Re: Мій гараж

Как-то так.

Ага, в те времена, когда придуман длинный дорожник, брусчатка считалась отличной дорогой с твёрдым покрытием. А официально "шоссе" — это то, что мы называем "грейдер". Так что может Вам и правильно в городе короткие рамы нравятся img/ab

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh,
А з центра Львова до бездоріжжя далеко?  Бо два описаних вами велосипеда можна до одного звести. Сінгл на дорожній рамі з спортивним акцентом.

Re: Мій гараж

Може і та, але на бездоріжжя краще вел на трохи шипованих покришках(принаймні передній) зразу і на сніг б був ну і плюс на довгій рамі еее... якось впевненіше їдеш чи шось типу того — "еффект танка img/ag ", а по місту шось більш коротше і зліше на стандартних дорожніх покришках. Ну і плюс боюсь угробити раму україни об бордюри і т.д , європейка не з самих дешевих ше й з легірованої сталі все ж трохи міцніша буде .

Re: Мій гараж

Все Україну доробив, ну його нафіг стільки мучитись  img/ag . Вернувся до того з чого й почав  img/as (хіба шо резину з трохи шипованої на нормальну поміняв і болотніки поставив) — варіанта класичного дорожника мінімально приспортивненого.

Якось так:

Мій гараж

Дуже сподобалось, як коричнева резина в чорних ободах виглядає, і руль цей з виносом пруть.
Тепер емблему якусь попробую  намалювати і наклейки зробити, ну і з покраскою фз шо робити чи хай пф залишається чи таки не жлобитись і в малярку занести, але мені ше олімпійку покрасити треба:(.

Європеєць в процесі, вже й назва до нього сама прилипла — Відро img/ag .

Мій гараж

Ше підганяю деталі по трохи до нього, колеса точно ці будуть і покришки 35-37мм якраз ідеал йому, 40 трохи загрубі та і не хочеться тримати 2 вела на однакових покришках. Впринципі по Львову 32-35мм покришки якраз норм, якшо деякі вулиці з дуже злобною бруківкою обїжджати.

Re: Мій гараж

О, мне нравится, как она выглядит img/rolleyes

Ой, ну привяжите уже её↓  img/bj

img/jaba

и отдайте на порошок один велосипед img/ag . И эмблему, да. И фотосессию красивую.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Коллега, "Украина" img/ay ! Классический ровер img/bi 

Spoiler

Я мож тока топталки поменял img/ah по стилю, но это не принципиально.

Re: Мій гараж

По емблемі є наброски :

Мій гараж

Надіюсь не дуже упорото виглядає  img/ag ?

Re: Мій гараж

Arioh,
Мені Україна  дуже подобається  img/ay
Про педалі згоден з колегою, треба щось пошукати в тому самому стилі. img/bs
Назва проекту супер!
Наброски шильда непогані, та на мій погляд щось на зразок такого шильда і має бути.
Чорна перлина-піратська чорна метка- прикольно! img/bf
Але раджу порадитись з спеціалістом в цьому питанні.
img/al

Spoiler

Пафнутий— Паша вміє дуже влучно підказати, чи навести на думку, але рішення все одно приймати вам

Бо, це не дуже легка справа- розробляти шильди, та емблеми.
Наприклад в вашому непоганому макеті шильда мене смущає абрівіатура ЧП Чорна Перлина
А як відомо, як яхту назовеш, так вона і попливе.
Нафіг вам ЧП?

Re: Мій гараж

Взагалі НП, так що все гаразд :—)

Пью за ваши улыбки!

Re: Мій гараж

Arioh, замість перехрещених кісток краще два перехрещених лівих шатуни намалювати, можна з педалями.

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь пишет:

замість перехрещених кісток краще два перехрещених лівих шатуни

Я так і побачив що це шатуни, але педалі то мабуть тут зайве.

andreylb пишет:

Взагалі НП

А чого НП?
Підкажіть, бо я щось я чогось не догоняю  img/rolleyes

Re: Мій гараж

Надзвичайна Пригода.
По-украински не так мрачно img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

leonyar, знизу отвори, як в шатунах, а звергу гулі подібні на суглобові головки( то замість них краще педалі)— це трохи розбавить мертвяцький стиль.

(25-01-2018 09:53:31 отредактировано leonyar)

Re: Мій гараж

kisa пишет:

Надзвичайна Пригода.
По-украински не так мрачно

img/ag
Так то воно так, але як же Чорна Перлина?
Тут гра слів Українською то Російскою

Spoiler

Мій гараж

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь пишет:

мертвяцький стиль.

Во, это правильна формулировка того, что мне не понравилось.

Добавлено: 25-01-2018 09:54:43

leonyar, да я тебе просто абревиатуру расшифровал img/ag
Кстати, ЧП img/ar

А вот если б эту ракушку с жемчужиной, что ты показал, перевести в графику — это было бы красиво. И не было б деццтва в ж с детсадовкими играми в ператов.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.