Re: Мій гараж

Наройте всё-таки тему Aleksei Dmytren  про "Победу" на старом форуме — там много про этот дефект. И она уже у него ровная.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Находив, там ше біда шо перо не тільки вигнулось, але ше й сплющило його трохи (десь на 75% діаметра), на фото так сильно незамітно.

Re: Мій гараж

Може комусь цікаво глянути буде, друг зробив канал на ютубі про розборку різних планетарок. Є sachs 3-ка, pentasport, SA пятірка, 8 нексус і т.д.

https://www.youtube.com/watch?v=hq1JtuN … ilVDWDMNaR

Re: Мій гараж

Прикупив тут туриста вчора, сижу збираю переднє колесо на нього). Поки тільки перебрав/змастив рульову і каретку. Раму нажаль перекрашувати прийдеться( шкода бо рідний колір подобається. Поки хочу так як є на хід поставити і поїздити трохи. Ше й якраз моєї ростовки, а то з ралеєм трохи мучився все таки.

Мій гараж

Буде шось типу лайт-роадстера) на одинарних ободах 28 резині і червячці, систему певно рідну лишу, сідло брукс b66, руль від дорожника, так як баран мені якийсь незручний, нижнім хватом взагалі майже не користувався. передній тормоз або хвз або вейнман з центральною тягою поставлю. Раму певно порошком покрашу, піскоструйка як виявилось є в мене на роботі,а я й не знав(

Купив ше недавно на базарі комплект барабанних тормозів (задній під фрівіл/трещотку) недорого, поки Хочу Знать куда їх приткнути. Хотілось б дорожник зібрати на дамській рамі, маю якраз стальні швелера, резину 47-622 і ше один руль з виносом.

Запчастин вже маю стільки шо вже сам можу на базарі стояти))

Мій гараж (то тільки половина) сорі на фото бардак ніяк не візьмусь посортувати по ящикам.


Ралей поки відложив, з часом буду рівняти раму

Re: Мій гараж

img/wd
Таки за 200 отдали?

Arioh пишет:

Запчастин вже маю стільки шо вже сам можу на базарі стояти))

Ха, удивили  img/bm  img/ag

Я б эту раму не перекрашивал. Ну, раз сразу не бросаетесь пескоструить — уже хорошо. Очень класно выглядит, когда рама с коцками на краске, но натёрта автокосметикой (самой дешёвой из  *WASSUP* — за глаза хватает). А ВСЁ остальное блестит. Стильно получается.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Та, за 200 віддав. Ше купив в нього за сотку трещотку від якогось древнього туриста чи спутніка на 3 зірки і втулку з трещоткою на 4 зірки, виглядають так ніби вчора на заводі склепали.

Re: Мій гараж

Зібрав, проїхав пару кругів по району, ніби норм їде, тільки трохи більше трясе порівняно з німцем на тих же самих колесах
Мій гараж

Задній міст, відвалився з одного боку, його можна приварити?

З покраскою ше думаю, шо робити, з правого боку ше нормально впринципі а з лівого трохи пооблазила фарба

Мій гараж

Re: Мій гараж

Мостик латунью паять надо. Некачественная сварка через время развалится по шву. Качественная — вырвет кусок трубки.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Поки раму ралея відложив, потім шось буду думати. Поставив ради експеримента на стартон ту сачівську планетарку 3-ку , досить непогано він їде з нею, вот від пониженої передачі толку небагато, зато на 3-й  летить як ракета). Напевно і лишу на ньому планетарку, в ідеалі б хотів sachs/sram 2-ку автомат.

Не боитесь что раму стартона так же завяжет?

Re: Мій гараж

Статистика показывает, что явление это весьма редкое. От чего зависит — лично я пока не понял.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Мені здається, шо я тоді хомут засильно пережав, та як в ралея досить грубі пера і хомут даже не затянутий болтом не рухався.

Re: Мій гараж

Продовжую збирати туриста, поки прикидую які краще деталі на нього поставити. Впихнув вилку від німця, якось з нею комфортніше їхати, з рідною якось більше трясло коли по бруківці їхав. Перешприхував переднє колесо на барабанний тормоз, мені він якось більше сподобався ніж кліщовий, та і виглядає прікольно. З рулем поки не визначився, маю 2 барана і 2 дорожніх, ше підбираю. Раму думаю все таки перекрасити разом з вилкою.

Вот такий вот монстр:)
Мій гараж

Я не впевнений чи правильно закріпив хомут, ніколи не мав справи з барабанними тормозами, то нормально коли при тормозінні чути скрип вилки?

Мій гараж

Re: Мій гараж

Нормально.
И это точно передняя втулка? У меня так же крепился задний тормоз.

Re: Мій гараж

Та передня  точно.

Re: Мій гараж

А что за втулочка такая?