Re: Гараж в квартирі

Видать, вилка угадала img/ag Я ж с родной баловался — там нужно конкретно руками держать прямую.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

kisa пишет:

Мне у ромета очень нраится каретка

Мені така ще німецька попадалась. Теж дуже подобається.

(06-10-2018 19:06:13 отредактировано shvorak)

Re: Гараж в квартирі

Вночі захотілось поїстихати в Берестечко. Це найменше місто Волинської області, там всього 1700 жителів. Закинувся дизелем до ст.Сенкевичівка. Сонячно. Поїхав в сторону Хрінниківського водосховища. До цього мого приїзду обіццяли асфальт покласти  img/ag  Прийшлось як завжди, по щебню їхати. Докрутив до водосховища а там гарнота і краса.
Гараж в квартирі Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Згадав, що їхати треба. Поїхав полями-грунтовками-лабіринтами і таки доїхав до Берестечка. А там цікавий склеп-піраміда князя Пронського, чи то аріанина чи кальвініста. І навіть садиба Пронських збереглась.
Гараж в квартирі Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Re: Гараж в квартирі

img/ag Невгамовний img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

shvorak, як по таких дорогах їздиться на такому велосипеді? Переглядаючи фото №2 я отримав  img/ai

Re: Гараж в квартирі

CustoмBicyclь,
Якщо неспішно то є свій смак. Власне через цю неспішність зворотній поїзд профукав. І опинився ввечері більш ніж за 80 км від Луцька.

Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

то є свій смак

То є шось мазохістичне  img/bk  img/ag

Re: Гараж в квартирі

shvorak, з палаткою, маємо надію?

(06-10-2018 19:36:57 отредактировано shvorak)

Re: Гараж в квартирі

bellissima,
Палатки не було, я ж на день махнув. Коли зрозумів, що вже можна не спішити, то сфотографував каплицю Св.Теклі на кургані де вбиті татарами монашки поховані і закритий костел і новий собор.
Гараж в квартирі Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Біля костелу хлопчаки підійшли. Велосипедом цікавились. Один — ром попросив потестувати. Їхав так, ніби постійно на такому ганяє.
А мені ж додому треба... Але я не гордий — автобусом підїхав до Горохова. А звідти до Луцька 50 км по отборому шоссе. Ще дві години і я в Луцьку.

Re: Гараж в квартирі

Коллего, або шукати ночiвлю у когось (спитати у крамницi наприклад, пiдкажуть), або вночi iхати

Everything's gonna be just fine!

Re: Гараж в квартирі

Bob,
Одночасно з Вами писав, як вирішилось.  img/thank

Re: Гараж в квартирі

О, так то минуле? Вважав, що зараз опинились десь далеко вiд Луцьку та неможливо добратись.

Everything's gonna be just fine!

Re: Гараж в квартирі

Bob,
Сьогоднішнє.

Re: Гараж в квартирі

img/ag Иван же настоящий бешеный велотурист  img/ag

На фотке с водохранилищем цвета просто неземные, и лодки эти в осенних камышах — аж засмотрелся. .

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

нема
кращого
відчуття
ніж
застрясти
десь
і
авантюрно
вирішувати
що
робити

img/bb

Пользователь находится в режиме "только для чтения".