Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

Це вже повністю Чеська втулка.

img/ai А нічого з неї не відкололось щоб попасти у підшипник? У мене на одній надколовся на гальмівному конусі паз для вусів ТБ, але уламок сам змістився в середину ТБ і я його випадково там знайшов бо чарував з кутом спрацювання гальм і кількаразово розбирав втулку, таке бувало і на радянських втулках. На іншій повідламувались облої з гальмівної поверхні ТБ і підшкрябували при гальмуванні- розібрав, промив/перемастив і все гуд.

shvorak пишет:

Мабуть на мені втулочне прокляття.

Spoiler

пора переходити на шімано або проми  img/aw  img/ag

Re: Гараж в квартирі

Маю досвід використання 5 різних тормозних втулок за півтора сезони. Китайська дешева червячка, Фалкон, Червячка з промом, Втулка Максимседа, зараз от Велостіл. Напрошується висновок, про призначення гальмівних втулок виключно для дорожних велосипедів img/bk

Re: Гараж в квартирі

shvorak, при тому що режим експлуатації у Вас був не таким вже екстремальним  img/bn , правда пробіги більші від двадцяти сільських дорожників разом взятих  img/bk  Як варіант для Вас бачу сингл з ручними гальмами (задня втулка на промислових і одношвидкісний фрівіл, при ОЛД 115 і майже симетричному зонті ЛЦ буде 40 мм. на стандартних комплектуючих ).

Re: Гараж в квартирі

Відволікся на Француза. Передач убавив  img/ap
Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Re: Гараж в квартирі

Гараж в квартирі
Розібрав 100500-тий раз.

Re: Гараж в квартирі

Іван, бачу для тебе тільки один вихід, червячка від сакса, типу тих з "львівської" партії.
Потрібно в гаражі порядок навести, була одна про запас.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

гальмівних втулок виключно для дорожних велосипедів

Да ну, у меня на Туристе торпеда, и торпедные-червячные стартоны и я строил, и коллеги — все ок.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

Тут щось не те  img/bn  Чому у нього постійно летять підшипники, при чому великі на торпедо чи червячці?  img/ai Літол з абразивом? img/bm  Навіть не знаю що ще там може бути  img/bn

Re: Гараж в квартирі

До попа або циганки img/ag  Хоча Iван сам, як циган img/beard  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

shvorak,
Может глупый вопрос... а зазор какой ставите на задней втулке?
Расскажите последовательность — какую гаечку сначала крутите, чем ось держите и т.п.

Re: Гараж в квартирі

Пафнутий,
Настроюю до зникнення люфта. Малий конус напресований на вісь, його ключем тримаю, накручую великий конус, ставлю гальмівну тягу, контрю гайкою.

Re: Гараж в квартирі

shvorak,
А потом тормозной рычаг не вращаете, фиксируя ось справа?

Re: Гараж в квартирі

Пафнутий,
Ні в якому разі.

Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

Пафнутий,
Ні в якому разі.

А вот это, батенька, зря...
При первом торможении у вас подшипник перезатягивается — и вот результат  img/beard

Re: Гараж в квартирі

Пафнутий,
Розпишіть img/ah
Я так розумію, при перетягнутому підшипнику колесо крутиться важко.