Re: Тахион '92

Ще один райд просився в мене давно. Колись поїхав в сторону Знам"янки, доїхав тільки до Канатового і потім навіть трохи злився на себе, шо спасував. На днях був зморений, бо дісталась хромолька-рама мтб, перекидав обвіску і ловив глюки 2 дні. руки побиті... хотів раніше але не виходило все якось. Ще мене завжди бісило, шо кінцева дистанція 75-80 км завжди, ну шо за, ніяк до сотки не дотягну. Тому цього разу тільки хардкор. Взяв карту, ткнув точку - ну і всьо. Курс на Малу Виску, а там по ситуації... 2 фляги, 2 батончика Forever Pro-X, щоб не здохнути, і поїхали...
Тахион '92

Зустрічний шосер, обмотаний як матрьошка, дав зрозуміти шо легко не буде. Ну і нехай, я у віндстопі, і їду вже удень. 17 градусів наче ок. І як же ж я помилявся. Більша частина дороги - поле, а-ля заставка Windows XP "Безмятежность"  img/ag
Але пейзажі сонця в тумані - це просто нямммм.
Тахион '92 Тахион '92 Тахион '92

Перший привал в зоні відпочинку в лісі.
Тахион '92 Тахион '92

По дорозі трапилась пара цікавих знаків, і мені засвербіло. Найперше про хутір Надія. Ну до Великої Виски наче ж недалеко, 25 приблизно. Ну думаю, сперше туди.
Тахион '92 Тахион '92

Доїхав. Хай буде проклятий укравтодор img/am , не асфальт а морські хвилі. І це траса на Львів, на хвилинку. Часом не було вже сили обминати то все, палив напряму по ямах. Колись і петляв, мене чекали фури великі і маленькі, мовчки і терпляче, мабуть, їм там самим несолодко. Одному довелося чекати мене половину дороги в Великій Висці, бо з'їзду на обочини безпечного все ніяк не було, мінімум 10 см треба було б вскочити в пісок. Врешті перед самою річкою я знайшов місце і пропустив бідолагу. Дерев багато там. Клен проти сонця - просто казка. А більше глянути і нема на що, виска велика а сама по собі геть маленька. Хіба ферма там огого.

Зустрічні мтб туристи заразили мене посмішками і салютами, і це якось додало сил. Але їхати на Малу Виску далі бажання не стало. Бо вона в стороні від основної траси і бог зна, шо там з дорогою. Подумав, нехай, накручу кілометраж якось інакше. Так і вийшло.
Тахион '92

Знак на заповідник так і залишився знаком, на майбутнє. Туди я точно ще доберусь, можливо на мтб. Далі доїхав до повороту на Надію. Колись мені брат розказував про то, і хотілось туди потрапити. Але вийшло тільки ззовні, бо неділя. На диво, дорога туди просто казкова, настрою стало ще більше. Види теж стали крутими: яри, покриті озимою, з деревами... Все частіше ставав фотографувати, аж почав себе трошки пригальмовувати, мовляв, алльо, насолождуйся, просто їдь. Через села мене вітали діти, які гралися. Було прикольно побачити як дівчатка змагались, хто вище підкине порваний ремінь грм img/ap
Тахион '92 Тахион '92

Надія гарна. Обсаджена тополями по периметру.
Тахион '92 Тахион '92  Тахион '92 Тахион '92

У Шевченковому селі плавали гуси. Бачив вирій, хтось уже полетів на південь зимувати. Там і води набрав.
Тахион '92 Тахион '92

Далі повернувся так само до траси. По картах побачив шо можна було переїхати на іншу, але там дорога не краща, судячи з того що я пам'ятав. Та і не хотілось заїжджати в місто геть з іншого боку. І асфальт був просто ляля, гладенький і градієнти тільки додавали азарту. Цих 16 км я запам'ятаю надовго. Як і села в одну вулицю в довжину.

