Re: Гараж в квартирі

LjAlex, колега Іван збирає туринг-кросовер, а перфорований обод є сумнівним вибором для такого  img/bk

Re: Гараж в квартирі

В мене умови експлуатації плануються специфічні, не вимити буде з тих отворів рідну землю.

О... Петро вже написав img/bs

Гараж в квартирі

Re: Гараж в квартирі

Як варіант на крайняк — пошукати цілий б/у велосипед з широкими ободами 26", такі були модними у європах у 80-90х роках. Бували з алю, хромовані і навіть нерж. Але зараз таке рідко трапляється, їх возили до нас років 15-10 тому, і мабуть джерело вичерпали  img/ap

Re: Гараж в квартирі

shvorak, добрый день! А какая цена на обод вас устроит? Я недавно взял с внутренним размером 24. Но они двойные. Но очень низкие — внешне от одинарных не отличить. Проблема в том, что они продаются в Москве, но думаю, что московские коллеги помогут.

Re: Гараж в квартирі

Думаю 10-15 дол за штуку

(11-03-2019 21:45:06 отредактировано LjAlex)

Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

100 кг  img/ap

img/ag

не вимити буде з тих отворів рідну землю.

img/av кто ж такое моет? Так носком сапога грязь отбить и ехать дальше :—/ .

Re: Гараж в квартирі

Можна б/у колеса в зборі від ашанів з 90-х пошукати, там переважно широкі обода. Точно дешевше вийде ніж нові вейнмани купляти, плюс хороші втулки і спиці на запас будуть. Я на свій горрняк так і дістав широкі обода.

(10-02-2019 19:30:27 отредактировано CustoмBicyclь, причина: Переплутав спагетті з фуагра)

Re: Гараж в квартирі

Arioh пишет:

там переважно широкі обода

Мене впросили перебрати/перемастити хранцузький італійський ( Bottecchia ) заводський найнер з дисковою гідравлікою, модель ~ 2014 року (навіска).   Шини 29"х2.10, а ободи ...

Spoiler

високопрофільні з посадочною шириною 15 мм!  img/ai  img/ppc  img/as
Жабоїди Макаронники img/bk
Нонсенс такого поєднання — нереально зтравлювати тиск в шинах до мінімально дозволеного, саморозбортуються на раз. Таке поєднання і виглядає вбого. 

Re: Гараж в квартирі

CustoмBicyclьimg/ag колёса по таблицам из инета комплектовали. На "умных" сайтах даже хвастаются, кто в обод шоссейной ширины 2 дюйма пихал, а кто — 2,25. Говорят — налезает img/ap

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

Наступне відео правдоподібно, знято в тіж часи, що зібраний цей лисопед

https://www.youtube.com/watch?v=VpRcfqWNF7E

Re: Гараж в квартирі

Мені один раз довелось виколупувати 50мм шину з 13мм високопрофільного обода  img/as ще й шина як назло з самих тугих була  . Мучився довго, вже було бажання нафіг ножовкою той обід розпиляти  img/ag.

Re: Гараж в квартирі

Придивляюсь до заднього обода на Олімпію. 500+ за кожен обод платити не буду, не та філофофія проекту.
Гараж в квартирі
Передній шукатиму алюмінієвий.

Re: Гараж в квартирі

shvorak, что-то мне кажется, что у него один край обода выше другого, перекошен что ли img/bn

Re: Гараж в квартирі

Зверну увагу  img/bs

Re: Гараж в квартирі

kisa,   img/cold
Гараж в квартирі Гараж в квартирі