Re: Мій гараж

На "циклокрос" шини 32-38мм. Україна пре по дворах і парках за рахунок м*якої рами, це якраз для Львова велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh, ну так — гармоничненько. И даже общий стиль автора просматривается. Чётко разделили по назначению.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Мій гараж

Поставив на мінськ назад тоже шиповану покришку, тепер норм якраз, перестало на льоді заносити, пробував вчора на німецькому туристі з 32мм циклокросовими покришками їздити, трохи страшно було особливо через куски льоду переїжджати , на мінську впевненіше набагато їхав при тому, шо сьогодні досить сильний снігопад у Львові почався . Все ж мій вибір для зими дорожник на 45-50мм покришках.

Re: Мій гараж

Я все тягну і тягну рами  img/ag . Підвернувся короче класний фрейм під "асфальто-тротуарно-бруківочний телепортатор", знайомий барахолив непоганий вел, купив в нього раму з вилкою і кареткою за 350грн.

Мій гараж

Мій гараж

На тих колесах з України якраз норм, стокові там тоже 40мм стояли. Динамічніший за україну на ходу, розганяється скоро, і не сказав би шо менше комфортний, принаймні на поганих дорогах/бруківці.Україну тоже залишу фіксом, але більш заточену на бездоріжжя/дощ/болото з напівсліками і болотніками і трохи легшою передачою, можливо багажник поставлю(тут біда маю класний швейцарський багажник, але як його вчепити без напайки на раму ше одного моста Хочу Знать  img/ac  ).

Фрейм з легірованої сталі, пише ZSTE 420 шукав в інтернеті вроді якийсь вид нержавійки чи шось типу того, не рейнольдс/колумбус звичайно, але хоть шось, дорожніх рам з не "водопроводія" вроді не сильно багато. 
Мій гараж

Руль поки палка, мб з часом якийсь нормальний заводський вузький булхорн поставлю, а може й цей лишу.  Кантіки сподобались — як на мене самий вдалий варіант ободних тормозів, вібряки і кліщі не сильно люблю.

Spoiler

Ну і в зв'язку з тим шо мені вже нема де розвернутись, а 2-й шосер 3-й дорожник і турист мені не треба(та і деталей на них не напасешся особливо з нормальними виносами і системами біда), продам недорого ті 3 рами шо на задньому плані, і ше штук 8-9 покришок на туристи і дорожники майже нові. детальніше в лс

Re: Мій гараж

img/ag Подозреваю, ради комнаты для хранения велосипедов, ремонт будет затягиваться максимально  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh, вам срочно надо на обьект Дача. Мы вас вылечим img/bm

Re: Мій гараж

Ага, мы те, что вылечат img/bj  Выдадим коллеге палатку — на улице жить, чтоб для велов места больше было  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Та вот якраз через нехватку місця і постійно перероблюю велосипеди  img/ac . Ніяк не оприділюсь якого типу вели мені саме більше потрібні. Поки так, міський фікс-телепортатор на короткій дорожній рамі і 40 майже лисих покришках, важкий турінг на рамі України для поїздок по полях-лісах і не глибокому снігу(тут ше думаю фікс, сінгл чи планетарка 3-ка (в івдеалі двійку б найти якийсь орбіт або кікшіфт/автомат )). І ше якийсь 3-й вел для довгих поїздок по трасі в хорошу погоду  на 100-150км. Тоже поки думаю шо краще , накатистий турист(сінгл, планетарій, або соплі 1х5 чи 1х6) на 28 резині чи злий фікс на рамі олімпійки і 20/23 резині? Хто небудь катав на фіксі на довгі дистанціїї, не сильно змучуєшся?

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Ніяк не оприділюсь

Мало їздите, так ніколи не зрозумієте  img/bs Треба більше крутити педалі і менше крутити гайки.

Re: Мій гараж

Arioh,
Я вот разные типы велосипедов пробую, у каждого своя изюминка, но сейчас всё чаще склоняюсь к тому, что самый универсальный велосипед — "туринг" из длинной "Украины" на 42 покрышках.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Мій гараж

img/ag Он таким и задумывался лет 130 назад img/ar

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

kisa, тогда дороги ещё не придумали. img/ag

Re: Мій гараж

Кирилл,
Меня не покидает порой ощущение, что на большей части планеты дороги за пределами крупных городов не придумали до сих пор  img/ag

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Мій гараж

img/ag
img/bs Когда их начали придумывать, появмлись  велосипеды более  изящные,  менее универсальные, зато с большим потенциалом именно на дорогах (с твёрдым  покрытием). И если классика проезжает везде, где нужно, в т.ч. и по хорошим дорогам, то тем велосиапедам съезжать с хороших дорог — не очень.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Мені якось коротка дорожня рама більше сподобалась, тоже практично всюди проїзжає і подинамічніша, єдине шо нема того відчуття їзди на танку як на довгих дорожниках.   

Короче моя думка про вибір дорожника:
Брукіка/тротуари/роздовбані дороги/колдо*бини/грунтовка — сінгл/фікс на короткій дорожній рамі
Злобне бездоріжжя — важкий турінг сінгл/планетарій на довгій дорожній рамі.