Re: Гараж в квартирі

shvorak,
Немного неправильно седло установлено.
У меня есть такой же по геометрии вел, есть с чем сравнивать.
Седло надо сильнее отодвинуть назад, а вынос поставить короче сантиметров на пять.
И ощущение пони пропадет.
Попробуйте.

Re: Гараж в квартирі

LjAlex,
20 км по пісках на ура. Але під горку сам не їде. І більшу дистанцію не хочеться.  img/bw

Добавлено: 04-11-2018 14:33:52

Пафнутий,
Це сідло не регулюється взад-вперед. Якось з іншим спробую.

Re: Гараж в квартирі

shvorak, а на іншому велосипеді (з тоншими колесами) Ви захочете пройти довшу дистанцію по аналогічному маршруту?

Вся справа у окомірі — Ви звикли до вищої середньої швидкості на легших дорогах і тому намагаєтесь її тримати і швидше виснажуєтесь.
Я пройшов через ідентичні відчуття коли почав обкатувати Химеру, а сьогодні я на ній в кайф проїхав 54 км. (з них половину з 36 кілограмами провіанту на багажнику у "велоштанах" і ще 5 кг на передньому багажнику)   польовими і лісовими піщаними дорогами та роздовбаним асфальтом. Спокійно їхав там,  де грибники вели свої дорожники і здивовано на мене дивились. Також я трохи побавився з тиском в шинах, щоб зрозуміти при якому найкращий накат і знайшов компромісний для грунтів і асфальту.

Re: Гараж в квартирі

CustoмBicyclь,
Ширина колес 54 мм — ідеальна для таких умов. Думаю лише про діаметр.

Re: Гараж в квартирі

shvorak, "катимомость" велосипеда в большей степени зависит от протектора шины. А на песке ни один велосипед сам не поедет. Но чем больше ширина и диаметр, тем легче он едет. Доводилось встречаться с такими песками, что велосипед на шинах (2'' +) не ехал даже под горку... там только фэт едет.

Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

Думаю лише про діаметр.

А знайдіть спочатку раму  для 622х54 мм , котра Вам підійде з точки зору кроковода  img/ag
Залізій правильних обрисів для такого знайти — на грані неможливого  img/bk

Re: Гараж в квартирі

Що ще хочеться добавити: на Химері ще досі нема болотників, але обов"язково будуть — сьогодні 4 рази пробував на смак різні дороги, і добре що хоч корови там не ходили  img/ag  Це взагалі мій перший велосипед на котрому я накрутив більше 300 км. без крил (на Телепортаторі поки менше 50 км, але крил там точно не буде  img/ap ).

Re: Гараж в квартирі

Біда з широкими 26-ми ободами. Мабуть вони в ракетобудуванні використовуються, судячи з ціни. Може хтось з колег бачив де лежать ті, цивільні. З посадковою шириною від 25мм.

Re: Гараж в квартирі

Егеж.
В Польше рыл? У меня один случайно был — алю чайка широченная, причём стык сварной, как на туристе. Отдал  коллеге lucull, и ни до, ни после ничего подобного не видел...

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

В Польщі Ромета чуть не купив, два рази. А деталі не рив, не знаю чого.

Re: Гараж в квартирі

shvorak, http://bikeway.com.ua/obod-26-weinmann- … -spic.html

Це все що мені влітку вдалось знайти широкого на 26" по відносно адекватній ціні (адекватній відносно інших пропозицій).   Одинарних широких нових не шукайте — нема такого у нас  img/bk

Spoiler

Планував забацати круїзера на 26" і придивлявся до ободів, але потім попустило і підвернулась рама з якої зробив Химеру на 29" колесах.

Re: Гараж в квартирі

CustoмBicyclь, так shvorakу ездить, а не спускаться, а он весит 823 грамма  img/ai

Re: Гараж в квартирі

LjAlex, а де Ви бачили легший обод такої ширини?  Цеж по суті ширина ДВОХ стандартних ободів, а вага як у півтора.

Re: Гараж в квартирі

LjAlex пишет:

а он весит

100 кг  img/ap

Re: Гараж в квартирі

CustoмBicyclь, я бы из него такой сделал
Гараж в квартирі
440 гр.