Повертаючи в місто, мене вже добряче скрутило, хотілось кави, м'язи задубли, ляпав по ним руками аби прогрілись, то відпускало. Дошкуляли контактні туфлі бо мерзли пальці, і тягнути вгору було боляче. Але я вже докрутив до центру. З кавою наче трошки відкрились очі і з"явилось сил, але вже нікуди не хотілось, бо таки похолодало до +14.

Найбільше задоволення дало безвідмовність Таха-птаха. Вже вкотре, їду впевнено, ніякого інструменту не беру з собою взагалі. Їде і співає.

Може, востаннє в цьому році це він виїхав. До 100 я не дотягнув, 90. Але "дякуючи" дорогам відчуття наче 150 по рівному.

img/be

*the end. peace! *

2015' 4670 2016' 4490 2017' 5445 2018' 5524
Тах'92 & Huffy Revolution '93
К2 MB'70 '93 [in progress]
Сталь сила, карбон могила ©Lipisey Borodin

alonso_forgotten, красиво прокатились  img/ay

alonso_forgotten,
Да, красивая поездка получилась. Приятно посмотреть на пейзажи.

alonso_forgotten,
Британські коти вчені доказати - 100+ км рідко приносять задоволення.  А от види місцевості, цікаві місця і прочіє приносять.

Паш, отлично проехал!  img/bf  img/bi

alonso_forgotten пишет:

дівчатка змагались, хто вище підкине порваний ремінь грм

img/bj

Калитка в мой гараж
Аист складной "Буслик" 173-344 2015
ХВЗ Спутник В-153-414 1982
ЗиС Прогресс "Вихрь" В-110 1953/54

alonso_forgotten, спасибо, вкусненько img/bs
Ну да, крутой шоссер несколько не для того, зато  позволяет много километров  намотать img/ag Был бы асфальт приличный.
Сюда ж ссылочку запилите https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?id=409  img/ad

Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Спасибо, коллеги img/thank  img/beard

shvorak, ага, кота в рюкзаку було б прикольно взяти, тепліше заодно було б  img/ag

kisa пишет:

крутой шоссер несколько не для того,

Вот тоже об этом мысли приходят. За туринг не так страшно было бы на каждой неровности. С другой стороны, так резко повалить под горку 30-35 как шоссер туринг скорее не сможет из-за базы и веса. Или сможет, но ценой намного бОльших усилий. Но я не знаю где вешать 3й вел в своей комнате img/bm

С другой стороны, бреветчики ездят на чем хочешь их, и не жалуются, т.е морально-волевой фактор все-таки играет больше.

А разная езда. На туринге у Вас не возникнет глупой идеи валить 30-35, и вокруг видеть будете.

Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Тахион '92

alonso_forgotten, пробовать надобно. Сейчас, то обмотка с седлом одного цвета, а как будет синяя смотреться?

LjAlex, вот и я думаю. Пришло бонусом с запчастями на другой вел.
Были мысли менять седло на анатомическое, Хочу Знать, может попадется по цвету похожее.
Переливается она сказочно конечно.

alonso_forgotten,

Сомнения развеялись или подтвердились?

mike.fedoroff, сложно сказать точно, т.к единственное слабое звено, которое я не проверил - руль. Возможно он из того еще пластилиния (это предстоит проверить с приходом майского тепла). Да и вилка не идеальна. Но эффект перестал чувствоваться так ярко после смены резины именно. Если мне надо стартонуть со светофора по-жесткому - я стартону, и очень даже уверенно в сравнении с прошлым комплектом.

Но я перестал его так сильно нагружать в последних покатушках. Хочу чтобы он радовал меня отсутствием трещин, этот боец заслужил достойную старость.

Ладно, на Тахе тоже сезон открыт. 7 метров по квартире. img/ag 
Ну не у-де-ржа-лся я img/beard
И ладно б не ездил вообще, так нет же, гоняю по льду на мтб. Любовь страшная сила  img/ag

За прошлый год пробежал 2452 км. В этом году, наверное, будет меньше, т.к занят еще одним проектом и его надо будет гонять в хвост и гриву побольше...

Малой что ли от рук отбился?  img/ag