Re: Мій гараж

CustoмBicyclьimg/bj Опередили

Arioh пишет:

На диво з 48/19 легко їхалось по грунтовці

Да, странновато. Как раз сегодня пережёвывали 46/19 vs 48/19 на классическом дорожнике... Как раз такие и такие были под.. эээ... рукой img/ap . С 48 хорошо идёт при перепаяных спицах и 3 атм в шинах img/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Та вот, сам в шоці як вона легко їде, шини на 2 атм всього накачані, колесо в сам кінець дропів запхнуте(лінь було ланцюг вкорочувати) шини тяжелезні Fat frank i Cst palmbay 50мм(До речі абсолютно однакові, відрізняються походу тільки написами фірми і ціною )  ну і я далеко не спортсмен (айтішник з прокуреними легенями img/ag ) . На асфальту по прямій навіть трохи пусті педалі здавались,мб в легких алю ободах справа? Задній ремеркс десь 400г, передній десь 550г.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Україну на літній варіант переробив

Arioh, хорошо получилось. Пропорции очень мне нравятся.

Re: Мій гараж

Стартон шось ніяк не дороблю, вот прикупив нарешті нормальну систему шосейну на барахолці.

Мій гараж

Якось так получається. Над сідлом і рульом з виносом ше думаю. Руль буде або булхорн або палка, барани я не переношу. Сідло бачив на барахолці непогане в колір шин — по словах продавщиці американське(може і правда в них повно буржуйських з/ч) мб і візьму його якшо ше є там.
Ну і ше лишилось докупити фіксозірку на 17, і 2 бонки в шатуни. Фіксозірки бувають до речі в продажі під тонкий ланцюг?

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Фіксозірки бувають до речі в продажі під тонкий ланцюг?

Не зустрічав. Якщо дуже потрібно то можна спиляти стандартну.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Мій гараж

Вот якось так стартон виходить. То не фінальний варіант, трохи ше треба доробити. Поставити більшу зірку ззаді(зараз 50/15 стоїть  img/bm по прямій вприницпі жесть як летить, але розганятись трохи важко), докупити одну бонку в шатуни, поки тимчасово болт приколхозив. Ну і винос довший проситься, з цим руки болять їздити, відчувається, шо закороткий (тоді напевно і ручку на перекладину краще буде поставити).

Вага 9,1кг вийшла +-100г. (облегчайзингом майже не заморочуваввся, ну може по мінімуму, переднє колесо трохи важке получилось -1,1кг без резини й камери). Колеса: заднє на 32шприхи в 3 хреста, переднє на 36 в 4 хреста, треба нарешті себе заставити пошукати проволоку для перепайки, а то паяльник на 100вт прикупив ше зимою і так ні разу і не користувався ним  img/ag.

А взагалі літає як ракета, я вже встиг відвикнути від спортивних велів з своїми дорожниками, спочатку аж страшно їхати було, img/ag.  В принципі якшо об'їжджати вулиці з бруківкою/злобними ямами то навіть по Львову можна спокійно їхати.

Re: Мій гараж

Мне лично очень нравится гармоничностью окраски. Славная вещица получается!

«Зелёная Леди» • ЗИФ В-21В (1969 г.) | «Лисапетка» • ХВЗ В-555 (1971 г.)
«Чёрный Грач» • ХВЗ В-120 (1961 г.) | «Безымянный» • ХВЗ В-39 (1971 г.)

Re: Мій гараж

Вот схему спецовки колёс бы поменять местами, с перепайкой, тогда бы у этой ракеты ещё одна ступень отросла img/wd

Diesel power

Re: Мій гараж

Eclipse пишет:

Вот схему спецовки колёс бы поменять местами, с перепайкой…

Радиалка спереди?

«Зелёная Леди» • ЗИФ В-21В (1969 г.) | «Лисапетка» • ХВЗ В-555 (1971 г.)
«Чёрный Грач» • ХВЗ В-120 (1961 г.) | «Безымянный» • ХВЗ В-39 (1971 г.)

Re: Мій гараж

Не,!в данном случае было бы уместней 32*3 спереди и 36*4 сзади, и все пропаять. Но втулки, втулки...

Diesel power

Re: Мій гараж

Eclipse пишет:

Не, в данном случае было бы уместней 32×3 спереди и 36×4 сзади…

Коллега, такой шикарный набор крестов уместен (насколько я не помню) для толстого вальяжного лимузинного толка дорожника!

«Зелёная Леди» • ЗИФ В-21В (1969 г.) | «Лисапетка» • ХВЗ В-555 (1971 г.)
«Чёрный Грач» • ХВЗ В-120 (1961 г.) | «Безымянный» • ХВЗ В-39 (1971 г.)

Re: Мій гараж

Та мав просто під руками хороші спиці з нержавійки (на задньому вроді взагалі ДТ якшо значки не плутаю) По іншому не виходило зібрати, ну і втулки само собою.

Re: Мій гараж

Николай, я ж отметил, что с перепайкой крестов img/wd

Diesel power

Re: Мій гараж

Eclipse пишет:

Николай, я ж отметил, что с перепайкой крестов…

Ну вот тем более не понял! На «Спутнике»/«Туристе» было бы как бы понятно.

«Зелёная Леди» • ЗИФ В-21В (1969 г.) | «Лисапетка» • ХВЗ В-555 (1971 г.)
«Чёрный Грач» • ХВЗ В-120 (1961 г.) | «Безымянный» • ХВЗ В-39 (1971 г.)

Re: Мій гараж

NOT пишет:

Мне лично очень нравится гармоничностью окраски.

Вот да, вроде складывается.
Arioh, обмотка какая будет всё-таки? (может я пропустил)

NOT, при перепайке, чем кресты дальше от оси, тем колесо жёстче. А это получается при увеличении числа крестов. Если не паять — всё с точностю до наоборот. Недавно говорили об этом.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.