Re: Мій гараж

Эта да, только на растяжение работает.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Snj, не фоткал, но сделано было вот так, только цеплял за нижний мостик. Мій гараж

Re: Мій гараж

Короче винос поки ше не сверлю, товщину стінки там нереально поміряти. Полажу ше на вихідних по барахолці, може якийсь другий винос підвернеться підходящий, або упор нормальної товщини.

Re: Мій гараж

Посортував нарешті трохи своє барахло, реально ше на один проект з/ч хватає  img/ag

Мій гараж

Колеса непогані, вінтажні низькопрофільні обода 15мм, шини 26-27мм ширини . Винос ноунейм шосейний під 26мм руль.

Буду напевно неспішно ше один фрейм шукати, коли повністю голландця і міфу дозбираю. З місцем на вели частково вирішив проблему. Короче хвороба прогресує  img/ag .

В ідеалі б якийсь хороший ретрошосер  хотілось зібрати на 1х5 трансмісії з тих з/ч. Думав на міфу ті колеса закинути, але реально якась дуже мягка вона, все ж в стоку то був лайтроадстер сінгл з ободами 22мм і шинами 37мм. Можливо буде пафрейсер з неї на тих же 37мм шинах, поки не впевнений.

Re: Мій гараж

img/bj  не буду врать, никакой неожиданности img/ae
Чёрный хомут подседела — буэ. Колёсики и система вроде приятные.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh, шикарный вынос, напоминает то, как фрезерует выноса коллега Henk. Вам даже фрезеровать не надо, просто залить эмалью в цвет рамы

Everything's gonna be just fine!

Re: Мій гараж

Поставив короче на голландця з боковою тягою кліщі, згадав шо в мене альфа-вейнман від діаманта лишився.

Мій гараж

Ті расанти з центртягою взагалі до нічого, ричаг вирівняв а він знов гнутись почав. Розібрав тормоз так ричаг тупо рукою гнеться як пластилін  img/as.   З боковими кліщами їхніми на Міфі та ж історія була. Фірма напевно баняки з алюмінія робила, а з залишків тормоза вирізали  img/ag .

Re: Мій гараж

img/ag Тогда и хрен с ним.
А хорошо тачка смотрится. Даром, что на калидоре  img/ag (мне больше нравится на классическом львовском балконе img/rolleyes )

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh, огонь тачка на вид внешний img/ay

Re: Мій гараж

Зробив нарешті більш менш нормальне фото:

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Короче проект внедорожник(не путати з ашаном  img/ag ). Кодове ім'я "Лис"


Вел десь на 95% завершений, лишилось тільки емблему зробити і трос до планетарки по людськи прокласти, ну і педалі ше нормальні знайти. Але тим вже зимою займусь. А так на ходу дуже подобається. Збирав суто під бездоріжжя, але і по асфальиу нормально так гнати можна на 3-й передачі. Трошки мягша передня покришка проситься, ну то таке, мб вже на 2-й рік поміняю.

Можна сказати фул кастом всі деталі від різних велів, все б/у крім камер, руля і тросів , рама вігро(голландська) вилка газель, рульова газель, втулки сакс 3 і ренак, обода рігіда і якийсь ноунейм, шприхи нержавійка, резина ззаді якась древня кенда ше з нормальних, спереді швабра рейнджер. Винос якийсь гдрівський, руль аванті, система ноунейм маде ін франсе, підсиділ вроді зум, сідло віткоп, манетка сакс харет, з'єднювач троса з планетаркою "колгосп сістем" — зроблений з кріплення болотніка і затискача троса мотоциклетного тормоза. Трохи гнута вилка "не баг а фіча"  img/ag  вел дорогу дуже класно тримає, тому і забив рівняти (можна без рук спокійно їхати, взагалі не кидає)

(08-10-2018 18:15:32 отредактировано CustoмBicyclь)

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

під 26 колеса ... Я планую 28 колеса на неї запхнути

Ну тоді можна не виймати підсиділ!

Spoiler

Тільки голова колгоспу може так з Ішіватою, простому колгоспнику слабо!

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, Ну на ашан тоже шкода таку раму переводити. Шо ж іще на 26 колесах може бути? 28 колеса норм лізуть якраз, півотів тільки шкода трохи, до 28" не дістануть.   

А так може непоганий злий турист получитись.

Вот примірка:

Мій гараж

Якшо вилку поставити шосейну/туристичну може і слопінга майже не буде. Висота каретки тож норм.

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь пишет:

Тільки голова колгоспу може так з Ішіватою, простому колгоспнику слабо!

img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Немного жаль пивотов сзади. Понятно — срезать недолго.
А 26 ретро-мтб настоящий получится, ещё не ашан img/bj Хорошие одинарные широкие, или очень низкие двойные  обода их спасают. Были ещё такие АТБ — типа вСедорожник. Другое дело — оно Вам надо..

С другой стороны,

Arioh пишет:

А так може непоганий злий турист получитись.

https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 351#p82351 — та же идея. Только здесь лучше — рама не дубовая.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Та вот прикидую приблизно, шо може получитись. Рама на 28 колесах по довжині задніх пер десь як довгий стартон приблизно получається, але верхня труба по довжині як в туриста. Думаю поставити колеса на 15мм двойних низькопрофільних і дубовій резині з грубим антипроколом (ширина десь 26-27мм). Ззаді шнековтулка з тріщоткою на 5 передач, спереді то колесо від тандема на 40 шприх. З вилкою фз тільки шо робити, рама під рульову 1 1/8 (.

Ну то таке, спочатку з підсиділом розібратись треба. Я вже навіть назву проекту придумав — "Годзіла"  img/ag .