Re: Мій гараж

Не знаю як у справжнього, а у фотошопленого вилка гнута. Треба поправити.
Якщо точніше, то шток.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Сідло тимчасова з України переставив.

Ухти!  img/ai  Довго ж Ви "Україну" не чіпали! Місяць?  img/ap

Arioh пишет:

... передачу... на  44/24...

  img/bs Це оптимально для Сакса 3 з такими колесами для грунтів.   

Spoiler

У мене на дорожнику стоїть 1.9 (шини дорожні 622х41) , а на грунтовій "Химері" 1.8 (шини 622х54 високопрофільні найнерські)

Добавлено: 09-09-2018 22:19:23

Евгений76 пишет:

вилка гнута

Око модератора  img/ay  Дійсно після легкої лобовухи  img/bs Але вписалась у геометрію (занижена носова частина через коротші пера вилки). Тому якщо з керованістю все гаразд, я би не спішив вирівнювати біля штоку, бо треба буде розгинати пера, а це добавляє замороки  img/bk

Re: Мій гараж

Ну вот фз, вел дорогу дуже добре тримає, без рук спокійно їхав, не кидало в сторону . Не знаю, може зараз повний бред пишу але ті вилки з голландських дамок якісь всі такі, шо не поймеш чи то гнута чи то з заводу така   img/bm  img/bn принаймні мені вже 3 вилка такої форми попадається і всі 3 від їхніх дамок.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

мені вже 3 вилка такої форми попадається і всі 3 від їхніх дамок.

Дама у Нідерландах вдарилась колесом до поребрика і відправила велосипед бідним українцям  img/bk  img/ag

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь пишет:

Дама у Нідерландах вдарилась колесом

Заговор. Или идея для бизнеса?  img/bw  img/al
img/ag

Arioh пишет:

без рук спокійно їхав, не кидало в сторону .

img/bk Тогда можно не трогать, если вел не совсем парадный. У меня на туристе такая вилка — идеально ровно на сантиметр назад ушла (до меня). Хотел рихтовать, но это же увеличило плечо учстойчивости — так и оставил.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Кусочек переднего крыла спереди вилки можно было бы поставить — он не лишним бывает при езде в дождь, особенно когда ветер в лицо дует.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Мій гараж

На рахунок вилки, її ж якшо розгинати то пера ж поідеї більш вперед получаться винесені і відповідно втратиться трохи маневреності? Вел не парадний, внедорожник впринципі парадний не може бути  img/ag.

DVDshnik, Поставлю на днях.

Re: Мій гараж

Устойчивости убавится. Если (теоретически) перепсиховать и выгнуть вперёд с перебором — появится избыточная поворачиваемость. Как на Рометах и старых стартонах.   Повникайте https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=1844#p1844

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(14-09-2018 16:45:45 отредактировано Arioh)

Re: Мій гараж

Відніс голландця в малярку, колір 2004 буде, на цей раз з лаком.(знов гади ціни підняли бо долар виріс, літом фрейм 500 грн з лаком, без лаку 400, тепер 700, без лаку 500-550, замахали  img/am , договорився принаймні за 600 бо недавно в них україну і обід з рулем фарбував, то хоть скидку зробили ) Принаймні в тій малярці хоть фарби не шкодують бо там де стартон красив то  img/pesec , зачепиш нечаяно вже фарба зцарапується.

Купив нарешті латунну пластину. Буду емблеми травити на днях. А взагалі через 1-2 тижня вже не буду мати місця де  вели збирати, максимум перебрати шось по мелочі дома чи на роботі, так  шо спішу всі 4 вела доробити чим поскорше. Стартон і Україна впринципі вже все, на стартон тільки обмотку треба, і конуса з підшипниками замінити в передній втулці, вже місяць того зробити неможу стоїть дома як експонат, після того як на правильні шосейні колеса перевів його так і не катався. На Україну взагалі тільки емблему треба ну і ше малу зірки з системи зняти(вона як назло  на закльопках( прийдеться зрізати їх напевно). На голландця якусь шину назад нормальну треба поставити, напевно саме краще полуслік з злими боковими зацепами, а так тоже майже готовий. Міфу неспішно докручую на роботі, з нею ше толком не оприділився, але точно буде на 28-30мм шинах і сінгл на торпеді, вот незнаю чи барабан на тонконогу вилку можна ставити, чи краще не рискувати?.

Re: Мій гараж

Начеркав емблему для голландця.

Мій гараж

Не дуже упорото виглядає?) Хотілось в одному стилі з емблемою пантери зробити.

Буду на днях травити. На голландця і на україну, на стартон поки навіть на назву фантазії не хватило.
Як краще переносити малюнок, ЛУТом можна, чи  краще на самоклейці роздрукувати?

Може навіть на шатунах попробую елетролізом якісь малюнки зробити. А то пара штук розпарованих шатунів з нестандартним бцд валяється без діла, можна на них потренуватись.

Re: Мій гараж

Arioh,
https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?id=65
Я обычно делаю макет и заказываю порезку на плотере.

Re: Мій гараж

"Шестерня" всё портит.

Re: Мій гараж

Більше змахує на чорний песець чи то чорнобуру лисицю img/bk

Re: Мій гараж

Не обессудьте, но перед нами — ТЕХНОПЕСЕЦ!

Spoiler

Меня иногда заслуженно недолюбливают за меткие колкие прозвища  img/ag

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Мій гараж

отого пєсца в дюймовий ког — і буде  img/bb

Пользователь находится в режиме "только для чтения".