Re: Мій гараж

Дык а 590 шины под багнюку есть в природе? (никогда не интересовался, и 590 всегда рассматривал как очень удачный размер на изящные дамки)

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Нема. 590 дорожний стандарт. З такими колесами були сіті-дорожники, шосери початкового рівня і рандонери.  Для бездоріжжя є широкий вибір 584 шин, з такими ободами річу кантіків і вібряків точно має вистачити.

Re: Мій гараж

img/thank
Ну этой раме тонкие шины.. я знаю.. Будет смахивать на карликовый современный  шоссер со слоппингом img/doubt

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Ну наприклад такі є шини з боковим зацепами.

http://www.worldtires.com.ua/product/po … 3-chaoyang

Re: Мій гараж

Ну она реальной толщины таки слишком изящная..

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

kisa,  Бачили такі вживу? На фото ніби досить дебелі виглядають. Ціна приваблює і не важкі як на чаоянги.

Я ше поки прикидую тільки. Починати збирати не спішу. З вилкою фз шо робити, якось не хочеться на таку раму зварне дубове одоробло ставити, а більш-менш прийстойну 26 вилку важко знайти буде(.

Re: Мій гараж

Не только видел, но и ставил заднюю на девочковый вел. Они изящные, и протектор "для дачи пойдёт" — он почти не раздражал меня своим видом. Нет у велосипеда на таких колёсах ни грамма злого вида.

Добавлено: 21-10-2018 14:43:22

http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&a … 5#p1739026 здесь та же размерность, только без протектора и на ЦСТ, но вид такой же.
Здесь чао той же толщины, но на 533.
Вот из этого и представьте себе, что это получится на злой раме img/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

В мене тут поки 3 варіанта вела є на цій рамі:

Бруківкорейсер на 559 колесах і грубих сліках 60-70мм (не дуже потрібний бо вже є Україна на 47мм сліках)

Циклокрос на 590 колесах і резині 35мм+— (Річа тормозів хватає, поміряв)

Злобний БТР всюдихід на 559 колесах і в міру шипованій резині або напівсліках  40-50мм.

Тут 2 варіанта або соплі 1х6(хоча може і 1х5 хватить) і втулки під ободні тормоза. Або :

Мій гараж

img/bm  img/ag Дістав на цих вихідних барабанну саксівську планетарку, треба її кудись пристроїти, рік часу до того безуспішно таку шукав.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Злобний БТР всюдихід на 559 колесах і в міру шипованій резині або напівсліках  40-50мм.

Єдиний правильний варіант на цій рамі.

Саксівську барабанну планетарку вкупі з передньою барабанкою найрозумніше поставити на Голандця.

Spoiler

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь,  Нє, на Голландці неохота вже шось міняти, та і не дивляться на ньому чорні втулки.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

не дивляться на ньому чорні втулки

А вони в такому облупленому стані ніде не будуть дивитись (хіба на щурі). Пошліфувати, відполірувати — будуть коти плакати і мухи мітити.

Re: Мій гараж

Сакс не облуплений, одна невелика коцка тільки і  корпус в нього стальний, фарбу здирати не варіант. Та і передніх чорних до пари  в мене ше повно нормальних і саксів і арчерів.

Re: Мій гараж

Дело сильно пахнет постройкой очередной тачки от втулки img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

kisa, це було би нормально для кроковода.  Але мені щось тягне запашок колгоспного, незбалансованого К1 на кошерній МТБ рамі  img/bk 

У мене роками лежать готові до встановлення "законсервовані" компоненти, чекають на правильні рами чи з інших причин ідеологічної несумісності. Наприклад маю кілька втулок, котрі вже по 5-8 років чекають свого часу. І час прийде, і я їх вийму із заначки, як хороше витримане вино, і встановлю де їм місце  img/beard

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, как ни странно, я за ту раму тоже переживаю. Но приблизительное направление мыслей коллеги насчёт 559 колёс уже успокаивает. И в виде балунера, и в виде БТР может получиться неплохо.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.