Re: Мій гараж

Не подумайте что я докапываюсь, но пантера - это чёрный леопард. Ваш кэп.

Spoiler

А чёрная пантера  лично для меня - это нигра с ружьем.

Партия чёрных пантер (англ. Black Panther Party for Self-Defense) — американская леворадикальная организация темнокожих, ставившая своей целью продвижение гражданских прав темнокожего населения. Была активна в США с середины 1960-х по 1970-е годы.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
Мой гараж

Arioh,
На логотипе надписи лишние, вполне гармонично без букв

Пафнутий, Ок  img/thank , тоді буде без надписів.

Riverdale, Про нігерів не знав, тих правих/лівих угрупувань майже на любу назву можна найти img/ag . Можна впринципі і просто "Пантера" .

Добавлено: 10-08-2018 20:12:53

Зібрав колеса на міфу нарешті, вибрав все ж обидва 630. Резину впринципі з часом і поміняти можна буде.

Мій гараж

Тепер в тормоза хоть якесь мінімальне кпд є. Але все одно заслабий.

Riverdale, Про нігерів не знав, тих правих/лівих угрупувань майже на любу назву можна найти.

Оффтоп

Spoiler

Приехал Ельцин в Японию а премьер-министр ему говорит: мы знаем, что у вас в стране остро стоит проблема с наркоманами, мы хотели бы бесплатно выслать вам крупную партию одноразовых шприцов.

Ельцин отвечает: с наркоманами у нас в стране все в порядке, да и партии в думе представлены разнообразные, уверен что и такая партия у нас тоже есть

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
Мой гараж

Riverdale пишет:

уверен что и такая партия у нас тоже есть

img/ag

хочу всё знать

Дозбирав майже Міфу. Якраз підвернулась на базарі червячка Renak в пару до передньої втулки  img/bo .

Мій гараж

630 колеса як під неї зроблені img/ay . Літає ппц, з передачою 53/19 навіть старт легкий . Все більше задумуюсь, шо як мінімум на половині наших доріг хороший турист любому шосеру фору дасть. Лишилось тільки передній тормоз нормальний поставити, в цього ше й ричаг там де болт упору почав гнутись. Блін не встиг толком покататись, зловив кусок стікла на дорозі, шину пробило наскрізь(.

Arioh пишет:

на половині наших доріг хороший турист любому шосеру фору дасть.

Так і є, на жаль.

Spoiler

Руубаха тросааааааа  img/as

2015' 4670 2016' 4490 2017' 5445
Тах '92

Сталь сила, карбон могила ©Lipisey Borodin

Проїхався на роботу на міфі 7км, оглянув зранку покришку, на щастя наскрізної дирки немає, можна катати. Але все рівно їх міняти треба, дістони дуже мягкі, на бруківці впринципі то плюс, але на асфальті трохи липнуть до дороги навіть якшо на 4-5 атм качати (замітив ше коли на голландця пробував 630 колеса пристроїти), ну і заширокі вони, якби в мене були обода 20-22мм то б їх напевно до 35-36мм б розперло (зараз 32мм на 16 ободі і 33мм на 18 ободі, заявлена ширина 37) До кінця сезону ше хай стоять вже на другий рік поміняю, прийдеться напевно в поляків замовляти, в нас на 630 або одне  Г... типу дуро/делі або швабра непонятної якості за 400+грн.

Добавлено: 13-08-2018 10:56:29

alonso_forgotten пишет:

▲Spoiler

Руубаха тросааааааа  img/as

Та тимчасово з запасом поставив, і так тормоз міняти треба.