Re: Мій гараж

Не подумайте что я докапываюсь, но пантера — это чёрный леопард. Ваш кэп.

Spoiler

А чёрная пантера  лично для меня — это нигра с ружьем.

Партия чёрных пантер (англ. Black Panther Party for Self-Defense) — американская леворадикальная организация темнокожих, ставившая своей целью продвижение гражданских прав темнокожего населения. Была активна в США с середины 1960-х по 1970-е годы.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Мій гараж

Arioh,
На логотипе надписи лишние, вполне гармонично без букв

Re: Мій гараж

Пафнутий, Ок  img/thank , тоді буде без надписів.

Riverdale, Про нігерів не знав, тих правих/лівих угрупувань майже на любу назву можна найти img/ag . Можна впринципі і просто "Пантера" .

Добавлено: 10-08-2018 20:12:53

Зібрав колеса на міфу нарешті, вибрав все ж обидва 630. Резину впринципі з часом і поміняти можна буде.

Мій гараж

Тепер в тормоза хоть якесь мінімальне кпд є. Але все одно заслабий.

Re: Мій гараж

Riverdale, Про нігерів не знав, тих правих/лівих угрупувань майже на любу назву можна найти.

Оффтоп

Spoiler

Приехал Ельцин в Японию а премьер-министр ему говорит: мы знаем, что у вас в стране остро стоит проблема с наркоманами, мы хотели бы бесплатно выслать вам крупную партию одноразовых шприцов.

Ельцин отвечает: с наркоманами у нас в стране все в порядке, да и партии в думе представлены разнообразные, уверен что и такая партия у нас тоже есть

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Мій гараж

Riverdale пишет:

уверен что и такая партия у нас тоже есть

img/ag

Re: Мій гараж

Дозбирав майже Міфу. Якраз підвернулась на базарі червячка Renak в пару до передньої втулки  img/bo .

Мій гараж

630 колеса як під неї зроблені img/ay . Літає ппц, з передачою 53/19 навіть старт легкий . Все більше задумуюсь, шо як мінімум на половині наших доріг хороший турист любому шосеру фору дасть. Лишилось тільки передній тормоз нормальний поставити, в цього ше й ричаг там де болт упору почав гнутись. Блін не встиг толком покататись, зловив кусок стікла на дорозі, шину пробило наскрізь(.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

на половині наших доріг хороший турист любому шосеру фору дасть.

Так і є, на жаль.

Spoiler

Руубаха тросааааааа  img/as

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

Проїхався на роботу на міфі 7км, оглянув зранку покришку, на щастя наскрізної дирки немає, можна катати. Але все рівно їх міняти треба, дістони дуже мягкі, на бруківці впринципі то плюс, але на асфальті трохи липнуть до дороги навіть якшо на 4-5 атм качати (замітив ше коли на голландця пробував 630 колеса пристроїти), ну і заширокі вони, якби в мене були обода 20-22мм то б їх напевно до 35-36мм б розперло (зараз 32мм на 16 ободі і 33мм на 18 ободі, заявлена ширина 37) До кінця сезону ше хай стоять вже на другий рік поміняю, прийдеться напевно в поляків замовляти, в нас на 630 або одне  Г... типу дуро/делі або швабра непонятної якості за 400+грн.

Добавлено: 13-08-2018 10:56:29

alonso_forgotten пишет:

▲Spoiler

Руубаха тросааааааа  img/as


Та тимчасово з запасом поставив, і так тормоз міняти треба.

Re: Мій гараж

Вчепив на міфу французькі передачі на пробу. Ну впринципі норм, працюють чітко, в місті правда толку мало, але хоть на злобну горку коло "Високого замку" заїхав на 52/24. На сінглі і навіть 5 педерачній планетарці не міг там виїхати ніяк. Велосипед буде відносно універсальний турист-циклокрос. Вот для міста сінгл ідеал, а на трасі коли довго їдеш деколи не хватає трохи вищої передачі шоб навалювати нормально , планетарка в тому плані не дуже.

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Манетка Сакс-харет, сопля сімплекс, втулка і тріщотка майлард з шнеком. Шини тонші просяться, принаймні задня точно, того марафона на дорожник спокійно можна ставити. З тормозів наперед напевно барабан зашприхую, а то б/у норм кліщів ніде нема, а нові купляти маючи ящик барабанок  img/jaba . Поки ше думаю над фінальною концепцією, треба ше поїздити трохи. Може передню зірку на менше зубів поставлю подивлюсь ше як буде з тоншими шинами, а то зараз на самій нижній передачі ноги відвалюються навіть якшо розігнатись нормально(52/14).

Re: Мій гараж

смотря вчерашние новости думал что помимо велосипеда для брукiвки, потрiбен велосипед-катамаран

Everything's gonna be just fine!

Re: Мій гараж

Arioh, Во, передачи должны быть выстраданы
img/ag
Если я правильно помню ту горку — неплохо.
Bobimg/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Bob,  Та сьогодні вже все висохло, в обід їхав навіть малих калабань майже нема.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

французькі передачі на пробу

Я би їх так і залишив, тільки на перед зірку на 43-45 зубів (на крайняк 44  img/ap ). Шини просяться чесні 32 мм., або 33 мм кросові.  Барабанка з такою вилкою може виглядати занадто масивно, задні гальма які будуть? Я би медитував на кліщі у вигляді двохосних турингових Альхонги чи Тектро, бо  img/jaba може задушити органічність проекту  img/bk

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, З гальмами ше думаю шо робити, може і кліщі будуть. Ззаді точно кліщі, там без варіантів.
На 43-45 зірка малувата буде. Десь на 48-50 мб поставлю.

Re: Мій гараж

Ну так и спереди клещи нормально пойдут.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.