все явки и пароли img/al. Что за краску используете? Грунт? Сколько слоев? Сколько сохнет? Лак?   img/bv