Re: Мій гараж

Arioh пишет:

вже зняв її.

img/bf
А я за коричневую обмотку. А лучше — медового цвета img/bm

Spoiler

Я почти всегда за такую  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh,супер img/ay  а у вас подседельный замок(хомут) ссср или современный?

Re: Мій гараж

tork, Сучасний.

Re: Мій гараж

img/ag Мне такие глаз режут убогой базарной дешёвой ашановостью так, что это первая деталь, которую я замечаю  img/bm
Так вот, если заменить это убожество на что-то приличное — или алю подседел, или советский честный стартоновский (именно) хомут, и намотать обмотку, этого:

Arioh пишет:

трохи по бомжу буде

уже вроде и не будет, вел получится довольно ладным. Для эстетики необязательно сверкать.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Де б їх ше взяти, в нас легше до брукса замок знайти  img/ag , сідла стартонівські то ше деколи попадаються, а замків ноль , а шо нові китайські, шо б/у з євросідел всі поголовно чорні, максимум оцинковані бачив. З радянських тільки під пластинчасті рельси мав.

З передачою все ж переборщив трохи, вчора то по рівному коли хати норм було, а сьогодні на роботу ледве заїхав, дуже вітер був зранку. В ідеалі десь 3.1-3.2 треба ставити на нього.

Re: Мій гараж

3,06 у меня img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Занявся наклейками нарешті,

Мій гараж

Мій гараж

Емблема "Крокоребус"  img/ag  тоже поки наклейкою. В типографії мінімальний заказ 3 листа, так шо вже напевно на всі вели зразу буду емблеми робити. Прийдеться ше  корел трохи пригадати, бо в svg на плоттері не нарізають (користуюсь інкскейпом).
Хомути для троса до речі з 0,5мм листа латуні норм будуть? Чи краще грубші вирізати?

Re: Мій гараж

Arioh,
0,5 мало, лучше 1,0-1,5 — иначе форму держать не будет

Re: Мій гараж

img/bs С мелкой разрисовкой рама приобретает более "фирменный" вид, пропадает ощущение ПЕРЕкраса.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Заморочився тут вижати максимум кпд з шосейної рами на трохи зернистому асфальті який в нас майже всюди. Перепробував стопіцот варіантів коліс і резини  img/ag . Саме ліпше ніби в такій конфігурації получається:

Мій гараж

Ззаду
Легенький одинарний пістонований обід(400г +—) в 3 хреста стартонівська втулка(середній фланець). Резина цст 28-622(реально 25-26мм на 18мм ободі).

Перед двойний обід середнього профіля, втулка якась радянська дорожня(емблема на колорадського жука похожа  img/ag )  шприховка кіготь ворона комбінований на 32 шприхи  img/af (радіалкою побоявся втулку з малими фланцями збирати), резина швабра стільвіо 23-622(реально 24мм на 13мм ободі) — колесо дуже жорстке получилось.

Висновки чисто субєктивні, та як перевіфрялось все ж..оміром, ні за шо не агітую  img/ag .

Re: Мій гараж

Интересно img/thank

img/ap Сколько теперь будет реинкарнаций?  img/ag  img/bm

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Та вот зарікся фото виставляти поки вел хоча б півроку не проїздить без змін з/ч   img/ag . А так на всіх зміни. З Лиса передачі викинув(набавився, надоїли  img/ag, реально поняв шо з передачами і без швидкість/проходимість вела більш-менш однакова). На Україні кляті пластинчасті  мостики таки відвалились, при чому  обидва   img/ac , з іншого боку в мене перший тюнінг рами з пластини на трубку(приварили аргоном на роботі) .

Re: Мій гараж

img/bj УзнаЮ img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh, а для чого дуже жорстке переднє колесо не на треку? Щоб руки класно відбивало?

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, Та воно руки не відбиває, принаймні якшо в зовсім ушатаний асфальт не заїжджати.