Re: Мій гараж

Я поки більш до БТР схиляюсь. Фз тільки шо з трансмісією робити. Мб сінгл все таки з фрівілом і ричаг торпеди на місце кріплення перекидки прикрутити типу шоб ланцюг роліком прижимав? Шось трохи влом перекидки ставити, не люблю я їх, а планетарка з натяжителем повна фігня буде скоріше всього. Або 2х2 зробити. Наприклад 48/19 і 46/21 приблизно.

Re: Мій гараж

Сінгла буде достатньо, якшо не буде особливих підйомів. Як тільки будуть підйоми по грунтах-ярах, одразу захочеться передач для фану. Тому....якшо справді концепція бтр то спробуйте спочатку 1*6-7. Важкі колеса багато крадуть.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

Витягнув я тут той клятий підсиділ, зараза по всій площині був приварений  img/bm   img/am  пиляти довго прийшлось, вот знав би, шо там такий  img/pesec краще б токарям заніс шоб розверткою прогнали. Думаю новий поставити 27,2 стальний через такий перехідник http://www.mastervelo.com/index.php?rou … ;order=ASC . Алюмінієвий 31,6 думаю занадто дубовий буде, весь комфорт рами знищить.

alonso_forgotten, Можливо попробую спочатку сінгл, якшо буде важко — поставлю 1х6. Колеса внедорожні можна впринципі дуже легенькі зібрати. Обода 400г+—, і шини шось типу смарт семів на 40-45мм тоже десь так важать.

Re: Мій гараж

Побороли? Поздравляю img/bo

Arioh пишет:

1х6. Колеса внедорожні можна впринципі дуже легенькі зібрати. Обода 400г+—, і шини шось типу смарт семів на 40-45мм тоже десь так важать.

img/bf Классика всё-таки. И в современной ашанотенденции про 1хХ что-то здравое есть. Не психуя с количеством звёзд сзади, Вы получите что-то вменяемое.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Мені на 5-6 зубів подобаються тріщотки. Особливо старі майларди,хвз, і навіть шімано — в них хоть ресурс нормальний, моїм майлардом можна цвяхи забивати  img/ag .

Re: Мій гараж

Переробив тут проводку троса до планетарки на Голландці:

Мій гараж

Упор закрутив в отвір де раніше була проводка троса до задньої фари. Трос тепер через ролік іде.
І з'єднювач трохи акуратніший поставив:

Мій гараж

Тепер обмотка на черзі, фот фз якого коліру ставити, мб коричневого?

Re: Мій гараж

Я б зелену прикинув обмотку.

Re: Мій гараж

Коричневая всегда придаёт благородство  img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Хочу Знать, темно-зелена теж зайде.
Але я б більше уваги приділив би синхронності. Було б біле сідло — влупив би білу обмотку.

як приклад

Мій гараж

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

Вот в фотошопі пробую прикинути.

Зелена:

Мій гараж

Коричнева:

Мій гараж

Чорна:

Мій гараж

Присобачив ше старий механічний годинник на руль, а то надоїло в кишеню за телефоном лізти на ходу. Вроді вписується в стиль вела img/ag .
Мій гараж

З голландця до речі турінг толковіший набагато як внедорожник получається (хоча і внедорожник тоже нічо так був універсальна рама трансформер прям  img/ag ). В мене верхня передача на планетарці зараз 3,32 — по асфальту коли вітру нема просто летить, на тій же міфі наприклад набагато важче було їхати на такій передачі і таких самих  колесах, фз в чому причина мб через мягкий задній трикутник  img/bn . Поміняю весною напевно ше передню покришку на нормальну з дорожнім протектором.

Re: Мій гараж

Arioh,
А если бежевый цвет? Как сбоку на седле.

Re: Мій гараж

Зелёный — чёрт-те что. Коричневый, но тёмный, как советский армейский ремень. Чёрный, несмотря на попсоовость, и то лучше.
Чем больше смотрю на седло, тем меньше оно мне здесь нравится. Прёт ашанищем. Ни хромированный хомут, ни подседел современного типа это седло не вытянут. У него всё не такое — и форма и цвета.
Часы классно, но вибрации img/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Думаю тут проблема глобальніша — булхорн не вписується  img/bk
  Райзер проситься, або навіть С-подібний ашаноруль на крайняк  img/bw

Spoiler

Якщо сідло Вам зручне, то забийте на його вигляд, коли сидиш його не видно. А коли через 3 км на красивому сідлі починаєш думати за що така покута, про його вигляд навіть не згадується  img/ag 

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь пишет:

Якщо сідло Вам зручне, то забийте

Всё-таки лучше быть здоровым, но  богатым, чем бедным, но  больным img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Сідло я мб того шкіряного віткопа ше раз попробую поставити, зараз руль припідняв трохи, може зручніший буде з трохи вищою посадкою  img/bn . Це ніби норм, але поки максимум 25км на ньому їхав, фз як на довшій дистанції буде, вел турінг все таки.