Re: Мій гараж

Поки жду раму стартона з малярки, довожу того європейця "фінал едішн" . Поставив на нього 630 колеса, бо шкода стало, шо нові покришки зря пропадають, а вони йому якраз ідеал по ширині.

Мій гараж

Рама до речі голландська — фірма Wilhelm Grohmann. Інфи про неї в неті ноль.
Такий і буде, тільки педалі заміню і можливо руль на булхорн якшо не буде вистачати одного хвату. Короче для міста якраз ідеальний баланс між швидкістю і комфортом. По бруківці і бездоріжжі все ж не так вже й часто їжджу і тримати основним телепортатором довгий дорожник на 40мм покришках не дуже практично. Благороднішого вигляду з такою вилкою від нього важко буде добитись, так шо получається чисто утилітарний вел.

Re: Мій гараж

Что-то в таких, почти схематических, велосипедах есть https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=8926#p8926
Странно, они, хоть и синглы, а смотрятся проще фикса  img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

kisa,
Фсьо просто, в фікса частини тіла ближче, то виходить більше ліній на м2.
А тут ще й кантилевер додає легкості.
Ех барана б...

Добавлено: 09-02-2018 23:14:00

Arioh,
Не дарма півроку експерименти ставили. Дуже приємний.

Re: Мій гараж

Він фікс до речі, а не сінгл.

Re: Мій гараж

Я дальше експериментую, чергова перестановка деталей  img/ag . Короче той руль з виносом на Україні крутив, вертів так і не зміг підігнати посадку, постійно виходив то занизько то зависоко, то задалеко. Переставив його на голандця, там ніби якраз норм. Ну і все таки назад покришки 40мм поставив і 622 обода, якось він куцо виглядав на 32мм покрах, та і різниця в швидкості/динаміці взагалі незамітна, принаймні по місту, стокові шини все таки тоже 40мм стояли на ньому.


Мій гараж

Тепер задумуюсь, мб б то Україну не в чорний покрасити а в вишневий. Завтра трохи проїдусь по снігу, протестую ці зимові покришки. Купив ше нормальні болотніки — нові харківські, досить акуратно виглядають, блискучі, і головне дуже широкі, старі від дешевого євроашана пострашніші були.

Мій гараж

Spoiler

Мій гараж

Мій гараж

"Пафрейсер 90-і едішн"  img/ag".

По стартону, поки робота стала, маляри — балаболи  img/ac .Обіцяли за тиждень покрасити вже майже 2 пройшло.

Re: Мій гараж

Бідна Україна, постійні реформи!  img/as  img/ag

Re: Мій гараж

Arioh, от Вы неугомонный  img/bj

Вишнёвый  img/bw  А хоть сиреневыйimg/ag Я знаю — думайте  img/bk
CustoмBicyclьimg/ag  img/bj  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Ну руль і винос я не хотів міняти, але дуже незручно було з тими їздити, не виходило посадку настроїти, а покришки поміняв бо на сліки зимою  то ше той атракціон  img/ag .

kisa, Ну типу в такий колір як ваш бельгієць . Якось тепер забагато чорного вроді на велі. Впринципі ше довго буду думати, то в мене єдиний вел з болотніками так, шо красити буду напевно ближче до літа.

Re: Мій гараж

Если крылья задуть в цвет рамы (при вишнёвом окрасе) — может быть ОЧЕНЬ интересно. А если ещё обода бежевые сделать, как на Бельгийце  img/rolleyes 

Не, ну правильно, вынос для дезигну — это у фиксеров, причём которые не ездят  img/ag . А Вам и мне он — для посадки,в первую очередь.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Хорошую цветовую схему Костя предложил.

Люблю велосипеды

Re: Мій гараж

Henkimg/thank

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Забрав стартон з малярки

Мій гараж

Ніби гарно покрасили, без косяків. Правда ціна 400 грн то тільки на стандартні кольори і без лаку.

Адреса фірми:

http://wheelservice.lviv.ua
м. Львів, вул. В.Великого 2
(район Автобусного заводу) 

Протестив ті мішленівські покришки, досить хороші для зими, їхав на дорожнику з передачою 48/19 з рамою стартона на горбу по снігу/слякоті, і їхалось досить легко якшо глибокий сніг обїжджати і ніразу не занесло і по асфальту накат хороший, десь як в полусліків.

Spoiler

Якшо вдруг б/у в хорошому стані ше такі появляться на барахолці міг би взяти пару. Нові дорогі img/ac десь 40$ штука.

Re: Мій гараж

Несподіваний колір для олімпійки img/lupa ,  буде пасувати коричневе сідло, і шкіряна опльотка керма

Re: Мій гараж

Arioh, у мене в місті така ціна за порошкову посередньої якості, грубої і нерівномірної товщини покриття, ще може пісок запекти під порошок  img/as . Теж автодисками займається, поблизу нема конкурентів і тому підхалтурює. А викладений Вами сайт фірми не грузиться  img/bk
А колір для стартона Ви обрали складний в плані підбору кольору обвісу, можна поєднати зі сріблястими ободами/втулками/системою та інтенсивно коричневими сідлом і обмоткою/гріпсами. Колір шин теж треба підібрати.

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, А ви з телефона на сайт заходили? Бо в мене він тільки з компа грузиться.