Re: Мій гараж

Закину на днях олімпійку в малярку, Хочу Знать в який колір фарбувати.

Мій гараж
Зібрав макет прикинути
Думаю або в оливковий а-ля мілітарі, або в темно зелений по типу старих ралеїв, поідеї норм з цими колесами і чорним рулем мало б бути?

Система є тільки така офмега
Мій гараж
Напевно на шосері не дуже буде виглядати?

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

а-ля мілітар

img/at Цвет для мальчиков, которые хотят казаться мужественней. Жлобство. Как и камуфляж и прочие подобные намёки.

Arioh пишет:

темно зелений по типу старих ралеїв

img/bs  img/bs RAL 6005

https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=8815#p8815 img/rolleyes
Мне кажется, что при этом хотябы что-то одно — седло или руль — должны быть в коричневых или медовых тонах.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Колеса я понимаю 630-е? Как встали? Давно мучает вопрос о поведении шоссера при переходе с 622 на 630 мм колеса.

Diesel power

Re: Мій гараж

Колеса звичайні 622 , про 630 думав, зупинило то, шо в мене одинарні  обода і дуже малий вибір резини на них.

Re: Мій гараж

Видимо, при существующих раскладах, единственное правильное употребление 630-х колёс — сити, с уклоном в прогулки.  Даже больше загородные прогулки вроде лёгких ПВД недалеко от базы.

Против шоссе восстают обода и шины в наличии. Они только туринг-сити попадаются. Дальние походы стрёмно — в деревне за бутылку покрышку не добыть.

Инерция такого колеса несколько больше привычного того же назначения. Поэтому старт/стопы со светофора будут напряжнее. Зато большая инерция улучшит накат и уменьшит уставаемость при равномерном движении. Тому же поспособствует несколько больший комфорт.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

630-і до речі по розміру один в один як стартонівські обода під трубку. Шини є на них 25мм http://веломаркет.com.ua/tovary-so-skid … low-630-25  впринципі на якийсь довгий раритетний шосер мб норм будуть.

Re: Мій гараж

Обода мягкие. На раритетный шоссер низкие двойные пошли бы, да шины 25 — уже на что-то похоже было бы. И интересно.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Все, відніс раму в малярку, колір 6005 буде . 400грн вийшло за піскоструй+фарбування. Думав більше здеруть, виходить і у Львові є кантори з адекватними цінами.

Re: Мій гараж

Arioh, розкажете про якість роботи, якщо норм то "явки і паролі"

Re: Мій гараж

Цена норм. Понравится — не забудьте поделиться явками в этой теме, внесу в первый пост  img/wd   https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?id=187

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Зібрав  систему на олімпійку, лівий і правий шатуни, зірку, все окремо прийшлось шукати по барахолці, добре, шо хоть бонок мав 2 набори. Страшний дефіцит нових і б/у сінглових систем на квадрат, з нових взагалі або пластиліновий китайхлам за 100 грн або за 500+грн  img/ac

Мій гараж

Вроді нічо така?

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Вроді нічо така?

img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Страшний дефіцит нових і б/у сінглових систем на квадрат

Ну вибір насправді є, правда обмежений. Проблема тільки у формі бокового вигину шатунів- навіть з чейнлайном 35-38-40 кінці шатунів проходять біля нижніх пер із зазором не менше 10 мм (в середньому 15-20 мм  img/as ). І тут мова вже навіть не про широкий Q-фактор, а виглядає воно при такому зазорі як дешевий img/bg . На Алі є вибір правильних шатунів, та ціни від 1000 грн. 

Spoiler

Я для телепортатора взяв шосейні Провіли, і замість рекомендованої каретки 113 мм. поставлю на 103 мм., буде чейнлайн ~ 39 або 45 (залежно як прикрутити зірку 52т  до шатуна, на 42т  зайва- продам) і зазор шатуна до пера 8-10 мм.

Re: Мій гараж

http://www.mastervelo.com/index.php?rou … ct_id=5356
Не поганий варіант.

Re: Мій гараж

shvorak,

Spoiler

я спочатку думав їх брати, але для телепортатора 46 зубів малувато буде- задню зірку тоді треба 17-16 зубів, і тут вилазить менший кпд ніж у 52/19-18. А на телепортаторі такі нюанси вже відчуваються, то не дорожник. Такі в мене бзіки  img/bk