Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Колеса в 4х під перепай

Якщо без жартів — нащо Вам 4х ? Бо були такі шприхи у наявності?

Re: Мій гараж

Ну так шоб колеса максимум жорсткі/міцні були, ну і шприхи тоже  img/ag , то від цих ободів і є шприхи, купив був рік тому чотири древніх шосейних колеса на з/ч з вбитими втулками, всі були в 4х набрані. Взагалі по барахолці роздивлявся колеса, так майже всі старі солідні колеса з двойними низькими чи одинарними ободами в 4 хреста набрані чомусь .

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

максимум жорсткі/міцні були... всі старі солідні колеса з двойними низькими чи одинарними ободами в 4 хреста набрані

Вам треба кілька років інтенсивно і правильно тренуватись і може тоді (але сумнівно  img/bk )
зможете реалізувати "міцність" 4х перепаяних. Ньютоно-метрів у ногах не вистачить. І то це більше на треку затребувано. А без перепаювання ті колеса на тій рамі їхати не будуть.

Re: Мій гараж

Колись я ставив дамський руль як булхорн...ну таке собі, в цілому непогано, особливо якщо трошки розходиться по боках, тоді навіть руки лежать анатомічніше якось.

Але недовго то було, бо в місті закінчився хороший асфальт, переставив тоді на палку.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

не виглядає він по дибільному в другий бік розвернутий?

img/doubt Есть немного  img/ap

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Ок, за руль ше подумаю, вибираю між булхорном, трековим бараном і обрізаною палкою.

CustoмBicyclь, Ну якби я збирав на високих ободах то були б в 2х обидва або радіалка переднє і 3х1 або 4х1 заднє, а на цих мені здається тільки в 4х з перепаєм, вони мягкі сильно, майже як трубочні.

Re: Мій гараж

Arioh, зрозуміло.  Шини які плануються ?

Re: Мій гараж

Доробив вже практично циклокрос, хомути тимчасово з ремня, немав з чого залізні вирізати(. Ну і наклейки на тиждні роздрукую на раму. Взяв тапок нарешті в поїздку:

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Spoiler

Мій гараж
img/ag . Спеціально шкари не вибирав до рами, подарили недавно  img/ag .


CustoмBicyclь, 25мм, спереду можливо 23. Хотілось б звичайно тонші поставити, але кругом зернистий асфальт(.

1

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Доробив вже практично циклокрос

Ланцюг короткий.

Arioh пишет:

кругом зернистий асфальт

Мінімум 25 реальних, краще навіть 27-28 мм.

Re: Мій гараж

Проект бізон img/ag .

Пробний виїзд:

Мій гараж

На 52/15 норм їхалось. І то ше шприхи не перепаяні і резину сильно не набивав.  Сідло треба якесь підібрати а то прийшлось зняти з годзіли. І винос довший треба.
Резина та і буде, все одно на стартон  на заднє колесо тоже б якась 25мм не помішала б з мінімальним протектором і антипроколом. З виглядом лінь заморочуватиись трохи по бомжу буде  img/ag.

База 980 получилась навіть, і від центра каретки до підлоги 280мм .

Re: Мій гараж

С Поехалом!  img/kefir
Передача img/ai

Добавлено: 22-04-2019 20:12:10

С вилки та надпись не сдирается?  img/pesec глаза режет img/doubt

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh, бомбезний вид img/ay  img/bb

Re: Мій гараж

Arioh,
Настрой на швидкість відчутний  img/ay Може ще з обмоткою поекспериментувати.

Re: Мій гараж

kisa, Здирається, вже зняв її.

bellissimaimg/thank .

shvorak, За обмотку подумаю, мб синю в колір рами поставлю.

Re: Мій гараж

Arioh, я за чорну обмотку,  будет грати з системою та вилкою.