Re: Мій гараж

Без поняття, купив на базарі, даже фірми не пише на ній. Ше задню таку маю під фрівіл/трещотку.

Re: Мій гараж

З таким коротким ричагом ще не бачив. Всі, що траплялися, були з довшим  під вварений хомут. А тут плече мале, зусилля на вилку велике.
А ще склалося враження, що барабан має бути зправа, а не зліва. Смутно пригадую, що СА і Сакс дзеркальні, щось там з патентами і авторськими правами. Мені тільки Сакс траплялися, жодної СА.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Без поняття, купив на базарі, даже фірми не пише на ній. Ше задню таку маю під фрівіл/трещотку.

Якщо не складно, то, будь ласка, покажіть більш якісні та деталізовані фото втулок. Чи відрізняється покриття стакана втулки від покриття її   бокової кришки? Яка на них ціна зараз?

Пью за ваши улыбки!

Re: Мій гараж

Може її впритик до вилки прикріпити?

Вот такі втулки:
Мій гараж

ше фото

Spoiler

Мій гараж

Spoiler

Мій гараж

Spoiler

Мій гараж

Дав 350 за дві ну але то б/у, не знаю навіть чи то дорого чи дешево, навіть в нас таке дуже рідко попадається на барахолках. На них ні цифр ні букв — нічого, як якийсь ноунейм непонятний, хоча якість вроді нормальна і не дуже тяжкі. Передня — 600 грам, задня — 800.

Re: Мій гараж

В мене таке враження, шо продавець поміняв місцями барабани на втулках. На задній ж вроді ричаг не має бути тикий довгий?

Re: Мій гараж

Кстати да, не поменяли ли там тормозной щит? Странно как-то.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Поменяли, конечно!
У меня на переднем тормозе рычаг как минимум в полтора раза длинней, чем на заднем. Так что нужно разбирать и менять местами.

Re: Мій гараж

img/bs Я свою небольшую коллекцию барабанов в руках покрутил — пришёл к тому же выводу.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Дістав тут специфічний обід, вирішив зашприхувати в нього втулку з високим фланцем і поставити на стартон, від планетарки все таки на туристі більше толку буде.


Мій гараж

Spoiler

Мій гараж

Spoiler

Мій гараж

Надіюсь правильно зашприхував, і воно не розлетиться img/ab. Шприхував полурадіально.


Мій гараж

Думаю ше переднє на радіальне перешприхувати, коли найду нормальну втулку з високим фланцем.
Задній тормоз взагалі не буду ставити, так як ним не користувався майже ніколи.

Re: Мій гараж

Без півлітри і не розбереш чи правільно, тим більше саме з таким досвіду не маю.
На сінглах/фіксах ексцентрик не рекомендують. Є імовірність, що не втримає колесо. Чи так чи ні х.з. сам не пробував.
Цікавий варіант використання дублюючої ручки.  img/ai

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Ну я майже не їжджу з хватом за перекладину, в основному або повільно або вгору. На жаль під булхорн ту ручку нормально не пристосувати(

Re: Мій гараж

Вобщем зібрався вже туриста в порядок приводити, а тут в неділю на базарі Харків  Б-552 мужик продає напіврозібраний за 800 грн, я не зміг втриматись, домовився за 500 без коліс, так як вони були від туриста. Стан хороший досить, тільки задній міст трохи сплющений і вилка чуть поржавіла. Поставив поки заднє колесо то на планетарці на нього, а переднє зі стартона перекинув.

Він офігенний на ходу! Комфортніший за стартон і швидший за турист(та і не сказав би шо більш трясучий) просто ідеальний варіант для міського телепортатора з оглядом на сувору львівську бруківку та і турінг чи циклокрос з нього поідеї може бути непоганий.

На перед в мене є скат Scwalbe delta cruiser реальна товщина 27мм, назад поки ЦСТ травелер буде, з часом шось трохи вужче поставлю десь 25-27. Система рідна нормальна, але клини вбиті в ноль і педаль права роздовбана, найшов в загашниках підходящий вал на квадрат,то поки поставив ту систему з німця алюмінієву може й лишу її. Сфоткати зара немаю як. Турист тепер певно буде тупо для різних експерементів.

Re: Мій гараж

я не зміг втриматись

img/be  img/ae

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

Ставлю на хід по трохи B-552

Мій гараж
який же в мене кончений фотоапарат((рама насправді світло синя

Мій гараж


Перешприхував мавіка на торпеду, я чим більше їжджу на планетарці тим більше мене бісять передачі) вчора їхав на роботу на планетарці, сьодні переставив то колесо з стартона і менше задовбався і то при тому шо 70% дороги їхав вверх.
Винос і руль поставив які були, скоро поміняю на більш підходящі, вот блін майже всьо в нас є на барахолці, а виноси тільки від ашанів або дорожників(. Харків мені якось більше подобається як стартон, та й зберігся непогано, як розбирав то навіть ліва чашка каретки легко відкрутилась. Реставрацію непотяну(, та й не моє то, я занадто нетерплячий. Перекрашувати 100% не буду, заполірую автокосметикою на днях.

Якось в неті інфи мало по ньому, то типу предок стартона? Я так поняв, шо б552 то звичайна серійна модель а б552-и то спецзаказ?? 

Кстаті в когось є досвід їзди з деревяним рулем? Цікаво наскільки він поглощає вібрації порівняно з стальним і алюмінієвим.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

вчора їхав на роботу на планетарці, сьодні переставив то колесо з стартона і менше задовбався і то при тому шо 70% дороги їхав вверх.

img/ag Прямо секта какая-то

Arioh пишет:

Винос і руль поставив які були, скоро поміняю на більш підходящі,

Дадада, а то рама благородная, а это  *WASSUP*

Добавлено: 04-04-2017 22:44:53

Arioh пишет:

б552 то звичайна серійна модель а б552-и то спецзаказ?? 

img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.