Re: Мій гараж

Arioh, гаразд. А чим об'єктивно визначали, що така комплектація найшвидша? Середня швидкість? Максималка? На якій дистанції?

Spoiler

Останнім часом сильно почастішали пости колег із емоційним описом краще-гірше, їде-не їде без жодних об'єктивних замірів і правильного порівняння. А ми знаємо про психологічний вплив і самонавіювання, "жопомєр" піддається цьому найбільше  img/bk
   У Вас шило в дупі непереборна тяга все випробовувати і перебирати, перекрокодилили купу варіантів, тому саме до Вас мають бути завищені вимоги до точності і об'єктивності замірів і їх опису. Без емоцій  img/beard 

Та типу нічого не заміряв, спідометрами/велокомпами не користуюсь. Просто на такому асфальті (деколи і більш зернистий трапляється):

Мій гараж

з 23мм безпротекторною резиною чи дубовішим ободом на задньому колесі вел якось грузнув, ну і трясло трохи, на передньому колесі наприклад майже не замітно різниці. А з одинарним ободом і тою шиною набитою на 7,5атм спокійно пролітає, вібрацій майже не чути.

Ну і плюс ця рама і особливо вилка яквсь мягка порівняно з тим же стартоном, мб через велику ростовку  img/bn . По характеру шось середнє між шосером і турінгом получається.
Тому і фінальний варіант сінгл, а не фікс. Поставлю ше задній тормоз на днях.

Arioh пишет:

через велику ростовку

img/bs

Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.