Re: Мій гараж

Arioh, гаразд. А чим об'єктивно визначали, що така комплектація найшвидша? Середня швидкість? Максималка? На якій дистанції?

Spoiler

Останнім часом сильно почастішали пости колег із емоційним описом краще-гірше, їде-не їде без жодних об'єктивних замірів і правильного порівняння. А ми знаємо про психологічний вплив і самонавіювання, "жопомєр" піддається цьому найбільше  img/bk
   У Вас шило в дупі непереборна тяга все випробовувати і перебирати, перекрокодилили купу варіантів, тому саме до Вас мають бути завищені вимоги до точності і об'єктивності замірів і їх опису. Без емоцій  img/beard 

Re: Мій гараж

Та типу нічого не заміряв, спідометрами/велокомпами не користуюсь. Просто на такому асфальті (деколи і більш зернистий трапляється):

Мій гараж

з 23мм безпротекторною резиною чи дубовішим ободом на задньому колесі вел якось грузнув, ну і трясло трохи, на передньому колесі наприклад майже не замітно різниці. А з одинарним ободом і тою шиною набитою на 7,5атм спокійно пролітає, вібрацій майже не чути.

Ну і плюс ця рама і особливо вилка яквсь мягка порівняно з тим же стартоном, мб через велику ростовку  img/bn . По характеру шось середнє між шосером і турінгом получається.
Тому і фінальний варіант сінгл, а не фікс. Поставлю ше задній тормоз на днях.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

через велику ростовку

img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Концепція туристичний фікс  img/ag . Передача - 2,93. Резина 26мм. Ше не 100% фінальний варіант, але вел дуже подобається на ходу. Дубовий задній трикутник і коротка вилка позволяють непогано навалювати по асфальті(минулого року пробував похожий вел на рамі міфи зібрати, але через пластилінову раму воно їхало дуже туго). Не впевнений тільки на рахунок заднього одинарного обода на фіксі, мб з часом зберу ше одне колесо на двойному ободі і іншій втулці шоб порівняти.

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Вел в основному асфальтовий, але наприклад тут спокійно їхалось на таких колесах:
Мій гараж

Spoiler

Мсье знает толк в извращениях  img/ag

Re: Мій гараж

Arioh,
Я так вже другий сезон ізврвщаюсь на шинах 25 мм.

Re: Мій гараж

Интересно, посмотрим на результаты эксплуатации.

Arioh пишет:

Ше не 100% фінальний варіант,

Ну, к этому мы у Вас в гараже привыкли img/ap  img/ae
shvorak, а ты на чём? Или это ты про Пежо, который не фикс?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Про Пежо. Але і на фіксі по бездоріжжю ганяв.